Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kończy się wolność wypowiedzi i zaczyna cenzura ?


Chef Paul

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Pepeg z Gumy
Milicjant też był kiedyś dobry i zły ...Eeeee...chyba coś pokręciłem...

Kompletnie pokręciłeś. Milicjanci byli tylko dobrzy.

Takich też mamy moderatorów a może nawet jeszcze lepszych.

Kapitan Żbik czy Wujek Dobra Rada, to przy nich zwyczajne, sadystyczne świnie.

Dziwię się ,że taka instytucja jak Hyde Park,o którą przez kilka lat walczyli forumowicze, w ogóle istnieje.

A Szef Paul niech się tak nie irytuje, bo tu nie Ameryka. My tu mamy demokrację ludową i warchołom oraz wichrzycielom mówimy stanowcze "nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle, ale we watku" steki z krowy mlecznej " to chyba pana syn chcial walic w morde, jednego z forumowiczow. Pewnie mod chcial zapobiec rozlewu krwi i wyczyscil troche watek. Jesli cos pokrecilam... to przepraszam.

Na Pana za wysokie progi.Nie o ten wątek mi chodziło tylko o ten ,który założył pod tytułem ,ze coś tam gotuje jak ja ale to jest jego topik i zakazał mi jakiejkolwiek ingerencji w niego.Ma swój nowy zestaw do realizacji tylko miałem mu zmienić miejsce by pokazywanie swego dania było w innym miejscu kuchni.Co do tego czy i kto miał dostać jak to GG prawi w ryja zapewne napisałby z kropkami co jest normalne ale po prawdzie jeśli go coś ubodło i mu przeszkodziło to tej osobie należało się na 100%. Jest bardzo rodzinny i niezadługo obnosi się jak ktoś obraża jego bliskich.Wątek z moimi stekami już pozostawiam waszej jurysdykcji.Możecie robić sobie z niego pośmiewisko jak to sprawiła elfir wklejając go tutaj.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

Szef nam bełta w głowach, a w sumie to zapluty karzeł...czy jakoś tak...

E tam, od razu karzeł. To zupa pomidorowa na młyn reakcji i odwetowców.

Bardz od gustu przypadł mi też cytat :

Co do tego czy i kto miał dostać jak to GG prawi w ryja zapewne napisałby z kropkami co jest normalne ale po prawdzie jeśli go coś ubodło i mu przeszkodziło to tej osobie należało się na 100%. Jest bardzo rodzinny i niezadługo obnosi się jak ktoś obraża jego bliskich.

Jakże przaśne zasady sprawiedliwości i moralności, ten podrzędnie złożony wytrysk intelektu ze sobą niesie.

Zacznij mistrzu pisać pieśni discopolowe o miłości i rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był sobie w dziale "Przepisy kulinarne - o gotowaniu i nie tylko" temacik założony przez Kolegę NS-a pt "steki z krowy mlecznej i nie tylko" ... temat żył sobie własnym życiem (było nie tylko o gotowaniu) ... zgodnie z założeniami działu w którym został zamieszczony ... i został przeniesiony do Hyde Parku z powodu ... uwaga: "Przeniosłam do Hyde Parku - bo tam można pisać i o jedzeniu i wakacjach..."

zgodnie z powyższym rozumowaniem 99% wszystkich tematów winno zostać umieszczone w Hyde Park, gdyż dyskusje nawet w tematach ściśle technicznych odbiegają bardzo często od założeń zakładanego tematu ... to jest Forum (nie komputerowy poradnik techniczny) ... by Forum żyło, ludzie muszą rozmawiać, gdy rozmawiają niejednokrotnie zbaczają z tematu (taka ludzka natura i prawa dyskusji)

... dyskutanci kontynuowaqli jednak dalej swoje spory ... po czym z niewiadomego powodu wycięto część postów (bez żadnego uzasadnienia, kto usunął i dlaczego) ...

To jeden z powodów założenia "tego tematu"

 

Korzystając z możliwości kontaktu z Redakcją, chciałbym zapytać jak wygląda status forumowicza "House" (piosał czasami dość kontrowersyjnie), ...

jeden z obecnych Moderatorów udzielił odpowiedzi, iż został "dożywotnio wykluczony" przez Redakcję, czy to prawda ? (i jeżeli tak to z jakiej przyczyny)

 

Pozostaję z pozdrowieniami

 

ps - proszę o nie tytułowanie mnie "per Pan" ... rozumiem tą formułę ale jakoś odwykłem i czuję się dość nieswojo, dziękuję z góry za zrozumienie

 

Temat został przeniesiony, moderator ma prawo do takich decyzji. Czy to jest powód, by pisać o cenzurze? Wpisy zostały usunięte - temat jest jakąś prowokacją, mógł być powód. Temat do sprawdzenia.

House wciąż zmieniał nicki, najrzadziej był Housem, więc nie wiemy, czy jest czy nie ma go obecnie na forum. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony, moderator ma prawo do takich decyzji. Czy to jest powód, by pisać o cenzurze? Wpisy zostały usunięte - temat jest jakąś prowokacją, mógł być powód. Temat do sprawdzenia.

House wciąż zmieniał nicki, najrzadziej był Housem, więc nie wiemy, czy jest czy nie ma go obecnie na forum. Pozdrawiamy

"temat" jakich wiele ... mógł być przeniesiony ... nie podawałem tego jako powód cenzury

Jako powód (moim zdaniem, różniącym się jak widać od zdania Redakcji), podałem usuwanie wpisów bez podania przyczyny, przez "anonimowego cenzora" ... i proszę mnie odpowiedzieć dlaczego temat "jest jakąś prowokacją" ?

W sprawie Housa otrzymałem wymijającą odpowiedź. Zadałem pytanie: "czy House został przez Redakcję dożywotnio wykluczony a jeżeli tak to z jakiego powodu ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"temat" jakich wiele ... mógł być przeniesiony ... nie podawałem tego jako powód cenzury

Jako powód (moim zdaniem, różniącym się jak widać od zdania Redakcji), podałem usuwanie wpisów bez podania przyczyny, przez "anonimowego cenzora" ... i proszę mnie odpowiedzieć dlaczego temat "jest jakąś prowokacją" ?

W sprawie Housa otrzymałem wymijającą odpowiedź. Zadałem pytanie: "czy House został przez Redakcję dożywotnio wykluczony a jeżeli tak to z jakiego powodu ?"

 

Chef

Przeniosłam do Hyde Parku - bo tam można pisać i o jedzeniu i wakacjach...
i tak miało być, jak dyskusja bardzo zboczy z tematu.

Znowu usunęła gdy dyskusja jej nie odpowiadała.Co ma do tego Redakcja???. Ona czyli elfir też wie cała prawdę o houściku.Dlaczego jej nie spytasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chef

i tak miało być, jak dyskusja bardzo zboczy z tematu.

Znowu usunęła gdy dyskusja jej nie odpowiadała.Co ma do tego Redakcja???

 

Dokładam rownież swój głos za przywróceniem wykasowanych postów w temacie " Steki z krowy młecznej....". Jeśli to tylko możliwe.

Tam właśnie, jak na dłoni, widać było

Ona czyli elfir
słomę z butów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najbardziej śmieszne w waszych wypowiedziach - to, że nie ja usuwam wasze wpisy....

Ja tylko przeniosłam wątek jako mało kulinarny.

 

:rotfl:

 

Pewien Życzliwy mod dwa razy pozbawił go postów bez podania przyczyny,Kto wiemy ale dlaczego???Może czas na zmiany i zastąpił by ojca .:cool:

 

 

Napisz kto. Jestem ciekawa czy umiesz wskazać prawidłowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najbardziej śmieszne w waszych wypowiedziach - to, że nie ja usuwam wasze wpisy....

Ja tylko przeniosłam wątek jako mało kulinarny.

 

:rotfl:

 

Ja nie mam nic do Ciebie, posądzeń też. Jak były 'kłopoty' to z Toba czy finlandią wyjaśnilismy stanowiska i jest OK.

Prośba skierowana jest do Muratora /szerokie pojęcie/ o przywrócenie zmoderowanych postów w wątku 'Steki z krowy mlecznej... '.

To co wycięte było wartościowe i pouczające pod każdym względem.

Mamy już 3 i 1/2 głosów za

NS

Perm

mój i Twój /neutralny, stąd 1/2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najbardziej śmieszne w waszych wypowiedziach - to, że nie ja usuwam wasze wpisy....

Ja tylko przeniosłam wątek jako mało kulinarny.

 

:rotfl:

 

 

 

 

Napisz kto. Jestem ciekawa czy umiesz wskazać prawidłowo. :)

 

Zagrajmy w grę.Jeśli wskaże prawidłowo to dasz bana zielonemu za notoryczne szukanie mojej klęski na FM i obrażanie i wypowiadanie się nie zgodnie z etykietą forum bez znajomości jakiejkolwiek w temacie.;).Wskaże prawidłowo moda ,który chce być ponad wszystkimi.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...