Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kończy się wolność wypowiedzi i zaczyna cenzura ?


Chef Paul

Recommended Posts

niktspecjalny - ty piszeszesz o swoich fantazjach? 50 twarzy Greya się naoglądałes/naczytałeś? Marzy ci się drobne BDSM, że tak o zniewoleniu piszesz? :)

 

W chwili obecnej wszystkie niepopularne działania moderacji i Redakcji są przypisywane mnie. Dostaję na skrzynkę wpisy z pretensjami dlaczego usunęłam wątek lub wpis, o którym nawet nie wiedziałam, że istnieje. Liwko przypisywał mnie bany, które dostawał od Redakcji czy innych modów. A kiedy pisałam, że to nie ja go zbanowałam, bo mnie miesiąc na forum nie było, to nawet przeprosić nie umiał. Sam wielokrotnie sugerowałeś, że ja usuwałam jakieś twoje wpisy, co nie było prawdą.

Wiec naprawdę zastanów się kto tu kogo opluwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czyżby? To twierdzisz dopiero od dzisiaj :)

Natomiast oskarżałeś mnie już w styczniu.

 

Moderator nie może zmienić nicka, ani go wygwiazdkować.

Chociaż oczywiście ty sugerowałeś, że ja to robię innym forumowiczom. A prawda jest taka, ze wygwiazdkowanie (lub nie) to wyłącznie decyzja Redakcji.

 

Ot, po prostu lubisz oskarżać nie mając dowodów.

 

Zdziwiłbyś się ile jest nicków firm na forum, które (o ile się nie reklamują a wyłącznie doradzają) są tolerowane pomimo zgłaszania.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moderator nie może zmienić nicka, ani go wygwiazdkować.

Chociaż oczywiście ty sugerowałeś, że ja to robię innym forumowiczom. A prawda jest taka, ze wygwiazdkowanie (lub nie) to wyłącznie decyzja Redakcji.

 

 

W takim razie poproś o to redakcję, bo regulamin dotyczy chyba każdego z nas. Ciebie nie dotyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Redakcja napisała wprost, że nie będzie zmieniać nicków firmowych ludzi, którzy nie reklamują swoich usług na forum a tylko doradzają.

Usuwane są jedynie nicki firmowych naganiaczy i osób, które piszą poza działem ogłoszenia drobne o swoich usługach i produktach. Decyzję o tym czy usunąć czy nie podejmuje indywidualnie Redakcja, nie moderatorzy. Kiedy zostałam moderatorem Redakcja wiedziała, że mam firmę, bo poprosili o usunięcie linka do wątku w dziale ogłoszenia.

 

Ja, poza dozwolonym wątkiem w "Ogłoszeniach drobnych" nigdzie indziej nie oferuję swoich usług. A statystycznie większość rad jakie udzielam dotyczy architektury i urządzania wnętrz.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny - ty piszeszesz o swoich fantazjach? 50 twarzy Greya się naoglądałes/naczytałeś? Marzy ci się drobne BDSM, że tak o zniewoleniu piszesz? :)

 

W chwili obecnej wszystkie niepopularne działania moderacji i Redakcji są przypisywane mnie. Dostaję na skrzynkę wpisy z pretensjami dlaczego usunęłam wątek lub wpis, o którym nawet nie wiedziałam, że istnieje. Liwko przypisywał mnie bany, które dostawał od Redakcji czy innych modów. A kiedy pisałam, że to nie ja go zbanowałam, bo mnie miesiąc na forum nie było, to nawet przeprosić nie umiał. Sam wielokrotnie sugerowałeś, że ja usuwałam jakieś twoje wpisy, co nie było prawdą.

Wiec naprawdę zastanów się kto tu kogo opluwa.

 

Relacje jakie mamy na FM sama wiesz.Zapalnikiem jeśli chodzi o moje bany także.Pretensji na twoją skrzynkę nie wysyłam w takim wymiarze.Cóż dostaje od ciebie w zamian jako moda.Wiesz sama.Boli mnie tylko to ,że upominasz banujesz tylko mnie bez dogłębnej analizy topiku nie patrząc ,że obok ktoś sraczką i syfem częstuje moje wpisy.To tylko przykład.Nie widzisz jak odnoszą sie do mnie bym opuścił swój watek nawet po rosyjsku bo polskie wont się już przejadło.Ich nie upominasz walisz w drzwi do mnie .Pytam dlaczego?

Syn mój jak obiecywał zarejestrował się i.Stając w mojej obronie poniosło go i zresztą teraz wiem ,że słusznie bo użył słowa w ry...j.Wycięłaś rozumiem .Ale dlaczego skasowałaś jego watek z fotkami z jego realizacjami kulinarnymi,zaiste nie wiem.Bez podania przyczyny.Cichnęłaś.Wiesz dlaczego piszę ,że to ty???Bo to ty wystawiłaś mnie na pośmiewisko wstawiając okrojony z lekka mój topik.Co z niego wynikło widzisz sama.Znowu niepotrzebna nadinterpretacja.Co tym ugrałaś dla siebie???Widzisz sama.Dla mnie ugrałaś właśnie zniewolenie.To ty dałaś mi dożywotniego bana.Ponieważ gdyż???Teraz płaczesz nad rozlanym mlekiem.

 

p.s S PWN

zniewolićzniewalać 1. «pozbawić wolności człowieka lub zwierzę»

2. «zmusić kogoś do czegoś»

3. «pozyskać czyjąś sympatię, przychylność itp.»

 

Jest tu coś o mnie bo myślałem ,że te zapendy filozoficzne opanowałaś.

Nadal nie ma między nami nieporozumienia.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy oboje u siebie przechlapane. Problem polega na tym, że ja nie mogę jej wywalić.

Problem polega na tym, że Elfir łamie regulamin, a innym za to samo rozdaje bany. :p

 

To wszystko nie jest takie proste. Netykieta ewoluuje...

 

Można by pomyśleć o zmianie regulaminu, podobnie jak akceptuje się pewne nowinki językowe. Nie zawsze szczęśliwe.

Pewnie było by jeszcze bardziej "skomplikowanie". Forum tez ewoluowało. Niektórzy nie mogli się z tym pogodzić.

 

Do tego dochodzą nasze charaktery, wady, zalety...Są ludzie którzy wnoszą bardzo dużo do tego forum, i należą im się specjalne prawa. Wyjątkowe i wykraczające poza regulamin, bo ten tego nie jest w stanie ogarnąć. A być musi, by tępić szubrawców! Szubrawców, którzy nic nie dając temu forum, tylko sępią. Albo z powodu swojej mentalności, albo niewiedzy, bo dopiero weszli...

 

A teraz ciekawostka! Taką osobą na specjalnych prawach, moim zdaniem, jest z pewnością Elfir. Co wcale nie oznacza, ze Liwko jest szubrawcem...:D

Nie podkochuję się w Elfir, jakby co. Ma u mnie przegwizdane za to, że zlała mój ogród...Ale to baba która ma jaja, niejednego z nas w kozi róg wiedzą zagoni i cacka się z nami jak z dziećmi, tłumacząc swoje racje jak krowie na rowie...Szanujcie ją, bo może przyjść inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Baturka z tobą

.A być musi, by tępić szubrawców! Szubrawców, którzy nic nie dając temu forum, tylko sępią. Albo z powodu swojej mentalności, albo niewiedzy, bo dopiero weszli......

i z tym także.;).Życzyłbym sobie by robiła swoje czystki z podstawianiem do wzoru jak np. w matmie.To by mnie w pełni satysfakcjonowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, czy policjanci w ramach za zasługi na polu dbania o bezpieczeństwo ruchu, mogą nie zatrzymywać się na stopie? Przecież inni na to patrzą i mogą wziąć z nich zły przykład! Takim policjantem jest tutaj Elfir, powinna karać jeśli trzeba, ale sama powinna być czysta jak łza, chociażby po to, by nie było na forum takich tematów. Nie zgodzisz się ze mną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat rybka...Nikt tu nie musi. Wszyćkie kcom...Beger też.

 

Rozwalanie tego tematu na czynniki pierwsze nie wyłoni nigdy przegranych czy wygranych. Ty choćbyś nawet bardzo chciał, modem raczej nie zostaniesz...:bye:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie zgadzam! Policjant na służbie zapierdala na czerwonym aż miło! Elfir też jest na służbie...

 

No to może inaczej.

Jestem starym żeglarzem regatowym z wieloma osiągnięciami. Nie obce mi jest nawet mistrzostwo Polski dawno, dawno temu. Znają mnie, a w szczególności mojego ojca, który zasiadał na wysokich szczeblach organizacji z tym związanych, niemal wszyscy związani z tym sportem. Znam osobiści większość sędziów regatowych i wiele mógłbym pod stolikiem próbować załatwić. Jest tylko jedno ale.

Nienawidzę załatwiania czegokolwiek pod stolikiem. Kiedyś ktoś mnie sprotestował, a sędzia po znajomości chciał zatuszować sprawę. Nie zgodziłem się, wyleciałem z regat. Kilka tygodni później podobną sytuację miał inny zawodnik i poszły w ruch znajomosci (nie wiem czy tylko), a sprawa się wydała i sędzia wyleciał ze związku na zbity pysk. Ja wiem że jestem czysty, a jeżeli chodzi o żagle, to chyba wszyscy mają między innymi za to do mnie szacunek. Sprawa jest prosta. Jeżeli ktoś wymaga ode mnie respektowania przepisów, tego samego wymagam od niego. Taki po prostu jestem.

 

Mógłbym napisać coś więcej, ale myślę, że sam się podrapiesz w swoją łysinkę ;)

Edytowane przez Liwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny - znów mnie oskarżasz, że cię banuję. Bez żadnych podstaw. Oskarżasz mnie, że usunęłam wpisy twojego syna - bez podstaw.

 

Oczywiście na całym forum jestem jedynym moderatorem i wszystko co złe, to moja wina.

 

http://kostnica.com.pl/czarownica/Czarownica2014Maleficent/czarownica2014maleficent15.jpg

 

 

A prawda? kto by się przejmował prawdą? Ważne, że znaleźliście winnego.

 

Kto wyciął wątek twojego syna - napisałam wprost. Ale to był niewygodny fakt, więc go zignorowałeś.

 

***

I ten kolejny ban też nie ode mnie jest :( W sumie to nawet nie wiem za co?

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może inaczej.

Jestem starym żeglarzem regatowym z wieloma osiągnięciami. Nie obce mi jest nawet mistrzostwo Polski dawno, dawno temu. Znają mnie, a w szczególności mojego ojca, który zasiadał na wysokich szczeblach organizacji z tym związanych, niemal wszyscy związani z tym sportem. Znam osobiści większość sędziów regatowych i wiele mógłbym pod stolikiem próbować załatwić. Jest tylko jedno ale.

Nienawidzę załatwiania czegokolwiek pod stolikiem. Kiedyś ktoś mnie sprotestował, a sędzia po znajomości chciał zatuszować sprawę. Nie zgodziłem się, wyleciałem z regat. Kilka tygodni później podobną sytuację miał inny zawodnik i poszły w ruch znajomosci (nie wiem czy tylko), a sprawa się wydała i sędzia wyleciał ze związku na zbity pysk. Ja wiem że jestem czysty, a jeżeli chodzi o żagle, to chyba wszyscy mają między innymi za to do mnie szacunek. Sprawa jest prosta. Jeżeli ktoś wymaga ode mnie respektowania przepisów, tego samego wymagam od niego. Taki po prostu jestem.

 

Mógłbym napisać coś więcej, ale myślę, że sam się podrapiesz w swoją łysinkę ;)

 

 

Ja wiem. Dyskusję można ciągnąc w nieskończoność. Wszystko można przedstawić w różowym świetle i zbrukać. Żeglarstwo to Twój konik, prezentujesz szczytne postawy, ale wiesz doskonale, że skaz nie brakuje na Twoim wizerunku tego fantastycznego hobby...;)

 

Mam czas, możemy pogadać...ale chyba nie tu...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny - znów mnie oskarżasz, że cię banuję. Bez żadnych podstaw. Oskarżasz mnie, że usunęłam wpisy twojego syna - bez podstaw.

 

Oczywiście na całym forum jestem jedynym moderatorem i wszystko co złe, to moja wina.

 

http://kostnica.com.pl/czarownica/Czarownica2014Maleficent/czarownica2014maleficent15.jpg

 

 

A prawda? kto by się przejmował prawdą? Ważne, że znaleźliście winnego.

 

Kto wyciął wątek twojego syna - napisałam wprost. Ale to był niewygodny fakt, więc go zignorowałeś.

 

***

I ten kolejny ban też nie ode mnie jest :( W sumie to nawet nie wiem za co?

 

Elfir skoro nikt się pod tym nie podpisuje a ty się tłumaczysz to świadczy tylko dobrze o tobie.Nie zrozumiałaś jednak jak napisałem o zniewoleniu a szkoda.Watek syna usunięto bezpodstawnie.Kucharz ,chciał powalczyć w watkach kulinarnych.Młody 21 lat,wiele możliwości.Za co?Zraził się tym faktem mażesz to zrozumieć.Wiesz co symbolizuje ta postać i nie chodzi mi o Andzelinkę.;););).Dużo zrobisz na FM byle sprawiedliwie i obiektywnie, nie popuszczając pasa dla tych co naiwni i puszczając dla tych co poprawni FM.

 

trzymaj się zdrowo i czasami zagłębiaj w to co ci chciałem przekazać.:bye::bye::bye:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikspecjalny - sugerowałeś, że to ja usunęłam Twojemu synowi wątek albo, że cię banowałam.

 

banujesz tylko mnie bez dogłębnej analizy

Życzyłbym sobie by robiła swoje czystki

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...