Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kończy się wolność wypowiedzi i zaczyna cenzura ?


Chef Paul

Recommended Posts

Zwyczajnie Piotruś oczekuję od moderatorów, tego samego czego oni ode mnie oczekują, respektowania regulaminu tego forum. Tylko tyle i jak się okazuje aż tyle.

 

Kiedyś może na ten temat pogadamy, ale wątpię że tutaj. Przy pierwszej nadarzającej się okazji wylecę stąd już na zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale nikspecjalny - sugerowałeś, że to ja usunęłam Twojemu synowi wątek albo, że cię banowałam.

 

banujesz tylko mnie bez dogłębnej analizy

Życzyłbym sobie by robiła swoje czystki

 

A kogo mam winić jak ty przesuwasz moje watki,jak ty dajesz dożywotniego bana,nie reagujesz jak zwracam się do ciebie ,że źle się dzieje w moich watkach.Pozostałe mody w ukryciu piszą mi na prv ostrzeżenia.Bardzo enteligentnie;) nie afiszują się i nie mam podstaw by ich w tych poczynaniach krytykować.Poza dwoma ,na których wypowiedzi czekałem.Jeśli życie i FM pozwoli poczekam.Odpowiedź uzyskałaś i powtarzam mimo wszystko nie ma miedzy nami nieporozumienia.Nawet nie wiesz ile chciałbym z Toba gadac na temat roślin i aranżacji ogrodów.Tłumaczyć moje wpadki rosline.Może byś coś podszepła.Nie widzisz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie Piotruś oczekuję od moderatorów, tego samego czego oni ode mnie oczekują, respektowania regulaminu tego forum. Tylko tyle i jak się okazuje aż tyle.

 

Kiedyś może na ten temat pogadamy, ale wątpię że tutaj. Przy pierwszej nadarzającej się okazji wylecę stąd już na zawsze :D

 

A gdzie racja stanu?! Ludzie do obozów koncentracyjnych potrafili się przyzwyczaić, a Ciebie forum dołuje?! Trza konspirę zakładać...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny - ja dałam ci dożywotniego bana? :o

No to nie mamy o czym mówić - nadal mnie obwiniasz o coś czego nie zrobiłam.

 

Jeśli mam wkleić i prv udostępnić publicznie to twoja wola.Zaiste ty mnie nie rozumiesz.Ale zanim wkleję musisz dać na to zgodę tu.:wiggle:Pisałem to wszystko jako specjalnynikt jak mi dałaś dożywotniego ale wycieli ale archiwizuje to i mam.Masz na prv.Jeśli mam to upublicznić twój wybór.Ja tego nie chce bo mnie nie chcesz zrozumieć.

Edytowane przez niktspecjalny
prv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie zauważyłam pytania. Jak ono brzmi?

Nie pytaniem ale zdaniem oznajmującym.

Ale zanim wkleję musisz dać na to zgodę tu.

Tu musisz dać zgodę na upublicznienie poczty prv z twoim wpisem.Wtedy to pokażę trochę się ich nazbierało.Prawie jeden rocznik jesteśmy.Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...