Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

czy robić na dole prysznic?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My planujemy zrobić, choć pewnie będzie służył za schowek na mopy i wiadra.

Powód pierwszy zrobienia tego prysznica to gdyby się zdarzyło komuś z domowników złamać nogę i być zmuszonym do mieszkania na parterze.

Powód drugi zdarza się czasem coś myć pod prysznicem np. szufladę z zamrażarki. Trochę bez sensu byłoby to zanosić do łazienki na piętro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piętrze mam 2 łazienki z wanną i prysznicem. Zastanawiam się czy w dolnej łazience robić prysznic? czy zamiast prysznica dać bidet?

 

Na parterze 1 pokój gościnny i brak sypialni

 

Mam i przez sześć lat używany był raptem kilka razy. Dzisiaj zrobiłbym zamiast niego pisuar. Naprawdę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaką dużą masz łazienkę, bo jak mała to wszystkie za i przeciw trzeba brać pod uwagę a jak duża to można robić z rozmachem i bidet i prysznic i wannę a nawet wspomniany pisuar. Z drugiej strony po co Ci trzeci prysznic ?

Jeszcze jest istotna kwestia mianowicie czy lubicie brać prysznice czy kąpiel w wanie, mam znajomych którzy świadomie zrezygnowali całkowicie z prysznica bo wolą brać kąpiel ( i nie ograniczała ich powierzchnia )

 

 

Mam i przez sześć lat używany był raptem kilka razy. Dzisiaj zrobiłbym zamiast niego pisuar. Naprawdę :yes:

 

Przepraszam ale nie widziałam nigdy u nikogo ani też nie wyobrażam sobie pisuaru w domu, ale może nie jestem "światowa " :)

 

Powód drugi zdarza się czasem coś myć pod prysznicem np. szufladę z zamrażarki. Trochę bez sensu byłoby to zanosić do łazienki na piętro.

 

Nie można tego umyć w wannie ?

 

JA główną łazienkę mam na dole i będzie tam wanna i prysznic, a na górze tylko wanna ale za to ze " słuchawką " co by można było się ochlapać :)

Edytowane przez beatagl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że prysznic. Pisuar , że tak powiem to relikt przeszłości. Wystarczy na zwykły kibelek dać nakładkę z deską elektroniczną i sprawa załatwiona.

Do dostania na alledrogo. Używam od 2008 tj od pobytu w Japonii i nie ma takiej opcji abym to zmienił. Rodzina się tak przyzwyczaił do zawsze cieplej deski , że jakbym to zmienił to by mnie z domu eksmitowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowiczka to sobie na pewno chwali pisuar hehehe:)

 

dokładnie tak - chwali, bo w domu ma samych chłopów i skończyły się problemy z rozpryskiwanym moczem kiedy sikali na stojąco do sedesu.

 

autorus - jak wygląda nakładka na sedes udająca pisuar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisuar , że tak powiem to relikt przeszłości. Wystarczy na zwykły kibelek dać nakładkę z deską elektroniczną i sprawa załatwiona.

 

tutaj jest taka jedna. Do nowego domu na bank kupuję.

 

autorus - jak wygląda nakładka na sedes udająca pisuar?

 

To co pokazujesz to deska udająca bidet. Ja jak Elfir chciałbym zobaczyć tą udająca pisuar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest pokój gościnny na dole to jak najbardziej prysznic.

 

To wygodne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla gości jak i domowników.

Przetestowane wielokrotnie.

 

ps. prysznic na dole mam bez brodzika i jak Elfir pisze używam go do prysznicowania kwiatów czy mycia rzeczy których nie wkładam do wanny z obawy przed zarysowaniem

I moja osobista satysfakcja - chociaz bez drzwi to się z niego nie chlapie na łazienkę - a tak mi w domu głowę suszyli na ten temat - teraz każdy używa z przyjemnością:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...