Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielka prośba o pomoc - salon


leda16

Recommended Posts

Pamiętam rzutniki z lat 60-tych. Chyba, że teraz są z internetem i odtwarzaczem kompatybilne. Wiem, ze nie masz telewizora - obejrzałam Twój wątek z budowy. Zazdroszczę niskich kosztów ogrzewania. My jeszcze nie ociepliliśmy domu. No cóż, rozumiem ten brak TV, jednak reszta rodzinki nie wyobraża sobie życia bez niego, chociaż też nikt codziennie przed tym pudłem nie wysiaduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Masz całkowitą rację. Dlatego myślałam o jakiejś komódce na kółkach ew. panelu obrotowym. Są nawet w sprzedaży wieszaki naścienne na TV o pewnym kącie obrotu. Panel z g-k też nie pasuje. W bloku TV stało w meblościance, przy przeciwległej ścianie wypoczynek na środku ogromny fikus i koniec. Więcej miejsca nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła ława.Wiem, że to nie Twoja bajka i wolisz raczej wnętrza nowoczesne, ale nam się podoba. Z konieczności stare TV ustawiłam pod kątem 45 stopni,( bo uszak poszedł do skrócenia nóżek) i z foteli widać ekran całkiem dobrze, z rogu kanapy, przy" świątecznej" poduszce też nie najgorzej. A to jest przecież zaledwie 21 cali, które po kupnie nowego pójdzie do sypialni syna. I nigdy tak nie jest, żeby cała nasza 3 osobowa rodzina grupowała się wspólnie przed ekranem. Goście też nie po to przychodzą, żeby TV oglądać.

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ab/zc/m1sg/BqhHJPsdj3IGidr02B.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ab/zc/m1sg/kTNeq0OEHyY3fA4VPB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
TV już kupione, jako... prezent urodzinowy dla mnie :) Będzie wisiał na wieszaku z możliwością obrotu o 90 stopni. Potem pomyślę o jakiejś maskownicy. Na razie cieszę się tym, co można ściągnąć do oglądania z internetu. Na poprzedniej stronie pisałam o bocznych stolikach, podając link. Elfir, jakie one Twoim zdaniem powinny mieć wymiary? Te z linku wydaje mi się, że będą stylowo pasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś swoja wizję salonu i musiałabyś znaleźć kogoś, kto ja podziela.

 

Ja za dużo nie pomogę, bo jak dla mnie twoje ustawienie marnotrawi potencjał pomieszczenia, powodując, że potencjalna główna ozdoba, czyli kominek, jest kompletnie odsunięty i niepotrzebny w tym wnętrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Dzięki Luxum, nawet sobie nie uświadamiałam, że kolory ścian i parkietu są ciepłe. Kominek jest jak najbardziej potrzebny, jednak takie jego usytułowanie wymusił istniejący już 30-to letni budynek poddany generalnemu remontowi. Niestety, salon ustawny nie jest choćby z tego względu, że ma 10x4 m, powstał z połączenia...garażu z kotłownią, a my lubimy siedzieć pyskami do ogrodu :) Teraz widzimy go z każdego miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...