Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

przelacznik oswietlenia OSPEL impresja - problem


Recommended Posts

Witam.

 

Chcialem w kuchni powymieniac przelaczniki z simon kontakt basic na ospel impresja. Mam problem z przelacznikami swiecznikowymi. Do tej pory w simonie przelacznik dwuklawiszowy dzialal tak, ze jesli wcisnalem jeden to zapalaly sie halogeny we wnece, natomiast po wcisnieciu drugiego zapalalo sie swiatlo w suficie. moglem wybrac jedno oswietlenie w zaleznosci ktory przycisk wcisnalem lub oba po wcisnieciu dwoch przyciskow. Inaczej to wyglada w przypadku ospela, przelacznik dwu klawiszowy, po wcisnieciu jednego swieca sie halogeny we wnece, po wcisnieciu drugiego zapala sie swiatlo w suficie, nie moge uzyskac tego efektu co w przypadku simon basic. Czy ktos moze mial podobne problemy lub zna rozwiazanie.Poki co, to widze 2 wyjscia, zostac przy simon basic lub pogodzic sie z brakiem mozliwosci w przypadku ospela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tej pory w simonie przelacznik dwuklawiszowy dzialal tak, ze jesli wcisnalem jeden to zapalaly sie halogeny we wnece, natomiast po wcisnieciu drugiego zapalalo sie swiatlo w suficie. Inaczej to wyglada w przypadku ospela, przelacznik dwu klawiszowy, po wcisnieciu jednego swieca sie halogeny we wnece, po wcisnieciu drugiego zapala sie swiatlo w suficie, nie moge uzyskac tego efektu co w przypadku simon basic. .

 

Witam. Nie rozumiem tego co Napisałeś. Po przeczytaniu wynika, że jest tak jak przy Twoich starych przelącznikach, czyli wszystko jest OK.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to zawile opisalem. w prostych slowach:

 

klawisz1 - halogeny we wnece

klawisz 2 - oswietlenie sufitowe

 

kontakt simon basic przelacznik swiecznikowy:

swieci w opcjach: klawisz 1 albo klawisz 2 albo klawisz 1+klawisz 2 razem

 

ospel impresja:

 

klawisz 1 lub klawsz 1+klawisz2 jednoczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chcialem w kuchni powymieniac przelaczniki z simon kontakt basic na ospel impresja. Mam problem z przelacznikami swiecznikowymi. Do tej pory w simonie przelacznik dwuklawiszowy dzialal tak, ze jesli wcisnalem jeden to zapalaly sie halogeny we wnece, natomiast po wcisnieciu drugiego zapalalo sie swiatlo w suficie. moglem wybrac jedno oswietlenie w zaleznosci ktory przycisk wcisnalem lub oba po wcisnieciu dwoch przyciskow. Inaczej to wyglada w przypadku ospela, przelacznik dwu klawiszowy, po wcisnieciu jednego swieca sie halogeny we wnece, po wcisnieciu drugiego zapala sie swiatlo w suficie, nie moge uzyskac tego efektu co w przypadku simon basic. Czy ktos moze mial podobne problemy lub zna rozwiazanie.Poki co, to widze 2 wyjscia, zostac przy simon basic lub pogodzic sie z brakiem mozliwosci w przypadku ospela.

Ospel działa tak samo, źle podłączyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to zawile opisalem. w prostych slowach:

 

klawisz1 - halogeny we wnece

klawisz 2 - oswietlenie sufitowe

 

kontakt simon basic przelacznik swiecznikowy:

swieci w opcjach: klawisz 1 albo klawisz 2 albo klawisz 1+klawisz 2 razem

 

ospel impresja:

 

klawisz 1 lub klawsz 1+klawisz2 jednoczesnie

 

podlaczylem dokladnie tak samo jak simona, no dobra, sprobuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Jestem początkujący w tym temacie i chciałem zapytać co cieszy się dobrą opinią z firmy Ospel? Polecił mi tę firmę znajomy i planuję zrobić większe zamówienie od nich w najbliższym czasie więc może mogę liczyć na waszą pomoc?

Możesz liczyć na kpiny - (patrz posty Molenda)

Łżesz w żywe oczy !!

Edytowane przez elpapiotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...