Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokój dla 12 latka prośba o pomoc


cameo

Recommended Posts

Witam,

uzyskałem już na forum wiele pomocy dotyczących mojego mieszkania i jestem bardzo zadowolony.

Tym razem chciałbym pomóc znajomej w urządzeniu pokoiku dla jej 12 letniego synka.

Pokój prawdopodobnie będzie w temacie "akwarium" bo młody bardzo się tym pasjonuje.

Poniżej zwymiarowane pomieszczenie wraz z wstępną propozycją rozmieszczenia mebli. Czy coś jednak zrobić inaczej? czy miejsca nie będzie za mało.

Ps. fajnie by było przewidzieć miejsce na nieduże akwarium ale totalnie nie mam pojęcia gdzie..

Ps2 jeżeli ktoś chciałby pomóc w załączniku puste wymiary bez propozycji mebli.

projekt.jpgwymiary.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że blokach pokoje są małe bo sama w nim mieszkam,ale 6m pokoik dla 12 latka to bardzo mało.Szafa pomieści ubrania a co z książkami i innymi rzeczami.Drzwi na pewno bym dała składane/harmonijkowe i jedyne rozwiązanie jakie tu widzę to meblościanka na całą ścianę z rozkładanym łóżkiem.

http://img195.imageshack.us/img195/6343/polkotapczan1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie łóżko z meblościanki to okropieństwo. Wiem, że może i praktyczne i może też miejsca mało zajmuje, ale nie polecam. Wcale nie jest łatwo, zwłaszcza dla dziecka je składać i sprzątać. Ja się zawsze bałam, ze spadnie to na mojego syna, nawet podczas zabawy i pomimo zabezpieczeń. I wiem też że obecnie te materace są super wygodne i można dobrać jaki komu pasuje, ale u nas jakoś sie to nie udało. I w rezultacie szybko z tego rozwiązania zrezygnowaliśmy. Pewnie u niektórych się to sprawdza, ale u mnie nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie łóżko z meblościanki to okropieństwo. Wiem, że może i praktyczne i może też miejsca mało zajmuje, ale nie polecam. Wcale nie jest łatwo, zwłaszcza dla dziecka je składać i sprzątać. Ja się zawsze bałam, ze spadnie to na mojego syna, nawet podczas zabawy i pomimo zabezpieczeń. I wiem też że obecnie te materace są super wygodne i można dobrać jaki komu pasuje, ale u nas jakoś sie to nie udało. I w rezultacie szybko z tego rozwiązania zrezygnowaliśmy. Pewnie u niektórych się to sprawdza, ale u mnie nie.

To jest chłopiec 12 letni nie bawi się na podłodze grzechotkami żeby miało spaść na niego łóżko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...