Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa strona Kominki Godzic


margod

Recommended Posts

Zapraszam do odwiedzenia naszej nowej firmowej strony www.kominki-godzic.pl Pół roku intensywnej pracy z naszym programistą i myślę, że osiągnęliśmy zamierzony efekt. Witryna będzie jeszcze rozbudowywana i uzupełnia o brakujące treści, więc zaglądajcie do nas sukcesywnie. Możecie również zadawać pytania w dziale Porady na naszym blogu

Będę wdzięczny za wszystkie komentarze i opinie nt funkcjonalności strony.

Pozdrawiam

Mariusz Godzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję tej strony bo mnie znowu margod zjedzie.:cool:

 

Dlaczego, jeżeli coś ci się nie podoba, to chętnie wysłucham.

 

@Remiks, ciężko w dzisiejszych czasach pominąć grafikę. Poprzednia strona była bardziej merytoryczna, ale przeprowadzona analiza wśród naszych klientów wskazuje, że ludziom nie chce się czytać rozbudowanych treści :( Szczegółowe informacje techniczne przeniesione są na blog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, jeżeli coś ci się nie podoba, to chętnie wysłucham.

 

@Remiks, ciężko w dzisiejszych czasach pominąć grafikę. Poprzednia strona była bardziej merytoryczna, ale przeprowadzona analiza wśród naszych klientów wskazuje, że ludziom nie chce się czytać rozbudowanych treści :( Szczegółowe informacje techniczne przeniesione są na blog.

 

Nie przywykłem krytykować mocno tego, czego sam nie mam w takim wymiarze lub podobnym.Lekko :yes::D powiem i nie dziwi mnie fakt iż twa konkurencja śpi i nie odpowiada,że strona jest bardzo przejaskrawiona.Wolałem KOMINKI-GODZIC początki.Twe fascynacje itp.Teraz urastasz do miana Mera FM wklejając link.To moje subiektywna ocena a zjechałeś mnie za coś innego i zabolało.Tyle mej opinii. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Remiks, ciężko w dzisiejszych czasach pominąć grafikę. Poprzednia strona była bardziej merytoryczna, ale przeprowadzona analiza wśród naszych klientów wskazuje, że ludziom nie chce się czytać rozbudowanych treści :( Szczegółowe informacje techniczne przeniesione są na blog.

Oczywiście masz rację nie da się pominąć grafiki może troszkę się czepiam ale chyba o to chodziło. Miałem na myśli to że po każdym kliknięciu w menu 2/3 nowo otwartej strony zajmuje tło mała grafika i niewielka treść i aby czegoś się dowiedzieć trzeba przewijać stronę. 1/3 ekranu to też nic nie wnosząca treść zawsze ta sama ponad 3000 realizacji. A przeprasza galeria chociaż wygląda inaczej ;-) Prosiłeś o opinie i komentarze więc się troszkę poczepiałem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
ponieważ sporo razy gościłam na tej stronie- mogę powiedziec już po opatrzeniu się, że na pewno ładna i zawiera sporo informacji-tyle ze dość rozrzuconych; brakuje mi widoku wnętrza wkładu kominkowego-bo np. w interesującym mnie modelu http://kominki-godzic.sklep2.pl/palenisko-wodne-hkd-22ksk-drzwi-unoszone-staly-udzial-ciepla-do-wody-p-348.html?cPath=8_79 nie widac czy tam jest ruszt czy go nie ma/nie wiem czy sie dobrze domyślam ze go nie ma/ widzę szamot, ale też gdzieś-chyba nie na tej stronie czytałam, ze komora jest żeliwna/wyłożona szamotem/; to jeszcze poproszę o odniesienie się do informacji zawartej w filmie innej firmy dystrybującej i montującej kominki-,,że nie ma przeciwskazań do palenia drewnem drzew iglastych,,/mowa o Brunnerze HKD/-i na filmie owym pali się właśnie takie drewno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dziękuję za informacje.

Pewne istotne szczegóły są zawarte -gdzieś tam ,,poukrywane,,-trzeba widziec gdzie można je znaleźć:cool:

Znaczy się strona zrobiona na bogato, coś trochę dla poszukiwaczy skarbów:D

Oczywiście doskonale rozumiem, że nie jest łatwo pokazac wszystko , jasno i jeszcze wszystkim dogodzić:)

Nie lubuję się w blogach, ale na tej stronie właśnie tam jest kilka filmów dla laików w temacie kominków; mnie najbardziej podobało sie pokazanie w zbliżeniu mechanizmu otwierania drzwi unoszonych/gilotyna/; natomiast wiekszośc informacji zawarta jest tu w dyskusjach na forum-ale to dla upartych, cierpliwych, pracowitych i ambitnych:) Dla leniuszków kompletnych laików polecam owe filmiki na blogu:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...