Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki za słowa otuchy,

bo już zaczynałam się zastanawiać,

z czego wynika ten wcześniejszy brak sugestii...

(czyżby było tak źle, że nie warto w ogóle komentować?? - myślałam;-))

 

asiazett ze sprzątaniem wnęki za prawą burtą może być

delikatny problem (chyba nie można mieć wszystkiego) dlatego zrezygnowałam

z półek, które gdzieś w międzyczasie się tam pojawiły w projekcie.

Nie byłoby do niech dostępu to raz, dwa - nie lubię wystawek.

 

Wnęka jest i niech zostanie, przyda się na niezbędne drobiazgi.

Chyba, że ją zabudować, a półeczkę zrobić odsuwając wannę od ściany

przy której stoi pralka?

 

adibu te jasne płytki to Masto Bianco Paradyża.

 

Po niedzieli wrzucę wizki z jasną podłogą

to same zobaczycie jak by to wyglądało:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wg mnie 1 :)

Trochę chyba tylko ten kibelek wgląda mocno na skraju, ale to i tak dużo estetyczniej niż z tym uskokiem :p

 

I jeszcze pomyśłałam, że w obudowie wanny, w tej frontowej lub bocznej części mogła byś zrobić taką półeczkę:

 

http://img823.imageshack.us/img823/5241/img100z.jpg

 

Jej wnętrze wyłożyć tymi jasnymi kaflami. Masz w sumie mało dekorów i udziwnionych elementów, więc myślę, że można by było takie coś wstawić. Nie chodzi o to, że masz "za mało" i trzeba nadrobić, tylko o to, że masz mało, więc możesz sobie na jedno takiego cudaka pozwolić :p

Podoba mi się ten pomysł z wanną, tylko u mnie często byłaby ta półka zalana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinię, bo sama juz nie wiem, czy zrezygnować z bidetu...bo nie mamy gdzie go "wcisnąć". Niby łazienka nie mała...ale mamy problem z ustawieniem wszystkiego :confused:

Nie chce miec zagraconej łazienki, a bidet by sie przydał ;)

[ATTACH=CONFIG]192212[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]192213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]192214[/ATTACH]

 

 

(ps. projekt na razie jest roboczy)

Edytowane przez anawii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anawii - Wanna przy czarnej ścianie wygląda powalająco :yes: Ale co będzie na zapleczu tej ścianki i jaka tam jest odległość? Może wtedy bidet wtawić tak jak kibelek, tylko po lewej stronie...?

 

WC + bidet na tej ściance to już mi jakoś psuje efekt :no:

 

Chyba, żeby umieścić je obydwa po drugiej stonie tej ściany, żeby były całkowicie schowane... Tylko czy jest tam na to tyle miejsca, bo nie znamy wymiarów?

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiazett po prawej stronie ścianki we wnęce ma być wc, a po lewej prysznic. Wymiarów dokładnych nie znam. Bo po tych naszych rewolucjach wszystko się pozmieniało :)

 

Mogę jedynie pokazać w ten sposób

[ATTACH=CONFIG]192220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]192221[/ATTACH]

 

duś I chyba tak zostanie:) Chyba,że jeszcze cos pokombinujemy.

 

Ale podpowiedzcie mi, przy wannie wolno stojącej gdzie schować płyny, szampony i inne duperele do kąpieli, bo półki na tej ściance na pewno nie będzie, jak sobie z tym radzić ???

Edytowane przez anawii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulkin6 proponuję zastanowić się na zmianą umywalki, tak, żeby nie wchodzić prosto na jej kant. Skoro wanna jest owalna to i poszukaj umywalki, która będzie do niej podobna, będzie bardziej spójnie.

 

Hm Myślałam o tym, ale czy znajdę taką umywalkę jeszcze z taką szafką pod?

No i zniknie wtedy raczej ieszak po prawej stronie szafki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Wrzucam otrzymaną propozycję aranżacji łazienki - 3 rodzaje płytek: 1) Provenza Re-Use (Fango Sand), 2) białe błyszczące, 3) płytki drewnopodobne (jasne). Pralka i piec gazowy będą w zabudowie. Nie wiem czy na tak małej przestrzeni (2,40 x 2,0) trzy rodzaje kafli to trochę nie za dużo?Choć na wizualizacji według mnie całość współgra. Co o tym myślicie?11a.jpg12a.jpg13a.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anawii, rób tę wannę z czarną ścianą :D Efekt jest powalający, olej bidet :p Zrób sobie bidettę najwyżej :)

 

:yes: :yes: :yes:

 

To jest super pomysł!

 

Nie wiem czy są jakieś patenty na "schowanie" płynów przy wannie wolnostojącej. Ja bym raczej wyciągała sobie za każdym razem z szafek pod umywalką albo spod prysznica, a po kąpieli odnosiła bym je z powrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anawii też bym zrezygnowała z bidetu na rzecz takiej wanny, chociaż odnośnie niezbędników do kapieli to chyba tak jak pisze asiazett chowałabym za każdym razem... Aczkolwiek podejrzeam, ze u mnie to prędzej czy później samo by się takie miejsce znalazło

gdzie cos by leżało chociaż nie byłoby to jego miejsce i psuło efekt..

Edytowane przez Kulkin6
opcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulkin6 proponuję zastanowić się na zmianą umywalki, tak, żeby nie wchodzić prosto na jej kant. Skoro wanna jest owalna to i poszukaj umywalki, która będzie do niej podobna, będzie bardziej spójnie.

Co racja to racja.Bede miała bardzo podobna wanne u siebie i do niej wybrałam wstępnie armature Villeroy&Boch seria Pure stone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...