Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Własnie jestem przed wizytą elektryka i musze wiedziec połozenia sprzetów w łazience. łazienke mam dosc duża 260 cm szer i 380 cm długosci w ksztalcie prostokąta. Po przejrzeniu setek postów dalej nie wiem jak ma to wygladac. Wiem,ze po lewej stronie od wejscia chcialabym wc obok jakis murek oddzielający wc i wanne. Na wprost wejscia jest okno. Po prawej stronie mogłaby byc umwylka i w kacie prysznic. Przydałyby sie jakies mebelki. Ale nie wiem jak to sensownie romiescic. Moze ktos pomoze:bash:

musisz zamiescic rzut lazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie przewiduje bidetu. Na pewno szafke przewiduje podwieszana pod umywalką. Ale co obok czy jeszcze tam półka pasowałaby czy moze jakas podswietlana otwarta. Wczesniej zastanawialam sie na dwoma uywalkami:no: ale zostane przy jednej szerszej i moze boki blatu beda wolne na jakies perfumiki albo kwiatek. Nie wiem jest jakis fajny program do wizualizacji Edytowane przez Deysi
błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj, a co to za płytki na załączonych zdjęciach? Może ktoś wie?

 

niureczka tutaj lazienka forumowej kolezanki (niestety nie pamietam ktorej :)) z podobnym ukladem jak twoja, tylko chyba ciut wieksza i z prysznicem ;) wanna pod skosem, po bokach zabudowane szafy/schowki, wc, bidet i nablatowa umywalka na bocznej scianie...

na watku z lazienkami mowisz ze nie dla ciebie betonowe lazienki i ze lubisz cieple i praktyczne wnetrza - czy ta jest wg ciebie zimna i malo praktyczna? ;) moja lazienka jest w identycznej kolorystyce i nie latam ciagle ze scierka ;)

ty u siebie masz jedna lazienke w 'przytulnych' brazach i zieleniach a druga planujesz jasna z biala podloga...tam to dopiero sie nabiegasz ze scierka ;) ale na pewno bedzie ladna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na watku z lazienkami mowisz ze nie dla ciebie betonowe lazienki i ze lubisz cieple i praktyczne wnetrza - czy ta jest wg ciebie zimna i malo praktyczna? ;) moja lazienka jest w identycznej kolorystyce i nie latam ciagle ze scierka ;)

ty u siebie masz jedna lazienke w 'przytulnych' brazach i zieleniach a druga planujesz jasna z biala podloga...tam to dopiero sie nabiegasz ze scierka ;) ale na pewno bedzie ladna ;)

 

a może zrobić podłogę w płytkach imitujących drewno? wtedy nie widać tak różnych paprochów. Pasuje w ogóle kolor drewna do tych płytek ?

http://3.bp.blogspot.com/-R-x_M5QamVU/UJbLvAIeN3I/AAAAAAAAOxQ/Q6FxDpAV7v8/s640/margot+02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cie wzielo na drewnopodobne ;) to w polaczeniu z samymi bialymi tez wygladaja swietnie :) (tylko dobre plytki drewnopodobne sporo kosztuja i czesto trzeba na nie czekac nawet do 2-4 tyg.)

ale chyba paradyz woodenic tez jest ok ;)

lazienka_drewno i biel.jpg

Edytowane przez annNS2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak często w końcu okna się nie myje aby wanna miała tak bardzo przeszkadzać.

Wanna ma 170cm długości, a wymiar kabiny to 90x180cm (może być podwójna lub walk-in).

Nie wiem jakie są odległości drzwi i okna od ścian, więc przyjęłam, ze drzwi mają 90cm szerokości i są odsunięte od ścian na 80 oraz 90cm. Okno ma 80cm szerokości i jest pośrodku ściany.

Mam jeszcze jeden pomysł - wrzucę jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cie wzielo na drewnopodobne ;) to w polaczeniu z samymi bialymi tez wygladaja swietnie :) (tylko dobre plytki drewnopodobne sporo kosztuja i czesto trzeba na nie czekac nawet do 2-4 tyg.)

ale chyba paradyz woodenic tez jest ok ;)

 

Nie tyle, że mnie wzięło ale zastanawiam się nad tą białą podłogą czy faktycznie tak uciążliwa będzie w utrzymaniu czystości. Pomyślałam więc o bieli i drewnopodobnych płytkach ( bo drewna to w łazience się chyba nie kładzie, może jakieś specjalne ale wtedy pewnie koszt jest wysoki). Myślisz, że lepiej pozostać przy jasnej podłodze czy kombinować coś z "drewnianą" ? Sama nie wiem co będzie lepiej wyglądało i sprawdzało się w użytkowaniu.

Do drewna może nadawałyby się płytki Vivida Paradyża, podobają mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje moniss, ciekawe te wizualizacje. Okno jest 90x120 i jest posrodku sciany. Kurcze jakim programikiem bo ten sam problem bede miala z kuchnia. Juz prawie wiem co gdzie ma byc ale wrzucialabym sobie to do jakiegos programiku zeby bylo lepiej widoczne. Coraz bardziej sie przekuje,ze moze wanna lepiej wygladałaby pod oknem. Bo tak bez tej wanny jest tam pusto.Chodzi o tą wizualizację bez bidetu na poczatku z góry pokazaną -gdybys mogla wrzucic z przodu jak to wyglada bylabym wdzieczna. Edytowane przez Deysi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...