Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

fajna kobietko,

 

mam małe uwagi odnośnie Twojej łazienki.;)

1. Geberit na wizkach ma chyba 85 cm. Zrobiłabym go wyższego do 110 cm i pociągnęła zabudowę do ściany z lustrem.

2. Na ścianie z lustrem zawinęłabym kaflami z geberitu i umieściła w nich baterię podtynkową.

3. Lampa przy wejściu jest troche bez sensu. Co ona tam oświetla. ? Lepiej już ją powiesić przy lustrze.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna kobietko,

 

mam małe uwagi odnośnie Twojej łazienki.;)

1. Geberit na wizkach ma chyba 85 cm. Zrobiłabym go wyższego do 110 cm i pociągnęła zabudowę do ściany z lustrem.

2. Na ścianie z lustrem zawinęłabym kaflami z geberitu i umieściła w nich baterię podtynkową.

3. Lampa przy wejściu jest troche bez sensu. Co ona tam oświetla. ? Lepiej już ją powiesić przy lustrze.:rolleyes:

 

Popieram, a zwłaszcza punkt 1. Miałoby to wtedy pewną estetyczną ciągłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz odpowiadam :rolleyes:Lampa wisząca oczywiście nie jest brana pod uwagę będzie jedynie oświetlenie górne tzw tuby.Lustro jest tylko przy pasku z mozaika a na ścianie przy umywalce jest przewidziany lakobel.Co do geberitu nie mam pojęcia jakiej jest wysokości? Ale sie dowiem ;)Łazienka jest faktycznie szara ale mam nadzieje ze dodatkami trochę nadrobie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie wyglądać mała łazienka na dole.

 

A dlaczego w rogu po prawej stronie lustra płytki pionowe? Żeby zlicować górną krawędź każdej płytki pionowej z płytkami poziomymi, będziesz musiał przy tych pionowych dawać 2x grubsze fugi niż w poziomych. Średnio to będzie wyglądało, chyba że znajdziesz płytki o innej kalibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszołom - jak rozumiem Sniperowi chodziło o to, czy przy rozliczaniu płytek uwzględniona została grubość fugi. Jeżeli płytka ma dokładnie proporcje 1x2 bez fugi, to takie rozłożenie może być ciężkie. Co do łazienki mam tylko jedną uwagę - czy masz wystarczająco dużo miejsca na nogi przy WC?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszołom - jak rozumiem Sniperowi chodziło o to, czy przy rozliczaniu płytek uwzględniona została grubość fugi. Jeżeli płytka ma dokładnie proporcje 1x2 bez fugi, to takie rozłożenie może być ciężkie. Co do łazienki mam tylko jedną uwagę - czy masz wystarczająco dużo miejsca na nogi przy WC?

 

Architekt wnętrz współpracuje z wykonawcą wnętrz (a raczej odwrotnie).

Jeszcze się nie zdarzyło, aby im uciekł jakiś "mm".

Odnośnie WC - wiem że będzie ciasno, dlatego wybrałem WC podwieszane 52cm. głębokości.

Zastanawiam się jeszcze nad umywalką asymetryczną zwężaną w stronę WC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...