Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

paulinak06 łazienka wydaje sie być ok nawet dość spora chyba ? Wanna tez do przełknięcia a ze asymetryczna? Mnie tam nie przeszkadza.Tylko czy nie szkoda ci tego pustego miejsca pod umywalka? Aż sie prosi o jakieś poleczki szafeczki itp.Nie masz w tej łazience żadnej szafki na rożne duperele łazienkowe to moze warto sie zastanowić.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

paulinak06 łazienka wydaje sie być ok nawet dość spora chyba ? Wanna tez do przełknięcia a ze asymetryczna? Mnie tam nie przeszkadza.Tylko czy nie szkoda ci tego pustego miejsca pod umywalka? Aż sie prosi o jakieś poleczki szafeczki itp.Nie masz w tej łazience żadnej szafki na rożne duperele łazienkowe to moze warto sie zastanowić.:yes:

 

Własnie tez o tym myślałam, żeby zrobić pod blatem półkę. Przyda się jakieś miejsce na kosmetyki, no i lepiej to będzie wyglądać jak tam postawie koszyczki wiklinowe :). Co do wanny, to ta mi się nawet podoba, zastanawiam się jedynie, czy nie będzie za mała. Spód wanny ma długość 100 cm, jest za to dość szeroka (spód ma 49 cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poniżej wizualizacja mojej łazienki. Od razu dodam, że zainspirowwałam się łazienką jednej z forumowiczek :). Co sądzicie? Płytki paradyz travena/mogano/trovan.[ATTACH=CONFIG]225760[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225761[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225763[/ATTACH]

zdecydowanie bardziej praktyczna bedzie szafka z dwoma szufladami pod umywalka....zastanowilabym sie rowniez nad prostokatna wanna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam wobec tego z niecierpliwością, Wygląda na to, że urządzimy łazienki w podobnym stylu, bo ja też pomyślałam, że biel (ale w połysku, bo optycznie muszę powiększać łazieneczkę) z płytką drewnopodobną pięknie będą się prezentować, tylko ja stawiam na Rovere Giallo Paradyż by My Way, struktura drewna wydaje mi się bardziej stanowcza i wyrazista, w całym mieszkaniu będzie parkiet dębowy więc kafle będą korespondowały z resztą podłogi, przyznam też, że troszczę boję się różnorodności kolorystyki Noce, bo jeśli w takiej malutkiej łazience trafi mi się 5 płytek w ciemniejszym odcieniu na całą łazienkę to może kiepsko wyglądać. Ale wracając do Siluety, ciekawi mnie opinia kafelkarza, kiedy zacznie z nimi pracę, czy dobrze będą się ciąć, czy trzymają wymiar itp. Arniko czy te płytki są rektyfikowane? A tak na marginesie, myślicie, że połączenie płytek rektyfikowanych (wąska fuga) i nierektyfikowanych (szerka fuga) to dobry pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poniżej wizualizacja mojej łazienki. Od razu dodam, że zainspirowwałam się łazienką jednej z forumowiczek :). Co sądzicie? Płytki paradyz travena/mogano/trovan.[ATTACH=CONFIG]225760[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225761[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225763[/ATTACH]

 

bardzo prosto i bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poniżej wizualizacja mojej łazienki. Od razu dodam, że zainspirowwałam się łazienką jednej z forumowiczek :). Co sądzicie? Płytki paradyz travena/mogano/trovan.[ATTACH=CONFIG]225760[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225761[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225763[/ATTACH]

 

Chyba znam tę forumowiczkę:D Paulinko, zrób u siebie prostokątną wannę, bo masz na to warunki. U Ani nie było takiej możliwości, bo przeszkadzał bidet. Zrób też, jak radzą dziewcyny pod umywalką białe szafki z szufladą, będziesz miała miejsce na szpargały. :yes: A projekt? No cóż. Chyba też jest mi dość dobrze znany;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem nowa na forum chodź od dawna przyglądam się Waszym wpisom. Zdecydowałam się napisać bo otrzymałam wizualizację łazienki i prosiłabym o ewentualne sugestie a zwłaszcza poradę co do umywalki, z którą mam największy problem.

Więc może tak wybrane płytki to Etic Noce drewnopodobne (wiem, że wszyscy na tym forum je lubią):):):) he he (żarcik) + bardzo jasne (prawie białe) niestety nazwy w tym momencie nie pamiętam wymiaru 30x60.

Proszę o wszelkie uwagi a zwłaszcza o radę co do umywalki. Bo jak już wspomniałam to właśnie z nią mam największy problem mianowicie planowany blat ma szerokość 27cm i ani milimetra więcej:):) więc bardzo mało i teraz co wymyślić , albo taka wąska kiszka:(:(1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg albo jak w wizualizacji półblatowa którą ciężko znaleźć w tak pasujących wymiarach i cenie do zniesienia.

Doradźcie coś proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poniżej wizualizacja mojej łazienki. Od razu dodam, że zainspirowwałam się łazienką jednej z forumowiczek :). Co sądzicie? Płytki paradyz travena/mogano/trovan.[ATTACH=CONFIG]225760[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225761[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225763[/ATTACH]

 

 

moja uwaga:bardzo dokładnie zastawiłaś okno? jak będziesz je otwierać w razie potrzeby. czy nie lepiej odsunąć półkę z umywalką?

 

wanna asymetryczna wcale mi nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem nowa na forum chodź od dawna przyglądam się Waszym wpisom. Zdecydowałam się napisać bo otrzymałam wizualizację łazienki i prosiłabym o ewentualne sugestie a zwłaszcza poradę co do umywalki, z którą mam największy problem.

Więc może tak wybrane płytki to Etic Noce drewnopodobne (wiem, że wszyscy na tym forum je lubią):):):) he he (żarcik) + bardzo jasne (prawie białe) niestety nazwy w tym momencie nie pamiętam wymiaru 30x60.

Proszę o wszelkie uwagi a zwłaszcza o radę co do umywalki. Bo jak już wspomniałam to właśnie z nią mam największy problem mianowicie planowany blat ma szerokość 27cm i ani milimetra więcej:):) więc bardzo mało i teraz co wymyślić , albo taka wąska kiszka:(:([ATTACH=CONFIG]225883[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225884[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225885[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225886[/ATTACH] albo jak w wizualizacji półblatowa którą ciężko znaleźć w tak pasujących wymiarach i cenie do zniesienia.

Doradźcie coś proszę.

 

Catalano Verso ma w ofercie umywalkę 75x25 cm http://plusk.pl/umywalka-75-x-25-cm.html

Ale nie wiem czy cenowo Ci odpowiada. :rolleyes:Do tego trzeba by było wybrać raczej tej samej serii kibelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I bardzo proszę o sugestie odnośnie tego co byście zmienili w tym projekcie. Kolekcja składa się z 2 rodzajów płytek: biel i delikatna szarość.

 

http://images63.fotosik.pl/403/d591094e57a54d4fmed.jpg

 

http://images61.fotosik.pl/403/a6f76ed2241644acmed.jpg

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10a4f0010c7ffa98.html

 

http://images63.fotosik.pl/403/2b4034189cf00663med.jpg

 

http://images61.fotosik.pl/403/10a4f0010c7ffa98med.jpg

 

http://images65.fotosik.pl/404/467a12f0e60a3b81med.jpg

Jak mam być szczera to ja zmienilabym wszystko...Wanna zdecydowanie prostokątna a nie asymetryczna.Moze zostać w tym miejscu co jest.Natomiast wc przeniosłabym w miejsce pralki a pralkę zrobiła przy umywalce.Umywalka nablatowa albo wpuszczana blat po całej długości wtedy przykryje pralkę.Niepotrzebny wtedy będzie ten " murek" pod lustrem.W ogóle nie jestem zwolenniczka kafli po sam sufit.Łazienka nie jest jakaś szczególnie duża wiec po co jeszcze ja przytłaczac kaflami? Tyle ode mnie moze ktoś ma inne zdanie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczera to ja zmienilabym wszystko...Wanna zdecydowanie prostokątna a nie asymetryczna.Moze zostać w tym miejscu co jest.Natomiast wc przeniosłabym w miejsce pralki a pralkę zrobiła przy umywalce.Umywalka nablatowa albo wpuszczana blat po całej długości wtedy przykryje pralkę.Niepotrzebny wtedy będzie ten " murek" pod lustrem.W ogóle nie jestem zwolenniczka kafli po sam sufit.Łazienka nie jest jakaś szczególnie duża wiec po co jeszcze ja przytłaczac kaflami? Tyle ode mnie moze ktoś ma inne zdanie.Pozdrawiam

 

Ja zrobiłabym jeszcze inaczej, bo z tym kibelkiem to chyba nie poszalejemy. :)

 

Nie znam dokładnych wymiarów, ale Wkleję tutaj rzut z układem w mojej łazience. Jest prawie identyczny, tylko u mnie na wprost drzwi jest okno, ale tak samo rozłożyłabym sprzęty. :)

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/a85a08009e4ab7dca14b66102a863e9d,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak ma być i u mnie, ale zastanawiam się, czy ta umywalka i tuż obok wanna, to nie będzie za ciasno...?

[ATTACH=CONFIG]225982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225983[/ATTACH]

wymiar ok. 180 x 240cm

Moim zdaniem jest bardzo dobrze. Ja w moim ukladzie funkjonuje od ponad 10 lat. Z mysla o przyszlym remoncie probowalam nowych ukladow ale ostatecznie wrocilam do tego,ktory mam obecnie. Prawde mowiac mialam pomysl zeby zrezygnowac z wanny i zrobic prydznic bezbrodzikowy ale tez odpuscilam bo szyba przeszkadzalaby przy umywalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milam1... czy ta wanna to kaldewei? jeśli tak czy weszłaś do niej, przymierzyłaś się.... ja tak i odpadła.... czułam się w niej jak w trumnie....

Fakt z tej firmy mam normalną wannę... i jest bdb....

 

Wanna jest firmy ravak - by happy -160 cm. W najwęższym miejscu ma 51 cm, a w najszerszym 70 cm. Nie wiem czy jest wygodna, ale to jedyna wanna, która będzie tam pasowała. Początkowo brana była pod uwagę kabina prysznicowa, jednak doszłam do wniosku, że wanna będzie praktyczniejsza. I zostało jak zostało. Płytki bardzo mi się podobają, jednak obydwa projekty mnie nie zachwyciły, czegoś w nich brakuje. Nie mam pomysłu jak je przerobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...