Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

potrzebuję waszej pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji, przyznam, że zamieszał mi w głowie post sewan. Mianowicie waham się czy dać 2 rzędy płytek w fale białe wokół łazienki + obudowa wanny czy tylko na tej ścianie co wanna + obudowa wanny, płytki są białe w fale, reszta gładkie białe

która opcja będzie lepsza?łazienka fala 1 ściana + wanna.jpgłazienka fala wokoło.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

potrzebuję waszej pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji, przyznam, że zamieszał mi w głowie post sewan. Mianowicie waham się czy dać 2 rzędy płytek w fale białe wokół łazienki + obudowa wanny czy tylko na tej ścianie co wanna + obudowa wanny, płytki są białe w fale, reszta gładkie białe

która opcja będzie lepsza?[ATTACH=CONFIG]229662[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229663[/ATTACH]

widze ze jednak umywalka nie bedzie na wprost wejscia? ;)

ja jestem za paskiem dookola plus wanna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania S79 a teraz poproszę o opinię tej łazienki? moim zdaniem kwiaty nie potrzebne ale zastąpić je białą płytką strukturą?[ATTACH=CONFIG]229597[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229598[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229599[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229600[/ATTACH]

plytki w kwiatki jak najbardziej do wywalenia ;) sciane z umywalka zrobilabym podobnie jak ta naprzeciwko (biale + strukturalne + ten cienki zielony dekor), lustro na wys.120cm poziomo na cala dlugosc sciany, jesli juz cos ma byc zielonego to moze podloga z mozaiki? albo zabudowa geberitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie mojego projektu, Czy pozostawienie pod sufitem paska o szerokości 12 cm lub 7 cm będzie źle wyglądało? Płytki są białe , pasek też by został pomalowany tak jak sufit na biało. Czy jednak dokupić tę ilość płytek? Jak myślicie?

 

sewan

ja też miałam dawać płytki do wysokości lustra ale podobnie jak u ciebie zostało mi parenaście cm i stwierdziłam ,że zrobie już do sufitu. Ale jestem ciekawa odpowiedzi innych

 

widze ze jednak umywalka nie bedzie na wprost wejscia? ;)

ja jestem za paskiem dookola plus wanna...

 

annNs2 no jednak zmieniliśmy położenie umywalki bo jak weszliśmy do łazienki i ustawiliśmy jakiś styropian tam gdzie miałaby stać wanna i umywalka na jednej ścianie to wyglądało to jak jakiś wagon, za bardzo ściśnięte w jeden kąt a reszta łazienki pusta, w tym układzie co będzie wydaje nam się, że wszystkie sprzęty będą miały więcej miejsca dla siebie i łazienka jakoś się wypełni.

piszesz, że płytki lepiej wokoło, dzięki za odpowiedź

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plytki w kwiatki jak najbardziej do wywalenia ;) sciane z umywalka zrobilabym podobnie jak ta naprzeciwko (biale + strukturalne + ten cienki zielony dekor), lustro na wys.120cm poziomo na cala dlugosc sciany, jesli juz cos ma byc zielonego to moze podloga z mozaiki? albo zabudowa geberitu?

 

annNS2 podeślij zieloną podłogę z mozaiki a płytki kwiatowe już wywalone..3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annNS2 podeślij zieloną podłogę z mozaiki a płytki kwiatowe już wywalone..[ATTACH=CONFIG]229969[/ATTACH]

juz bez tych kwiatkow wyglada zdecydowanie lepiej...na wizce...ale przeciez to malenkie pomieszczenie a dalej mamy 6 roznych plytek ;) biale, biale strukturalne, zielone, zielone strukturalne, zielona mozaika i jeszcze zielony dekor/listwa...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o pomoc w wizualizacjach. Układ pozostaje taki jaki jest, płytki też. Interesuje mnie tylko ich ułożenie. Nie podoba mi się ułożenie płytek przy umywalce w dużej łazience. Proszę o sugestie, porady. Nie patrzcie na oświetlenie. Będzie inne ;)

 

Duża łazienka

http://www.pilch.pl/149-Madera.html

duza1.jpgduza2.jpgduza3.jpgduza4.jpgduza5.jpg

Edytowane przez ajjjka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie kabiny, brodzika, tylko odpływ liniowy w płytkach i szyby.

 

Mi się w tej duże łazience nie podobają płytki przy umywalce, może też ją zrobić w listwach jak wannę, a może na jasno? Ten wąski pasek też mi przy wannie nie leży. Nie wiem sama, liczę na was ;) Macie dużo dobrych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mała łazienka, podłoga będzie z płytek drewnopodobnych

http://www.pilch.pl/106-Atena.html

 

[ATTACH=CONFIG]230001[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230002[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230003[/ATTACH]

calkiem niezla :) jedynie co mi nie lezy to ten dekor w kwiatki....zrezygnowalabym tez z mozaiki za grzejnikiem i na scianie z panelem prysznicowym, za to dalabym ją na obudowe wanny a moze nawet na podlodze pod prysznicem :)

a nie za ciasno troche bedzie na toalecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie kabiny, brodzika, tylko odpływ liniowy w płytkach i szyby.

 

Mi się w tej duże łazience nie podobają płytki przy umywalce, może też ją zrobić w listwach jak wannę, a może na jasno? Ten wąski pasek też mi przy wannie nie leży. Nie wiem sama, liczę na was ;) Macie dużo dobrych pomysłów.

 

pytam o kabinę, bo przetestowałam fajne rozwiązanie mocowanie szyb w ceownikach.

Moim zdaniem jest warte polecenia :) Nie ma profili aluminiowych dzięki czemu kabina wygląda lekko.

Zainteresowana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam o kabinę, bo przetestowałam fajne rozwiązanie mocowanie szyb w ceownikach.

Moim zdaniem jest warte polecenia :) Nie ma profili aluminiowych dzięki czemu kabina wygląda lekko.

Zainteresowana??

 

Prawdę mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi, jakiś przykład?

 

annNS2 na ciasnotę nic nie poradzę ;) lepsze to niż plucie do jednej umywalki, jak mamy teraz ;) uparliśmy się też na wannę i prysznic, coś za coś jak to się mówi. Przerabiałam już projekt bez mozaiki pod grzejnikiem i jest niestety pusto i nudno :( kwiatki być muszą ;) rzecz gustu, nie będę się wypowiadać na temat kwiatków w innych łazienkach, bo też mi się nie podobają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]229996[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229997[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229998[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229999[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230000[/ATTACH]

jesli chodzi o wanne to ja to widze tak (jakosc wykonania kiepska ale mniej wiecej widac o co mi chodzi) ;) i to samo bym zrobila ze sciana z umywalka - ciemna mozaika do wysokosci brazowego pasa, na szerokosc szafki, bez tych bocznych dekorów, nad lustrem jasne plytki...:)

w brązach.jpg

w brązach-001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montuje się między płytkami taki ceownik

CIMG9813.JPG, w niego potem szklarz wkleja szybę

 

w efekcie wygląda to tak jakby szkło wychodziło bezpośrednio ze ściany, no i jest absolutnie szczelne, bez żadnych uszczelek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi, jakiś przykład?

 

annNS2 na ciasnotę nic nie poradzę ;) lepsze to niż plucie do jednej umywalki, jak mamy teraz ;) uparliśmy się też na wannę i prysznic, coś za coś jak to się mówi. Przerabiałam już projekt bez mozaiki pod grzejnikiem i jest niestety pusto i nudno :( kwiatki być muszą ;) rzecz gustu, nie będę się wypowiadać na temat kwiatków w innych łazienkach, bo też mi się nie podobają ;)

jesli toaleta musi byc wciesnieta w kat to niech bedzie, tylko z wizek wyglada na to ze bedzie tam jakies 60cm :) z jednej strony sciana z drugiej szafka...

to moze zamiast mozaiki za grzejnikiem to polozyc ja na cala sciane w kabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...