Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Masz, czyli są wystarczające :) Dla Ciebie.

 

To zawsze cecha osobnicza, jak jasno mieć lubimy.

 

Ja w sumie lubię półmrok i nastrojowe oświetlenie, tylko nad lustrem muszę mieć jasno w facjatę, żeby sobie maski clowna nie namalować (maluję się w łazience, takie głupie przyzwyczajenie, którego się nie oduczę).

 

Czyli 5 punktów plus listwa 4 halo nad lustrem powinna wystarczyć :)

 

AnnS2, czy byłoby to nadużycie, gdybym poprosiła o fotkę łazienki z zapalonym światłem łazienkowym? :)

 

Edit: znalazłam w Twojej galerii. Świetna łazienka i super oświetlenie :)

Edytowane przez mi_mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam forumowiczów,

potrzebuje pomocy przy aranżacji łazienki:)

mam łazienke o wymiarach szerokośc 150cm, długośc 240cm, na krótszej ścianie są drzwi ( na środku) po obu stronach drzwi jest mniej wiecej po 35 cm.

W związku z tym chce przesunąc drzwi tak żeby miec po jednej stronie ( prawej patrząc od storny wejscia) co najmniej 60cm głębokości.

W łazience chciałabym wanne z parawanem i myśle o tym żeby ją ustawić wzdłuż sciany 150cm. po prawej stronie ubikacja, potem umywlaka z blatem nad nia lustro, pod umywalka wiszace szafki - moze takie zeby zmiesic kosz?

co sądzicie o takim układzie?

czy jest to dobry układ dla takiej łazienki?

Bez tytułu.jpg

prosze o pomoc i sugestie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzięki za opinie:)

jest jeszcze opcja ten sam układ ale wanna pol okragla- ladnie sie prezentują takie wanny:)

lub projekt wann ( pol okragla) wzdłuż ściany 240cm obok(wanny) w rogu na 150 ubikacja i na przeciwko wanny po scianie prawej umywalka . ale jakos nie jestem do tego przekonana

mam jeszcze problem z określeniem kolorów lazienki... wiem ze musze rozswietlic pomieszczenie zeby nie wydawalo sie tak male, ale kompletnie nie mam pomyslu na plytki:( jakies błyszczace białe? zabudowe nad geberitem moze w jakims dekorze?

podobaja mi sie klimaty spa, ale tez lazienki bialo czarne lub nawet z szarym, a może postawić na jakiś akcent kolorystyczny?

 

mam jeszcze pytanie co sądzicie o drzwiach przesuwanych do lazienek? przedpokój mam dość ciasny i zaraz przy wejściu do Łazienki jest po jednej stornie kuchnia po drugiej salon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam takie małe wc jak na tej wizualizacji.

http://i58.tinypic.com/15xa96w.jpg[/img]

Tam gdzie jest miska chciałam dać takie kafelki.

http://i57.tinypic.com/k9b1c8.jpg

ale powyżej zrobić szafkę zabudowaną białą

po lewej stronie gdzie jest umywalka lustro takie,

http://i58.tinypic.com/r7m843.jpg

 

no i własnie nie wiem czy pozostałe ściany pomalować na szaro??

 

jutro, albo później prześle jaka mam umywalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

potrzebuje pomocy przy aranżacji łazienki:)

mam łazienke o wymiarach szerokośc 150cm, długośc 240cm, na krótszej ścianie są drzwi ( na środku) po obu stronach drzwi jest mniej wiecej po 35 cm.

W związku z tym chce przesunąc drzwi tak żeby miec po jednej stronie ( prawej patrząc od storny wejscia) co najmniej 60cm głębokości.

W łazience chciałabym wanne z parawanem i myśle o tym żeby ją ustawić wzdłuż sciany 150cm. po prawej stronie ubikacja, potem umywlaka z blatem nad nia lustro, pod umywalka wiszace szafki - moze takie zeby zmiesic kosz?

co sądzicie o takim układzie?

czy jest to dobry układ dla takiej łazienki?

[ATTACH=CONFIG]244814[/ATTACH]

prosze o pomoc i sugestie

pozdrawiam

 

spróbuj może tak; to tylko baza do dalszych rozważań...

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=245342&d=1393539302

 

 

[ATTACH=CONFIG]245342[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]245343[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]245344[/ATTACH]

Edytowane przez Hippek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!

 

Ja rowniez potrzebuje pomocy przy aranzacji nowej lazienki :)

Lazienka nie jest mala, problem w tym, ze za duzo chcemy w niej zmiescic ;) oto na przyklad:

- 2x umywalka na blacie o dl. ok. 170-200 cm

- duzy prysznic 90cmx150cm (ew. 90x120)

- wanna ok 160-170 cm dlugosci

- sedes i bidet (ok, bidet moze wyleciec..)

 

Zalaczam plan lazienki z przykladowym ustawieniem sprzetow. Co o tym myslicie?

Dodam, ze sedes moze byc tylko umiejscowiony tylko po lewej stronie badz naprzeciwko drzwi.

http://images61.fotosik.pl/704/7b38d84128b35099.jpg

Dzieki za wszelkie porady :)

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hippek dzieki za wizualizacje, taki układ tez mi sie podoba ale obawiam się ze nie wchodzi w gre ze wzgldu na to ze ubikacja musi chyba znajdowac się po prawej stronie lazienki ( stojac w drzwiach) gdyz obecnie jest tam odplyw i doprowadzanie wszytkiego az tak daleko chyba nie jest możliwe?

ostatnio jedna z ekip ktora przyszła na wycene uznala również ze moj uklad jest bez sensu.. ze lepiej zeby bylo jak w pierwotnym ulozeniu czyli tak jak na tym rysunku..

osobiscie chciałabym tego układu uniknąc

lazienka 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hippek dzieki za wizualizacje, taki układ tez mi sie podoba ale obawiam się ze nie wchodzi w gre ze wzgldu na to ze ubikacja musi chyba znajdowac się po prawej stronie lazienki ( stojac w drzwiach) gdyz obecnie jest tam odplyw i doprowadzanie wszytkiego az tak daleko chyba nie jest możliwe?

ostatnio jedna z ekip ktora przyszła na wycene uznala również ze moj uklad jest bez sensu.. ze lepiej zeby bylo jak w pierwotnym ulozeniu czyli tak jak na tym rysunku..

osobiscie chciałabym tego układu uniknąc

[ATTACH=CONFIG]245601[/ATTACH]

 

Moim zdaniem Twój układ z wanną prostokątną pod ścianą 150cm a kibelkiem i umywalką po prawej stronie ma jak najbardziej sens. Jesł ładny i funkcjonalny. Nie daj się fachowcom - na estetyce to się niestety nie znają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!

 

Ja rowniez potrzebuje pomocy przy aranzacji nowej lazienki :)

Lazienka nie jest mala, problem w tym, ze za duzo chcemy w niej zmiescic ;) oto na przyklad:

- 2x umywalka na blacie o dl. ok. 170-200 cm

- duzy prysznic 90cmx150cm (ew. 90x120)

- wanna ok 160-170 cm dlugosci

- sedes i bidet (ok, bidet moze wyleciec..)

 

Zalaczam plan lazienki z przykladowym ustawieniem sprzetow. Co o tym myslicie?

Dodam, ze sedes moze byc tylko umiejscowiony tylko po lewej stronie badz naprzeciwko drzwi.

http://images61.fotosik.pl/704/7b38d84128b35099.jpg

Dzieki za wszelkie porady :)

Karolina

 

1.jpg2.jpg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hippek dzieki za wizualizacje, taki układ tez mi sie podoba ale obawiam się ze nie wchodzi w gre ze wzgldu na to ze ubikacja musi chyba znajdowac się po prawej stronie lazienki ( stojac w drzwiach) gdyz obecnie jest tam odplyw i doprowadzanie wszytkiego az tak daleko chyba nie jest możliwe?

ostatnio jedna z ekip ktora przyszła na wycene uznala również ze moj uklad jest bez sensu.. ze lepiej zeby bylo jak w pierwotnym ulozeniu czyli tak jak na tym rysunku..

osobiscie chciałabym tego układu uniknąc

[ATTACH=CONFIG]245601[/ATTACH]

 

jesli budynek juz stoi, to odplyw narzuci Ci uklad, niestety.

 

"fachowcóff" nie sluchaj za bardzo, bo Ty placisz i wymagasz

 

jak bedziesz miala docelowy uklad, to go wklej, poprzesuwamy klocki i zobaczysz, jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może doradzić w sprawie kolorów w małej łązience?

mysle o płytkach drewno podbnych na podłoge i sciany jasne..ale jakie?

lub bardzo podobaja mi się duze płytki ale za mała łazienka i bez senu wydatek zeby je docinac potem:(

a moze klasyczne połączenie bieli i czerni?

porada w tym temacie też była by pomocna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może doradzić w sprawie kolorów w małej łązience?

mysle o płytkach drewno podbnych na podłoge i sciany jasne..ale jakie?

lub bardzo podobaja mi się duze płytki ale za mała łazienka i bez senu wydatek zeby je docinac potem:(

a moze klasyczne połączenie bieli i czerni?

porada w tym temacie też była by pomocna:)

 

minelismy sie postami

 

ok to uklad mamy a Ty mysl nad glazura i terakota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie az tak zaawansowana w remoncie nie jestem

na pewno chce w miare jak najwięcej blatu wiec umywalka ktora sie ladnie bedzie z nim komponowal nie za duza nie za mala. owszem mam kilka modeli ktore mi sie podobaja ale czy cos konkretnego to jeszcze nie...

umywalka wpuszczan w blat, prostokątna lub nablatowa okrągła- bardziej nowczesny styl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...