Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bo chyba trzeba wybrać, na czym nam bardziej zależy. Ja zaufam swojej projektantce, chociaż też startowałam z błyszczącymi.

 

aga, widzę, że Twoja łazienka też duża nie jest, jaki to metraż? Nie myślałaś, żeby front tej szafki nad geberitem zlicować z zabudową?

 

Moja łazienka ma 1,8m na 2,18m i faktycznie duża nie jest 

Szafki nad geberitem już nie ma, ale obawiam się, że z racji tego będzie trochę za mało miejsca na przechowywanie, chociaż ja chomikiem nie jestem, a zależy mi na prostocie i przestrzeni, jeśli w ogóle można mówić o przestrzeni w takiej małej łazience.

II 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny pomocy! :)

Mąż miał chwilkę to dorwał jakiś niezbyt skomplikowany program z netu i zrobił plan łazienki, przy czym wpadł na nowy pomysł, by połączyć wc z łazienką, grzejnik przenieść na drugą ścianę. Na zwolnionej ścianie byłoby lustro, a pod spodem pralka ładowana od przodu (pewnie 33-35cm głębokości), a nad nią blat ze zlewem ale nie wpuszczanym, bo pralka przeszkadza, więc taka umywalka nablatowa. Podobnie jak na fotce, która stała się inspiracją, tylko u nas w tym rogu (między lustrem a grzejnikiem) biegną rury ciepła (to stare budownictwo). Macie jakiś pomysł jak je ładnie zasłonić?

Przypuszczam, że nad wc umieszczalibyśmy jakieś szafki (by pochować chemię gospodarczą i zapasy).

Może znacie odpowiednik wanny Aquaform arcline? Robią ją niestety tylko 150cm i 160cm długości, a tam zmieści się 140cm (możliwe że po skuciu wszystkiego i 150 by wlazła, ale póki co wolałabym założyć,że jednak nie) Ten typ wanny podoba mi się z racji,że jest węższa przy odpływie, ale mimo wszystko miejsce tam jeszcze jest (zewnętrzna krótsza krawędź ma 50cm) a nie tak jak przy nano.

lazienka1-.jpg

lazienka2-.jpginspiracja.jpg

 

Bardzo proszę o opinie i rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwolnionej ścianie byłoby lustro, a pod spodem pralka ładowana od przodu (pewnie 33-35cm głębokości), a nad nią blat ze zlewem ale nie wpuszczanym, bo pralka przeszkadza, więc taka umywalka nablatowa. Podobnie jak na fotce, która stała się inspiracją, tylko u nas w tym rogu (między lustrem a grzejnikiem) biegną rury ciepła (to stare budownictwo). Macie jakiś pomysł jak je ładnie zasłonić?

Może szafki lustrzane na całej szerokości ściany? Wtedy rury są schowane w pierwszej szafce od rogu. Ściana powyżej zlicowana z lustrami. Inspiracją może być rozwiązanie zaplanowane w łazience Flawii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie bo juz sama nie wiem kogo słuchać.;)Chcialabym w tym wc zrobic umywalkę stawiana na blacie.Blat chcialabym. Zrobic z drzewa debowego albo jakieś egzotyczne jeszcze nie wiem zastanawiam sie czy w ogóle nadaje sie drzewo do łazienki? Maz upiera sie żeby zrobic blat z kafli.No nie podoba mi sie...:bash:Chciałabym przełamać jakoś ta szarość w tym wc...blat z drzewa nawiazywalby do innych rzeczy w drzewie w domu( stół schody podłoga na pietrze.Uswiadomcie mnie czy dobrze myśle czy faktycznie nie pasuje ten drewniany blat tam?

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka wygląda fantastycznie. Co prawda nie jestem ekspertem, ale osobiście upierałabym się przy tym drewnianym blacie:yes: moim zdaniem zdecydowanie ociepliłby pomieszczenie i byłaby to przysłowiowa "kropka nad i" do tej szarości , ale to tylko moje zdanie:)

 

 

 

Proszę pomóżcie bo juz sama nie wiem kogo słuchać.;)Chcialabym w tym wc zrobic umywalkę stawiana na blacie.Blat chcialabym. Zrobic z drzewa debowego albo jakieś egzotyczne jeszcze nie wiem zastanawiam sie czy w ogóle nadaje sie drzewo do łazienki? Maz upiera sie żeby zrobic blat z kafli.No nie podoba mi sie...:bash:Chciałabym przełamać jakoś ta szarość w tym wc...blat z drzewa nawiazywalby do innych rzeczy w drzewie w domu( stół schody podłoga na pietrze.Uswiadomcie mnie czy dobrze myśle czy faktycznie nie pasuje ten drewniany blat tam?
Edytowane przez skonieak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie bo juz sama nie wiem kogo słuchać.;)Chcialabym w tym wc zrobic umywalkę stawiana na blacie.Blat chcialabym. Zrobic z drzewa debowego albo jakieś egzotyczne jeszcze nie wiem zastanawiam sie czy w ogóle nadaje sie drzewo do łazienki? Maz upiera sie żeby zrobic blat z kafli.No nie podoba mi sie...:bash:Chciałabym przełamać jakoś ta szarość w tym wc...blat z drzewa nawiazywalby do innych rzeczy w drzewie w domu( stół schody podłoga na pietrze.Uswiadomcie mnie czy dobrze myśle czy faktycznie nie pasuje ten drewniany blat tam?

 

Zaraz, zaraz.. :confused: Blat miałby być drewniany zamiast tego szarego z wizek? I miałby pasować do stołu czy schodów? Ja nic z tego nie rozumiem:roll: A fragment mozaiki to element czego? Ona jest fioletowa? No bo ona właśnie przełamuje tę szarość. I moim zdaniem jest ładnie. Masz więcej wizek tej łazienki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak blat miałby byc dębowy a nie taki jak na wizkach - z kafli.Nie podobają mi sie te widoczne fugi.Ogolnie w całym domu bedą tylko trzy kolory biel czerń i szarość i elementy dębowe schody stół podłoga na pietrze i jeszcze kilka drobiazgów.Mozaika jest szaro czarna.Nie wiem dlaczego wyglada na fioletowa? :eek:Nie mam wiecej wizek bo to nie łazienka a wc - kibelek tylko i umywalka.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak blat miałby byc dębowy a nie taki jak na wizkach - z kafli.Nie podobają mi sie te widoczne fugi.Ogolnie w całym domu bedą tylko trzy kolory biel czerń i szarość i elementy dębowe schody stół podłoga na pietrze i jeszcze kilka drobiazgów.Mozaika jest szaro czarna.Nie wiem dlaczego wyglada na fioletowa? :eek:Nie mam wiecej wizek bo to nie łazienka a wc - kibelek tylko i umywalka.:yes:

 

To widocznie mój monitor przekłamuje kolor mozaiki. Np. ściany widzę beżowe :bash: Żaden więc ze mnie doradca. Idę wyrzucić monitor :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie bo juz sama nie wiem kogo słuchać.;)Chcialabym w tym wc zrobic umywalkę stawiana na blacie.Blat chcialabym. Zrobic z drzewa debowego albo jakieś egzotyczne jeszcze nie wiem zastanawiam sie czy w ogóle nadaje sie drzewo do łazienki? Maz upiera sie żeby zrobic blat z kafli.No nie podoba mi sie...:bash:Chciałabym przełamać jakoś ta szarość w tym wc...blat z drzewa nawiazywalby do innych rzeczy w drzewie w domu( stół schody podłoga na pietrze.Uswiadomcie mnie czy dobrze myśle czy faktycznie nie pasuje ten drewniany blat tam?

oczywiscie ze moze byc z drewna! (a nawet tylko fornirowany;)) teak bylby idealny, ale i debowy przetrwa mycie rak ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...