Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, ja głosuję na wersję 1 :D Ale 4 też niczego sobie :)

oj zgadzam się :)

 

1 wersja - większe umywalki to dla mnie priorytet :)

2,3 wersja - półka za wanną (pod oknem) nie podoba mi się i do niczego dobrego służyć nie będzie - zastawi się to kosmetykami i będzie nieładnie - przynajmniej u mnie by to się tak na pewno skończyło :lol2:

4 wersja - swym stylem urzeka... no coś mnie do niej ciągnie, ale sama nie wiem co :cool: tylko skrócić tą półkę, albo pozbyć się jej i zrobić wnękę jak w 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zgadzam się :)

 

1 wersja - większe umywalki to dla mnie priorytet :)

2,3 wersja - półka za wanną (pod oknem) nie podoba mi się i do niczego dobrego służyć nie będzie - zastawi się to kosmetykami i będzie nieładnie - przynajmniej u mnie by to się tak na pewno skończyło :lol2:

4 wersja - swym stylem urzeka... no coś mnie do niej ciągnie, ale sama nie wiem co :cool: tylko skrócić tą półkę, albo pozbyć się jej i zrobić wnękę jak w 1

 

Co do półki też mam mieszane uczucia :yes: Oprócz namiętnego zastawiania kosmetykami u mnie się wyjątkowo kurzy. Chyba najbardziej na świecie :D

Mnie też ciągnie do wersji 4, bo ją sama wymyśliłam od początku do końca :) Ale zrezygnowanie w niej z półki spowoduje zaburzenie koncepcji ściany z wanną, wc i bidetem. Bo ta półka tworzy jednocześnie miejsce na jasną otoczkę. Dosunięcie wanny do ściany z oknem spowoduje, że czarna ramka nie będzie się zaczynać równo z krawędzią wanny :(

Dziękuję za opinię! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby zrobić tę półkę na wysokości wanny, baterię wtedy nie ze ściany tylko z tej półki... i ona by była tylko za wanną

nie rzucałaby się tak w oczy i zamysł by został :)

Bardzo dobry pomysł :) Tylko, że ja już mam czekającą w garażu baterię naścienną :bash: Jeżeli wersja 4 wygra, to ją sprzedam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wersja 1 jeśli z tych podstawowych:cool:

taka pólka jak tu masz jest wystarczająca, nie będzie wystawki :yes:

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=262454&d=1401224615

Fajnie ze powstała wersja 4

tu jest super :-) to ujęcie bardzo mi się podoba

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=262464&d=1401225258

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa prosze dopisac moj glos na łazienke nr 1 :) Nie myslalas aby na scianie wc dac zwykla plytke bazowa a mozaike przeniesc na wanne?

 

Dopisałam głos, dziękuję! :D Myślałam o wannie w mozaice, ale najkorzystniej wygląda ona w niej, gdy jest ustawiona na środku, pod oknem. W wersji 1 mozaika pod szafkami nad wc nawiązuje do tej pod lustrem. Próbuję sobie wyobrazić Twoją propozycję i coś mi nie idzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...