Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Dziewczyny:)

 

Venus, masz rację. Tylko roleta.

 

W międzyczasie zrobiłam taką skromną wizualizację tego rzutu. Bez kolorów. To taka wersja robocza:)

 

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/761cbde43286378e194b134fd05ac874,21,19,0.jpg

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/214fe7c33ca0087b6be837f101ad0f67,21,19,0.jpg

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/8d01ffa95da90bcbe370a3ba9d74040a,21,19,0.jpg

 

Od tej poziomej linii nad wanną zaczyna się skos.

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/60ef8a9a73e2609a0bb77946b96a3512,21,19,0.jpg

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/cd38dc63d2f87482e0e1ca97f3432b1b,21,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIA!

 

FANTASTIK BOMBASTIK.:wave:

 

Jak dla mnie bardzo, ale to bardzo smacznie.

Powiem tak w pierwszej koncepcji tam właśnie miał być nasz prysznic, ale gdzieś doczytaliśmy że nie wolno na ścianch zew i komina kuć pod rury, ścianka dodatkowa miała być z lukswer. Ale Twoja koncepcja chyba rozwązuje ten problem.

 

Mam tylko jednen mały problemos. Jestem bowiem posiadaczką pralki pakowanej od góry, o wym 40na 60cm. Ale i tak można by chyba powyżej jakieś szafki powiesić?

 

Madzia Twoja wizualka i zaangazowanie- naprawdę bardzo doceniam.:yes:

 

I Wam wysztkim kobietki też wielkie dzięki.

 

A w oknie oczywiście roleta. Firanka w łazience porażka jak dla mnie.

Jesli chodzi o płytki to konkretnie jeszcze nie wiem. Kolory jednak przewiduję jasne, soczyste { pomarańcz,zieleń,} w połączeniu z bielą. Chyba tak będzie dobrze?!

Nie chcę zrobić ciemnej klitki. Dekorów jak najmniej. I płytki też nie wszędzie. Ta wnęka z pralką zabudowaną i cały ten kącik od drzwi pomalowałabym.

Wc na dole będę mała na biało i szaro, więc na górze może jednak troszkę żywiej.

 

Co WY Laseczki na moje wywody powiecie? Uśwadamiajcie dalej, bo jak widać zero pojęcia u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lili łazienkę masz sporą, więc ciemnej klitki bym się tam nie bała. :) Za pomarańczami nie przepadam, ale nie dawno na forum, chyba rafaal prezentował śliczną łazienkę w zieleniach - możesz zerknąć u niego - wyszło naprawdę fajnie.

 

Masz już jakiś pomysł na płytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się uśmiechnę o pomoc i ocenę. Płytki Delicate/touch Paradyż orza Woodentic.

 

z góry dziekuję za cenne uwagi.:)

przepraszam ale zdjecia niewidoczne więc podaję link z innego wątku:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132918-Delicate-Touch-Paradyż.-Ma-ktoś-u-siebie/page15

Edytowane przez ALUTKA W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODEJŚCIE DRUGIE:

 

http://images39.fotosik.pl/427/189687e78a9d9e40gen.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/412/45b225034bdfb79egen.jpg

 

ręczniczki między dekorami tak poglądowo, bo tam fajnie będą wyglądały wieszaczki na ręcznik i szlafrok jak się będzie szło pod prysznic. I oczywiście dekorów pod prysznicem niet tylko w tym programie to trzebaby się namęczyć...

i jak?

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka nie podalas wymiarow lazienki - chyba ze ja to przeoczylam.

 

Z wizualizacji lazienka nie wydaje sie byc duza, jestes pewna ze chcesz ja dodatkowo pomniejszyc murowanym prysznicem?

Dodam tylko, ze murowany prysznic bardzo sie mi podoba, jednak uwazam, ze nic na sile ;) Zrobilabym raczej odplyw liniowy lub brodzik niski i kwadratowa szklana kabine.

 

Widzialas kolekcje Meisha/Garam Paradyza? ;) sa piekne w swej prostocie - moze Cie zainteresuje

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus m

 

łazienka długa 2.80 a szeroka 1.38

 

no te płyteczki są piękne ale odrobinkę droższe i juz zupełnie nie wiem jak je zestawić. W sumie deseń bardziej do mnie przemawia.. Jeszcze mam przed oczami wizualkę z amanda/alex dla mnie idealną ale odpadła ze względu na cenę i teraz już do żadnych płytek nie mam serca:( a w ogóle to najchętniej zrobilabym na czarno jak planuję większość domu.

 

no i nie cierpię zestawień beż/brąz... z meishy ewentualnie bianco/beż

Edytowane przez ALUTKA W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka W fakt nie jest to az takie malenstwo jakie mi sie wydawalo. Szkoda tylko, ze taka waska - ale kto te wszystkie bledy jest w stanie wylapac na etapie murowania? ;)

 

Jezeli nie lubisz bez/braz (ja tez nie przepadam, ale te akurat na aranzancjach na stronie producenta porywaja moje serce) to moze wroc do szarosci? Ja mialam na dole dac Amanda/Alex jednak po wyliczeniu wyszlo mi prawie 4tys za plytki. Pelno szarych plytek jest hiszpanskich i duzo tanszych niz Amanda/Alex. Zobacz sobie koniecznie np producent Saime kolekcja Kaleido(te podobne do betonu ale trzeba zobaczyc na zywo) lub Metropolitan (te udaja beton bardzo realnie jak dla mnie), cena do 140 zl/m2, jezeli masz podlogowke to 104 bo to jakies parametry sie wtedy zmieniaja bla bla ;) Sporo bylo tez fajnych np po 69 zl/m2

 

Wystarczy zrobic rundke po jakims duzym centrum z glazurami, jest tego od groma. Kolejny przyklad, ze plytki zagraniczne wcale nie musza odstraszac cena to np. mialam na dole w hollu i kuchni polozyc Nowa Gala Signum cena za 60x60 to 150 zl/m2 - znalazlam w moim przekonaniu duzo ladniejsze hiszpanskie plytki po 99 zl/m2, na 40m2 roznica w cenie jest powalajaca :D

 

Oprocz szarosci lubisz tez jakies motywy kwiatowe? Moze wpadnie mi do glowy jakas zagraniczna plytka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus m

 

juz sobie rozrysowalam ta meishe przeliczylam i... wyjdzie taniej niz delicate!!! A co do signum i innych cena w salonach zabojcza, ja chce wszystkie plytki do domu kupic na e-budujemy ceny rewelacja i slyszalam pochlebne opinie. tam signum za 78zl (30na60). Co do lazienki to dobrze sprawdzalam wymiary i przerabiac nie chcialam. Jest tak jak mialo byc w zalozeniach bo jestem inwestorka, ktora robotnikom na rece patrzy!! To lazieneczka na dole do korzystania w dzien i dla gosci. Zupelnie wystarczy. Na gorze mam duuza;)

 

Meishe zaplanowalam tak: 3szt od dolu beige, 1 beige inserto (jeszcze nie wiem ktory), 1 listwa bianco i do gory juz samo bianco. Jak policze i starczy to walne jeszcze ta cieniutka bianco a co;) woodentic wylot bo i tak bedzie w gornej na podlodze. Tylko w kabinie samo bianco na tych dwoch niewidocznych scianach. Mam tylko problem jak to sobie narysowac w programie paradyza ale pokombinuje...

 

A moze da sie to zrobic w jakims innym programie?

 

Acha kontrowersyjna scianka kabiny nie bedzie siegala sufitu wiec tak zle chyba nie bedzie. Szyba absolutnie odpada bo a) nie ukryje utensyliow kapielowych i b) niecierpie czyszczenia szyb i luster (do okien wezme pania z mojej wioski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niecierpie czyszczenia szyb i luster (do okien wezme pania z mojej wioski)

 

Tu Cie rozumiem, mnie tez Pani z ukrainy musiala wspomoc w myciu okien, a w zasadzie zrobic to za mnie...ah te delikatne raczki ;)

Ja sie jarama Meisha ale tylko na zdjeciach Paradyza, mam nadzieje, ze w realu nie zawioda. Wydaja sie delikatne i z klasa i raczej nie przytlocza lazienki. Moze sprawdz do projektowania program pro100?

 

Mala lopatologiczna instrukcje budowania, scianek i polek dalam kilka postow wczesniej, ale w razie watpliwosci pomoge. Sprawdz tez koniecznie czy ten dekor Inserto jest liczony w cenie za m2 czy od sztuki, zeby sie nie przejechac ;)

 

Skoro nie chcesz zrezygnowac z tej scianki to proponowalabym wlasnie na niej wyeksponowac albo ktores Inserto, ale zrobic ja z tymi listewkami slicznymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...