Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, Sylw., anika1003, dziękuję Wam bardzo za Wasze sugestie, opinie i inspiracje! Powolutku dojrzewamy do zmian koncepcji, na szczęście jeszcze jest trochę czasu na ostateczne decyzje co do wielkości wanny (tym się na pewno zajmiemy!), jej otoczenia i sposobu obudowy prysznica. Dzięki Wam wiemy już jak najlepiej rozmieścić poszczególne elementy i to w obecnie jest najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie i na winko zapraszam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałam wstępne projekty naszych małych łazienek. Ale coś mi w tej dolnej nie pasuje... Płytki to Tubądzin Cincrete, będą również na parterze. Boje się że będzie tak nijako, myślałam żeby może wstawić choć trochę tego dekoru pod prysznic co jest koło lustra?? Już sama nie wiem... Z kolei górna łazienka OK, będzie biała z dodatkiem płytki drewnianej, tylko ciemniejszej niż na wizkach.1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sporą łazienkę a wybierasz ciasną umywalkę i maleńką wannę.

Zielona linia to płytki na ścianie

http://images76.fotosik.pl/271/44c0e48a846162e1gen.jpg

 

Faktycznie, taki układ dużo lepiej wykorzystuje przestrzeń. Wcześniej sugerowałam się tym, co zaproponował projektant. Teraz tylko muszę porozmawiać z wykonawcą, czy taka zamiana będzie możliwa, bo przyłącza i odpływy gotowe...

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I górna łazienka, tylko te białe płytki na podłodz[ATTACH=CONFIG]344848[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344849[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344850[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344851[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344852[/ATTACH]e, nie wiem czy aby dobry pomysł

 

Chcesz płytkowac każdą ścianę?

 

Na piętrze linię dekoru poprowadziłabym od górnej krawędzi drzwi.

Biała podłoga - co kto lubi :D Ja bym nie robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby projekt ze sklepu z płytkami?

 

Jak będziecie wchodzić do wanny? Na dodatek ta łazienka nie jest jakaś przestronna - można wpaść do wanny przypadkiem wychodząc spod prysznica, jak będzie tak nisko.

 

Tak ze sklepu...

 

Wanna bedzie na normalnej wysokosci to juz zmienione... tylko jeszcze nie poprawione w projekcie...

 

 

moja wersja - 4444.jpg

na podstawie tego projektu

Polcolorit_Marconi_ART_01.jpg

Edytowane przez AndrzejK83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I górna łazienka, tylko te białe płytki na podłodz[ATTACH=CONFIG]344848[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344849[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344850[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344851[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344852[/ATTACH]e, nie wiem czy aby dobry pomysł

 

 

 

Podłogę można zrobić w płytkach drewnopodobnych. Z kolei obudowa stelaża wc taka jak ściany.

Płytki na ścianie kolankowej zakończyć na listwie dekoracyjnej, dalej farba taka jak na suficie/skosie.

Co do ścian bocznych i tej z drzwiami, to je także można wypłytkować tylko do wys. dolnego lub górnego pasa dekoru (bardziej jednak skłaniam się do wys. górnego)

 

[ATTACH=CONFIG]344844[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344845[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344846[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344847[/ATTACH]

 

 

Dolna łazienka....

Jak nei przepadam za płytkami na wszystkich możliwych kawałkach ściany, tak tutaj (zapewne dzięki dużemu formatowi płytek) nawet mi to nie przeszkadza. Co najwyżej usunęłabym pod sufitem ten docinany pas płytek

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...