Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bartosz bardzo fajna łazienka.

Założenia mam podobne, czyli sedes daleko od wanny / niewidoczny z wanny (a najchętniej też niewidoczny spod prysznica - chyba najlepiej byłoby przenieść go do osobnego pomieszczenia ;) ), prysznic z maks 1 szybą. Ewentualnie szyba rozkładana na wannie, jeśli wolnostojący prysznic się nie zmieści.

W sumie chciałabym zmieścić w tej łazience:

wannę, prysznic (lub prysznic w wannie), umywalkę (może być nieduża - 60cm), sedes i grzejnik drabinkowy. Gdyby zmieściła się skrzynia/ławka byłoby bosko.

Dach ma kąt 45 stopni, ścianka kolankowa w projekcie ma 110cm, ale przez wykończenie skosów boazerią nabijaną na krokwiach, mamy więcej miejsca na głowy;) Okno połaciowe wypada nad sedesem.

Proszę o opinie, czy taki układ ma sens? Między wanną a prysznicem ścianka

29556936631_fe338fe678_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaktualizowałem część łazienkowo pralniową poprzez dodanie grzejnika i szafki , pytanie czy zlikwidować grzejnik w łazience i wstawić szafkę a grzejnik dać tylko do suszarni/pralni?

 

http://bandb.kylos.pl/bartek/dom/plan%20(11).png

 

 

http://bandb.kylos.pl/bartek/dom/plan%20(14).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się to nie podoba :(

Mnie też, ale sądzę, że probem nie leży wyłącznie w źle dobranych płytkach (przytłaczają ilością, wzorem i kolorem - chyba, że to tylko sprawka wizualizacji), ale też w rozmieszczeniu sprzętów. A jak pisze kravat, tego nie da się już zmnienić.

Chociaż... może udałoby się zamienić jeszcze umywalkę z wanną?

 

Moim zdaniem, zabudowa stelaża wc powinna być w kolorze ścian, a nie podłogi. Nie widzę też przeciwskazań, aby obudowa wanny była także tym obłożona.

Kravat, czy możesz pokazać wizualizacje z innych perspektyw?

A może chcesz koniecznie coś zostawić z tej wizualizacji, np. zależy Ci koniecznie na fototapecie i to takiej a nie innej...?

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...