Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak urządzić mieszkanie? - proszę o pomoc


boz86

Recommended Posts

Witam ! Proszę o pomysły jak urządzić pokój dzienny, który generalnie jest sercem mieszkania. Pełni funkcję pokoju gościnnego, sypialni, jadalni (mam bardzo małą kuchnię i nie mogę tam wstawić stołu). Pokój według załączonego planu. Kolory jakie mam to odcienie brązu. Generalnie szukam inspiracji jak ustawić kanapę czy sofę. Tutaj kolejny problem co kupić do pokoju: rozkładaną kanapę czy narożnik ? Chciałabym mieć wygodne łóżko do spania, ale żeby też nie zajęło mi pół pokoju. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie pomysły, bo ja niestety mam pustkę w głowie.

Pokój.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przeprowadzić remont w pokoju, który dotychczas był naszą sypialnią i pokojem dla mojego syna. Jednak Sn ma już 5 lat i chyba czas najwyższy zostawić pokój tylko dla niego. Do tego za nie parę miesięcy pojawi się kolejny maluszek :) Proszę Was o pomoc. Chciałabym urządzić pokój tak, aby był na parę ładnych lat. Problemu z przestrzenią nie mam, ale w sumie mam tylko jedną cała pustą ścianę. Istnieje opcja przełożenia grzejnika pod okna a szafy na ścianę, gdzie teraz jest grzejnik. Wówczas zyskałabym dwie ściany, ale w dalszym ciągu nie wiem jak to rozplanować, by pokój był przyjemny, funkcjonalny i wygodny.

Podgląd pokoju w załączniku.

Pokój 2.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...