Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 708
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moj przelew poszedł:)

Pozdrowienia dla wszystkich i wszystkim Dobrych Świąt!:)

Prababko, muszę Ci się przyznać, że niejako za Twą przyczyną przeżyłam chwile grozy...

Mianowicie Twe szydełkowe bombki-cudeńka doczekały się zaszczytu nakrochmalenia.

I...w środku nocy obudziły mnie strrraszne trzaski. Myślę sobie: ściany pękają..., sufit się wali..., tynk odpada!!! Po poderwaniu się z łóżka i posprawdzaniu wszystkiego stwierdziłam, że widać sen miałam straszny.

 

Dopiero rano odkryłam, że to trzaskały wysychające bombki, odrywające się od nieszczelnych baloników :bash::D

 

Wszystkim Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, nie szkodzi, pszepani:). Choć przyznam, że się z lekka zagapiłam:)

Ale sama też nie jestem bez winy - prawda, Tar?

 

oj tam jedna bombka czy jarzebiak w te czy we wte:cool::lol2: ja chyba tez cos komus podkradlam:lol: zaluje ze nie powalczylam o czapke Gandalfa ale trudno nie mialam mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR'cia Kochana, ciesz się razem ze mną, że ja też będę mieć na Święta coś ładnego z sercem zrobionego. W następnym roku Tobie się uda! :hug:

 

Edytko a nie masz wiadomości na pv, od Edzi?

 

ciesze sie ciesze, choc kto jak nie Ty tez cudenka potrafisz zrobic :D. choc u mnie choinki w tym roku nie bedzie, dwa lata temu wylicytowalam eko choinke tylko jest gdzies zapakowana z ozdobami w kartonie a ten stoi wsrod mnostwa innych kartonow w magazynie czekajac na nowy domek:wiggle: za to wianuszek i bombka do mnie przyleca no i oczywiscie marzenia te juz trzy mam na cos zaplanowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana nie mogę się pozbierać. Wszystko mnie pozabierali i to w ostatnich minutach. Edzia zrobiłaś to w pięknym stylu, ale żeby 4 minuty przed końcem :) i to przez pośrednika. No cóż mogłem siedzieć i czuwać. Niestety siła wyższa nie pozwoliła. Piękna aukcja, pięknie poprowadzona. Pełen szacunek dla organizatorów, prowadzących i biorących udział.

Jako, że zwinęli mi wszystko, a zaskórniaki już przygotowałem kupuje sobie 10 marzeń. Przelew za marzenia niedoszłych prezentów wykonany. Proszę do całkowitej sumy doliczyć mój skromny wkład. Ciężko na niego pracowałem, ale wiem, że warto.

kontradmirał86 wszystko wykonane. Słodki pakunek w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...