Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salon - czas na zmiany! Pomozecie? :-)


Recommended Posts

20160108_104328.jpg

 

 

 

To jest caly moj salon. Tak jak wspomnialam wszystko jest do zmiany.

A wiec:

- sciana z tv ma byc szara. Reszta scian biale. ( teraz sa lekki szary).

- sciana gdzie choinka - ma tam byc biala cegielka - Incana retro wanilia lub Stegu loft white. Sciana ta bedzie sie ciagnac az do okna kolo stolu.

- naroznik lub dwie kanapy maja byc szare.

- stol i krzesla do zmiany jeszcze brak konkretnych typow.

-oswietlenie nad stolek dwa abazury czarne.

_na kazdej scianie mam kable do kinkietow - tez jakies czarne

- marzy mi sie w salonie fotel uszak.

 

Macie moze jakies sugestie? Chcialabym jakos uprzytulnic ten salon. W kolorach bialo szaro czarnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]342574[/ATTACH]

 

 

 

To jest caly moj salon. Tak jak wspomnialam wszystko jest do zmiany.

A wiec:

- sciana z tv ma byc szara. Reszta scian biale. ( teraz sa lekki szary).

- sciana gdzie choinka - ma tam byc biala cegielka - Incana retro wanilia lub Stegu loft white. Sciana ta bedzie sie ciagnac az do okna kolo stolu.

- naroznik lub dwie kanapy maja byc szare.

- stol i krzesla do zmiany jeszcze brak konkretnych typow.

-oswietlenie nad stolek dwa abazury czarne.

_na kazdej scianie mam kable do kinkietow - tez jakies czarne

- marzy mi sie w salonie fotel uszak.

 

Macie moze jakies sugestie? Chcialabym jakos uprzytulnic ten salon. W kolorach bialo szaro czarnych...

 

Jeśli chodzi o sam salon, to wydaje mi się, że najważniejsze to zminimalizować ilość mebli. Ja ostatnio nie tyle robiłem remont w swoim salonie co wymieniałem meble. Mogę Ci powiedzieć, że czymś rewelacyjnym są meble pod wymiar. Ogranicza się miejsce, wszystko dobierasz wedle swoich predyspozycji, kupujesz to co chcesz i ile chcesz. Nawet z żoną poszliśmy krok dalej i zainwestowaliśmy w łóżko tapicerowane, których przykłady można zgłębić tutaj Akurat do salonu wstawiliśmy kanapę, tapicerowaną, która naszym zdaniem lepiej odpowiada funkcji 'mebla często użytkowanego'.

Ja jestem za aranżacją 'pod wymiar' i z wykorzystaniem minimalizacji.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam salon, to wydaje mi się, że najważniejsze to zminimalizować ilość mebli. Ja ostatnio nie tyle robiłem remont w swoim salonie co wymieniałem meble. Mogę Ci powiedzieć, że czymś rewelacyjnym są meble pod wymiar. Ogranicza się miejsce, wszystko dobierasz wedle swoich predyspozycji, kupujesz to co chcesz i ile chcesz. Nawet z żoną poszliśmy krok dalej i zainwestowaliśmy w łóżka wykonywane pod wymiar. Akurat do salonu wstawiliśmy kanapę, tapicerowaną, która naszym zdaniem lepiej odpowiada funkcji 'mebla często użytkowanego'.

Ja jestem za aranżacją 'pod wymiar' i z wykorzystaniem minimalizacji.

 

Co za paskudna reklama.

Czy widzisz, ze w tym salonie i tak praktycznie nie ma mebli??? Co chcesz minimalizować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze doradzcie czy ta sciana po lewej i prawej najbardziej sie nadaje na cegle czy moze inna?

 

 

Na sciane:

Planuje zrobic cegielke biala.

Ta

[ATTACH=CONFIG]342882[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]342882[/ATTACH]

Incana retro wanilia

 

Lub

Ta

[ATTACH=CONFIG]342883[/ATTACH]

Stegu loft white.

 

Czekam na probki i bede decydowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...