Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji łazienki


agusia59

Recommended Posts

na krótkiej ścianie wc + umywalka z taką ilością szafek jaka ci się marzy (nad geberitem, nad umywalką, pod umywalką) a naprzeciw kabina prysznicowa (100x100 lub 90x90) i wanną (wzdłuż ściany z oknem). Między wanną a prysznicem wąskie cargo (takie jak do kuchni) a za nim płytkie półki dostępne od strony prysznica i wanny.

 

http://images77.fotosik.pl/217/f4465e742f7e2ab9gen.jpg

 

Jeśli się uda to najlepiej zamienić miejscami sedes i umywalkę.

Wówczas osoba leząca we wannie nie będzie miała widoku na klopa.

Ale tu musiałby się hydraulik wypowiedzieć.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałam pisac do Elfir ze brązowe to drzwi. Moze troche chaotycznie napisałam prosbe, za co przepraszam. Tak jak "alicyja" na drugim rysunku tak własnie jest narazie. Zastanawiałam sie tylko czy mogłabym na miejscu wc zrobic prysznic, tam gdzie prysznic wanne, a tam gdzie wanna wc. Tu chyba musi sie hydraulik wypowiedziec, bo rury mam grube wyprowadzone pod chudziakiem. Tam gdzie wc i tam gdzie na drugim rysunku wanna tez gruba, tylko zakonczona ciensza i nie przy samej scianie. Chodzi mi o to czy miedzy prysznicem a wanna nie bedzie za ciasno oraz zeby po wejsciu do łazienki nie rzucał sie kibelek od razu. (patrz rys. 2 autorstwa "alicyja"). Okno jest o wymiarach 90 na 90. Myslałam o murku miedzy wc a umywalka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...