Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tanie ogrzewanie domu klimatyzatorem od splita po kanałówkę


oszczednyGrześ

Recommended Posts

ta kopalnia wydobywała jak dobrze pamiętam 10mln ton węgla , jak to jest mało to dziękuję

Nie chcę cię martwić, ale energetyka ma priorytet i prędzej w składach zabraknie wyngla niż w elektrowni. Także może wygospodaruj trochę miejsca na podwórku i zakup na zapas. I drzew trochę posadź na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Nie chcę cię martwić, ale energetyka ma priorytet i prędzej w składach zabraknie wyngla niż w elektrowni. Także może wygospodaruj trochę miejsca na podwórku i zakup na zapas. I drzew trochę posadź na zapas.

 

Dopiekanie komuś sprawia ci jakąś frajdę niezdrową ? ja palę węglem kamiennym nie brunatnym o którym mowa , nie mam zamiaru tego ciągnąć , tylko napisałem o możliwym braku prądu i nic więcej , co się czepiasz mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiekanie komuś sprawia ci jakąś frajdę niezdrową ? ja palę węglem kamiennym nie brunatnym o którym mowa , nie mam zamiaru tego ciągnąć , tylko napisałem o możliwym braku prądu i nic więcej , co się czepiasz mnie

 

On czepia się wszystkich, jeszcze nie wybudował a już jest super mega nadekspertem wszelkich dziedzin. W obrażaniu posiada tytuł mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiekanie komuś sprawia ci jakąś frajdę niezdrową ? ja palę węglem kamiennym nie brunatnym o którym mowa , nie mam zamiaru tego ciągnąć , tylko napisałem o możliwym braku prądu i nic więcej , co się czepiasz mnie

Tobie jaką frajdę niezdrową sprawia szerzenie strachów? Chyba tylko po to żeby SIEBIE dowartościować i utwierdzić w przekonaniu, że dobrze iż masz węglosyf w domu a nie prąd... Czy to jest wątek o problemach kopalni węgla? Może zdradzisz gdzie się takich przesłanek dopatrzyłeś? Razem ze swoim "świadomym" koleżką od kopcenia drewnem w kolejnym wątku syf robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On czepia się wszystkich, jeszcze nie wybudował a już jest super mega nadekspertem wszelkich dziedzin. W obrażaniu posiada tytuł mistrza.

 

Nie potrzeba językiem ognia dotykać by wiedziec że się oparzy.

Po drugie samozwańczym ekspertem jesteś ty.

Co do obrażania na forum to nie bądź hipokrytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On czepia się wszystkich, jeszcze nie wybudował a już jest super mega nadekspertem wszelkich dziedzin. W obrażaniu posiada tytuł mistrza.

 

Ty to już nawet swojego poplecznika NS zdążyłeś obrazić, właściwie obrażasz każdego z kim wymienisz więcej, niż kilka postów, więc się nei wychylaj w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zasłużył, to ma. NS nigdy nie był moim poplecznikiem, natomiast okazał się ...typowym serdakiem.

 

Wydawało mi się ,że do pewnego momentu byłem.No można się pomylić.Jesteś pozbawionym kultury budowlanej bucem.Zadufanym w sobie gnomem.Przepraszam ,że tak mówię ale ty zagubiłeś się już nawet w faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... Ludzie, OGARNIJCIE SIĘ !!! Skończcie to bezsensowne udowadnianie sobie cholera wie co. Dorośli ludzie ...

Że wam klawiatury(ekranu) nie szkoda na te bzdety.... Nie mówiąc o czasie.

 

Spotkajcie się gdzieś, dajcie sobie po razie i się uspokoicie.

 

Mi zawsze mówiono : odpuść, jemu się będzie wydawało że wygrał, a ty oraz otoczenie i tak będziecie wiedzieli który był mądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... Ludzie, OGARNIJCIE SIĘ !!! Skończcie to bezsensowne udowadnianie sobie cholera wie co. Dorośli ludzie ...

Że wam klawiatury(ekranu) nie szkoda na te bzdety.... Nie mówiąc o czasie.

 

Spotkajcie się gdzieś, dajcie sobie po razie i się uspokoicie.

 

Mi zawsze mówiono : odpuść, jemu się będzie wydawało że wygrał, a ty oraz otoczenie i tak będziecie wiedzieli który był mądrzejszy.

 

Co prawda to prawda. Odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...