Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tanie ogrzewanie domu klimatyzatorem od splita po kanałówkę


oszczednyGrześ

Recommended Posts

a ja mam wrażenie że Oszczędny Grześ = TB pod przykrywką w nowym wydaniu.

 

A ja mam wrażenie że kolega ledwo co wskoczył na forum i wydaje śmieszne osądy. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu jeśli są wątpliwości. Ci którzy je mieli byli u mnie osobiście lub ja sam miałem ich okazję odwiedzić lub też nie raz pogadaliśmy telefonicznie. Tyle mam do napisania w tym temacie.... Już przerabiałem to głupie porównywanie do kolegi Brzęczkowskiego i większość stałych forumowiczów się z tego wyleczyła. Nie wydaje mi się również by mój typ wypowiedzi był tożsamy z pana Tomasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczednyGrześ to nie TB . Na własne oczy widziałem.

Po prostu porusza podobne tematy.

Są ludzie, którzy zdecydowali się na taki sposób ogrzewania. Sam właśnie wykańczam taki dom. Grzanie klimą i grzejnikami elektrycznymi plus WM.

O komforcie użytkowania, kosztach eksploatacji itp wypowiem się za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrażenie że Oszczędny Grześ = TB pod przykrywką w nowym wydaniu :)

 

hehe ... coś w tym jest . bardzo podobne rozwadnianie tematu przy braku konkretnych odpowiedzi a kierowaniu uwagi na mało znaczące niuanse.

sorry Oszczędny Grześ ale TB już niejeden numer wyciął i wszyscy są podejrzliwi ;) , niestety ale retorykę masz jakby żywcem z TB tylko troszkę maskowaną. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczednyGrześ to nie TB . Na własne oczy widziałem.

Po prostu porusza podobne tematy.

Są ludzie, którzy zdecydowali się na taki sposób ogrzewania. Sam właśnie wykańczam taki dom. Grzanie klimą i grzejnikami elektrycznymi plus WM.

O komforcie użytkowania, kosztach eksploatacji itp wypowiem się za rok.

 

hehe no to teraz mnie upewniłeś, że to jest TB we własnej osobie.tzn.przepraszam jego kolejne alter ego......:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam reklam nie oglądam.....ale daję sobie pompę przerobić na kanałówkę, że za dużo TB w Oszczędnym Grzesiu :lol2:

Bez komentarza... Ja panowie ludzi traktuje poważnie i nie wysmiewam. Tymczasem Tb dostał bana więc poszukiwanie innego materiału o odmiennych poglądach wydawało się pożądane. Na razie dziękuje za off topic i pełen szacunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Grześ jednak nie jest TB?

 

witam Oszczędny Grześ to nie TB ,tydzień temu zrobiłem instalacje kanałową w domu córki było tam zdjęcie z instalacji mamy grzejniki konwektorowe zużycie w lutym było średnio ok 32kw tem.w domu 22-23 teraz jest ok 17 w tym 12kw klima.Green 3,7kw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale tu dyskusja się toczy, mi Grześ pomaga w realizacji drugiego systemu ogrzewania nadmuchowego opartego na PP kanałowym. Dzięki niemu ustrzegłem się kilku błędów, i drugi system będzie lepszy od pierwszego. Ja osobiście używam takiego ogrzewania już 6 sezon i jestem bardzo zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...