Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MERA Tychy - list otwarty


forscher

Recommended Posts

Jeżeli sklep nie chce podać nazw płytek bo boi się

że klient sprawdzi, ze gdzie indziej jest taniej to trochę żenada.

Przecież w wieksosci sklepow jest tak, ze jak po projekcie tam

nie kupisz plytek to placisz za sam projekt, a tu widzę sklep przeciąga

i nie wiem na co liczy.

 

Wg mnie to sedno sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kompleksowy projekt zawiera: - wydruki rysunków koncepcyjnych, - wydruki rysunków aranżacji wnętrza, - wydruki rysunków wykonawczych (zwymiarowane), - opis dot. elementów zabudowy, rodzaju oświetlenia etc., - kosztorys (płytki, armatura, ceramika sanitarna etc.), - archiwizacja całego projektu na płycie CD.

 

W zasadach podanych na stronie MERA nie ma ani słowa o tym, że podają nazwy użytych w projekcie produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie wiem co to za Mera Jakiś lokalny sklep? Jakie województwo?

 

 

zamieść sobie dziecino ogłoszenie na forum o tym że szukasz kogoś kto cie nauczy obsługi google. Wszak nie każada osoba sypiąca kretynizmami pod adresem innych forumowiczów musi sie znać na obsłudze tejze niezwykle skomplikowanej strony... :confused:

 

no ale komu ja to pisze?????? :bash: Tobie ???????

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forscher, Piu (kobieta) ma rację: zraziłeś do siebie wszystkich, którzy zechcieli się wypowiedzieć - obrażasz, a tak naprawdę nie potrafisz jasno napisać, o co masz pretensje. Jeśli takim samym językiem rozmawiasz z Merą, to nic dziwnego, że Cię zbywają, olewają itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forscher, Piu (kobieta) ma rację: zraziłeś do siebie wszystkich, którzy zechcieli się wypowiedzieć - obrażasz, a tak naprawdę nie potrafisz jasno napisać, o co masz pretensje. Jeśli takim samym językiem rozmawiasz z Merą, to nic dziwnego, że Cię zbywają, olewają itd.

 

 

piszesz o czymś o czym pojecia nie masz.. no ale ci, pod których nickiem widnieją słowa "MODERATOR FORUM" tak już mają.. i jak widać nie jestes pierwszą osobą ktora tak czyni. Kto ci powiedział ze mnie olewają i zbywają? Kto ci takich bredni nagadał ? piu??? czy Elfir??

Ostatnimi czasy nie narzekam na to by Mera mnie olewała czy tez zbywała.. widocznie ktos z Mery czyta to forum. Moze nawet sama E.M ? Pozdrawiam więc tego kogos! Może w końcu czas zmienić jak wy to w Mera nazywacie "politykę jakościową firmy".

 

 

 

 

joliska

Piszesz ze zrazilem do siebbie wszystkich chcacych się tutaj wypowiedzieć - mam sie tym jakoś przejąc? Mam sie przejąc tym ze ktos nie chce sie wypowiadać w tym watku :confused:

Chyba żartujesz ...

Ktos bedzie chcial to sie wypowie... nie bedzie chcial to zamilknie.. świat się od tego nie zawali.. Spokojnie - ja nie startuje w konkursie na jak największą liczbę komentarzy pod moim postem zakładajacycm wątek więc ani mnie ziębi ani grzeje czy ktos sie pod nim wypowie.

 

Ktoś - nie ma dla mnie znaczenia czy kobieta czy mezczyzna - bełkocze coś o tym że osiągnałem cel odmienny od zamierzonego... nie wiedząc oczywiscie jaki był moj cel...

A ty pewnie uważasz to za bardzo racjonalną wypowiedź - jeżeli tak to - gratuluję.

 

 

Więc moze ty wiesz na jakiej podstawie zostały napisane oczywiście przez wspomnianego MODERATORA FORUM o mnie te słowa

"Nadal uważam, że osobą, która chce za darmo wyłudzić projekt łazienki, który sklep oferuje wyłącznie w opcji z zakupem płytek. "

Ja nie wiedziałem - dlatetgo odpisałem tak nie inaczej.

Rozumiem, że gdyby ktos o tobie takie slowa napisał to w odpowiedzi móglby liczyć na slowa pochwały i zadowolenia - tak ?

 

Kogo obrażam ? Ludków, ktorzy nie majac pojęcia wypisuja brednie na temat Mery, moich celów, moich realcji z Mera ?

 

Czegoś nie potrafie jasno napisać? Jednego z MODERATORów FORUM juz odesłałem do pierwszego postu w tym wątku.

Ty - wystarczy ze klikniesz tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?246257-MERA-Tychy-list-otwarty&p=7078178&viewfull=1#post7078178

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forscher, tylko, proszę, nie odpowiadaj mi!

Do moderatorów zaś mam prośbę, aby zamknęli wątek, bo bełkot tego człowieka i jego pretensje, których w żaden sensowny sposób nie potrafi wyrazić, obrażanie ludzi, nijak nie przystaje do naszego forum.

Pomijam już ogólne normy zachowania anonimowego, sfrustrowanego człowieczka, którego pewnie ta firmą, którą oszkalował ma dosyć (na zasadzie: nie walcz z głupcem, bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem:mad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forscher, tylko, proszę, nie odpowiadaj mi!

Do moderatorów zaś mam prośbę, aby zamknęli wątek, bo bełkot tego człowieka i jego pretensje, których w żaden sensowny sposób nie potrafi wyrazić, obrażanie ludzi, nijak nie przystaje do naszego forum.

Pomijam już ogólne normy zachowania anonimowego, sfrustrowanego człowieczka, którego pewnie ta firmą, którą oszkalował ma dosyć (na zasadzie: nie walcz z głupcem, bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem:mad:)

 

 

ty też czegoś nie zrozumiałes w pierwszym poście tego wątku? Które słowa z tego postu przerosły możliwości twojej percpecji ? Napisz - pomogę..

Ty mi będziesz pisał o normach..? Przeciez ja jestem zwykłym szaraczkiem czy tez jak to nazwałeś człowieczkiem.. nie to co "zacni" MODERATORZY FORUM. Nie porównuj mnie do nich proszę... ja naprawde nie potrafie nie mając podstaw pisać podobnych słow jak te poniżej..

Nadal uważam, że osobą, która chce za darmo wyłudzić projekt łazienki, który sklep oferuje wyłącznie w opcji z zakupem płytek.

 

nie potrafie, ale moze kiedyś sie nauczę..

Ani nie czuje ze jestem sfrustrowany. - bo i czym. Może jedynie zdziwiony iz pewna firma ropbi problem w tym by udostępnić klientom dane, ktore dla innych podobnych firm żadną tajemnica nie są. A co do anonimowości. jakos nie widzę byś na forum ty, czy ktokowliek inny podawał swoje dane. Dla wspomnianej firmy anonimem nie jestem, po ich reakcji widac ze wiedzą, kto pisze te slowa. I to mi W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY.

 

 

Oszkalowałem jakąś firmę ???? Chłopie - gdzie ty tu widzisz jakieś szkalowanie? Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Nie napisałem nic, co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywostości. A kilka z postów w tym wątku to cytaty innych osób. Wieć daruj sobie takie kretyńskie stwierdzenia.. Albo nie pij tyle.

Czasami warto najwpierw sprawdzić w słowniku znaczenie słow, ktorych chcesz użyć.

Aha - tak dla ułatwienia http://sjp.pwn.pl/sjp/;2496816

 

Pozdrav

 

 

 

PS TY I POZIOM ???? :D dobre... :D

Edytowane przez forscher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie na które nie chcesz odpowiedzieć: kupiłeś projekt za pełną cenę czy go dostałeś / kupiłeś po cenie niższej w zamian za dokonanie zakupów?

 

 

A więc jak pisąłem projekt mam. Zrobiony przez projektantów pracujących dla Mera. Jak juz pisałem z prac nad projektem i efektem koncowym jestem BARDZO zadowolony.

Nie wiem czy można uzyskać projekt za niepełną cenę. Jesli masz takie info to napisz jak to zrobić? Ja kupiłem za pełną cenę więc mi to info juz sie nie przyda ale może inni skorzystają.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz projekt, masz zestawienie materiałow, to możesz ruszyć na zakupy.

W Merze, czy gdziekolwiek indziej...

 

Zestawienie materiałów zakodowane niestety.

 

Projekt możliwy do zrealizowania jedynie w opcji zakupu w Merze w przeciwnym przypadku jakby trochę mało użyteczny przynajmniej w jednej części.

 

Może gdyby oferowano projekt z adnotacją albo kupisz u nas odliczymy za projekt,ale w przypadku rezygnacji z zakupu zostaniesz z projektem nie pozwalającym go zrealizować z innym dostawcą byłoby czytelnie i jasno dla kupującego .....

 

Nie wiem jakie są warunki umowy,ale powszechnie stosowana praktyka pokazuje że projekt zawiera zestawienie materiałów nawet budowlany np wykonać z B25 a nie jakieś inne nazwy cementu stosowane przez jedną betoniarnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...