Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MERA Tychy - list otwarty


forscher

Recommended Posts

Forscher, matko, buc z ciebie niewiarygodny. Jak zasadniczo mam zasadę by z idiota nie dyskutować tak nie wytrzymalam bo ogólnie z Marą mam najlepsze skojarzenia w porównaniu z większością salonów w regionie. Bardzo pomocni, pani spokojnie wytrzymała nasze bredzenia, pomogła wybrać, zmierzyć i płytki dostaliśmy od razu, no i były tańsze. Wiec swoje problemy z emocjami i osobowością nie zwalaj na innych głupio i chamsko ich oczerniajac bo ewidentnie coś kręcisz i nie czysto kombinuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Forscher, matko, buc z ciebie niewiarygodny. Jak zasadniczo mam zasadę by z idiota nie dyskutować tak nie wytrzymalam bo ogólnie z Marą mam najlepsze skojarzenia w porównaniu z większością salonów w regionie. Bardzo pomocni, pani spokojnie wytrzymała nasze bredzenia, pomogła wybrać, zmierzyć i płytki dostaliśmy od razu, no i były tańsze. Wiec swoje problemy z emocjami i osobowością nie zwalaj na innych głupio i chamsko ich oczerniajac bo ewidentnie coś kręcisz i nie czysto kombinuje.

 

 

Wieć jesteś jedną z zadowolonych klientek.. no i git.

Czy oprocz inwektyw i domysłow potrafisz napisac coś konkrentego ? Czy tez jest to koniec twoich mozliwości ?

Ja zasadaniczo z kretynakmi nie dyskutyuję więc mając świdomość tego, iż twój poprzedni wpis jest efektem tego co udalo ci sie wyssac z twojego brudnego palucha - dalszej dyskusji z tobą nie przewiduję. Gdyż jak przypuszczam na nic konkretnego liczyć z twojej storny nie można.

Już to pisałem ale niektórym jak widać trzeba to powtarzać. To co tu napisałem w tym wątku jest oparte na FAKTACH. Spotkało się to z reakcją Mera i to jest dla mnie istotne. Tyle w temacie.

 

 

Pozdrawiam cie "chodzący wzorze postępowania"

 

 

PS Aha szukając buca wystarczy że zerkniesz w lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi sie ze napisałem wyraźnie, iż

 

 

wiec bardziej właściwa jest odp zawarta w pkt 1, wraz z waruknami i opcjami zawartymi w umowie, częściowo tutaj opisanymi.

 

Pozdrav

 

Ze strony Mera:

 

Kompleksowy projekt zawiera: - wydruki rysunków koncepcyjnych, - wydruki rysunków aranżacji wnętrza, - wydruki rysunków wykonawczych (zwymiarowane), - opis dot. elementów zabudowy, rodzaju oświetlenia etc., - kosztorys (płytki, armatura, ceramika sanitarna etc.), - archiwizacja całego projektu na płycie CD.

Po ostatecznej akceptacji projektu przechodzimy do kolejnego kroku, którym jest przygotowanie kosztorysu łazienki (płytki, ceramika sanitarna, armatura etc.).

Nigdzie nie napisali że zrobią Ci listę zakupów do sprawdzenia w innym sklepie. Wprost jest mowa o kosztorysie więc raczej projekt jest robiony na potrzeby transakcji w sklepie Mera. Były jakies inne ustalenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że z oferty handlowej, dot. projektowania (zamieszczonej na stronie) nie wynika, ze otrzymany projekt (w części kosztorysowej) jest ściśle powiązany z zakupem w ich "sieci".

 

Moim zdaniem ukrywanie za "kodem cyfrowym" wycenionych produktów, sugeruje nieczyste intencje - bo jaki to problem, podmienić produkt pod dany kod ?

Inwestor nie ma rzeczywistej wiedzy co do tego co "autor miał na myśli".

 

Tak na pierwszy rzut oka, sprawa nadaje się do UOKiK.

 

 

forscher - uprzejmie poinformuj tych projektantów, że jeśli nie "rozszyfrują" kodów, to przekażesz sprawę do rzecznika konsumentów.

Jak będą dalej mieli opory - udaj się do:

 

Miejski Rzecznik Konsumentów: Szostak - Zjawiony Katarzyna

Adres: 43 - 100 Tychy, ul. Barona 30 , p.410-412

Telefon bezpośredni: (32) 780 - 50 - 63; (32) 776-36-77

Telefon wewnętrzny: 3677

Fax: (32) 780 - 50 - 63

E-mail: [email protected]

 

Zarówno porada jak i (ewentualne) prowadzenie na drodze sądowej - bezpłatne.

 

Ps. W Jaworznie też masz miejskiego rzecznika konsumentów.

 

Urząd Miejski w Jaworznie

Plac Górników 5

43-600 Jaworzno

parter, pok. 20

tel. (+48 32) 618 17 77

fax (+48 32) 618 17 23

e-mail: [email protected]

Edytowane przez sSiwy12
rzecznika z Jaworzna dopisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

"Niestety potwierdzam poniższe negatywne opinie, nie spędziłam tam wiele czasu ponieważ zabroniono mi spisać na kartkę nazw płytek! w innych salonach nie ma z tym najmniejszego problemu, wiadomo ze każdy zanim wyda kilka tysięcy złotych chce sie nad tym chwilkę zastanowić, zresztą to chyba żadna tajemnica, tak więc dość szybko opuściłam ten sklep. Wrócę tam gdzie była miła obsługa i gdzie mnie wręcz zachęcano do przemyślenia zakupów w domu.

 

Odradzam, szkoda czasu"

Edytowane przez arztin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że z oferty handlowej, dot. projektowania (zamieszczonej na stronie) nie wynika, ze otrzymany projekt (w części kosztorysowej) jest ściśle powiązany z zakupem w ich "sieci".

 

Moim zdaniem ukrywanie za "kodem cyfrowym" wycenionych produktów, sugeruje nieczyste intencje - bo jaki to problem, podmienić produkt pod dany kod ?

Inwestor nie ma rzeczywistej wiedzy co do tego co "autor miał na myśli".

 

Tak na pierwszy rzut oka, sprawa nadaje się do UOKiK.

 

 

forscher - uprzejmie poinformuj tych projektantów, że jeśli nie "rozszyfrują" kodów, to przekażesz sprawę do rzecznika konsumentów.

Jak będą dalej mieli opory - udaj się do:

 

Miejski Rzecznik Konsumentów: Szostak - Zjawiony Katarzyna

Adres: 43 - 100 Tychy, ul. Barona 30 , p.410-412

Telefon bezpośredni: (32) 780 - 50 - 63; (32) 776-36-77

Telefon wewnętrzny: 3677

Fax: (32) 780 - 50 - 63

E-mail: [email protected]

 

Zarówno porada jak i (ewentualne) prowadzenie na drodze sądowej - bezpłatne.

 

Ps. W Jaworznie też masz miejskiego rzecznika konsumentów.

 

Urząd Miejski w Jaworznie

Plac Górników 5

43-600 Jaworzno

parter, pok. 20

tel. (+48 32) 618 17 77

fax (+48 32) 618 17 23

e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

dzięki za rade. Ja też tak postąpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...