Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salon w trakci urządzania - prośba o rady i sugestie


xs83

Recommended Posts

Zaczeliśmy powoli urządzć salon który po części łączy się z juz urządzona kuchnia i ma byc zaaranzowany w taki sposob by do niej pasowal. Teraz moje pytanie jak to wyglada w odbiorze przez osoby postronne... ogolnie urządzamy sami bez pomocy zadnych projektantow, budzet tez mamy dosc ograniczony. W salonie ma byc jeszcze sola narozna (prawdopodobnie czarna) plus stolik kawowy. Planujemy tez przemalowac sciane za stole ma szaro tak jak sciana przeciwlegla. Myslalam tez o zmianie lamp nad stole te jakos sa zbyt proste. nie wiem stracilam koncepcje i stoje w miejscu nie wiem co dalej dlatego prosze o rady i sugestie co by pasowalo tu zrobic dodac jakie dodatki.IMG_7528.jpg

IMG_7528.jpg

Edytowane przez xs83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wymiana krzesel nie wchodzi w gre bo te zostały kupione niedawno i to jest niepodwazalny i definitywny wybor meza w ktory nie moge juz ingerowac :) Moge wszystko dodac bardziej w formie dodatkow i tego czego jeszcze nie ma lub jest latwe do wymiany (malo kosztowne - typu wlasnie lampy kolor scian dekoracje na stol, dekoracje na sciany itd). Moim pierwszym pomyslem tez byly krzesla typu jak hokery czyli czarne tapicerowane na drewnianych nogach jednak nie mialam tu sily przebicia w konfrontacji z meżem;) ktory uwazal ze do bialego stolu na nodze nie pasuja takie klasyczne krzesla na drewnianych nozkach:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...