Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BLANKA 670/570 12 lewy/prawy BS - ocena użytkownika


dbx

Recommended Posts

Witam.

 

Zastanawia mnie na FM zawsze jedno ... im bardziej doradzający starają się pomóc w problemie, o którym ktoś pisze, tym bardziej takie Ktosie zaczynają obrażać i hejtować starajacych się im doradzić ... trochę smutna ta nasza "narodowa przypadłość" ...

Strasznie huśtawki nastroju miewasz ... najpierw narzekania, a potem, jak rad zaczynasz słuchać od ludzi mądrzejszych od siebie, to nagle okazuje się że przez trzy dni w Twoim wkładzie szyby nawet za bardzo nie chcą sie ubrudzić, a wkład całkiem normalnie się zachowuje ...

Może problem wcale nie tkwi we wkładzie ?

Wróć na chwilę do pierwszych dwóch stron tego wątku i z refleksją pewną oraz dystansem do samego siebie przeczytaj parę rzeczowych wypowiedzi, kóre były do Ciebie kierowane przez kilka osób ...

Potraktuj to jako swoiste "rekolekcje" przedświąteczne ...

;)

Pozdrawiam.

 

Twoje rady skomentowałem konkretnie, wcześniej. Nie dotarło, i nadal doradzasz bzdury. Nadal masz się za tego, który musi doradzać.

Nadal nie dociera do twojej głowy, że czym innym jest kupić bubel, a czym innym umieć to, co w nim spartaczone poprawić.

Nie dociera do Ciebie, że większość twoich wpisów to zwyczajne trollowanie.

Nie sądzę, że i teraz dotrze. Bo problem, tkwi głębiej... i nie sądzę, że dotrze to, że nie życzę sobie byś tu pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wełna do kominka jest tak samo dobra jak te Twoje krążki akumulacyjne . Ty też miałeś wyjaśnić parę zagadnień i jakoś się nie spieszysz.

Po co się cofać w rozwoju (do zduństwa) skoro chleb można teraz w mikrofali upiec a piec to raczej muzeum niż efektywne grzanie.

 

Piszesz aby obrażać ... HEJTERZE .

 

Ten Twój tekst jest także "ciekawy" merytorycznie... sama opinia o piecu... zresztą co tu komentować..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz aby obrażać ... HEJTERZE .

 

Ten Twój tekst jest także "ciekawy" merytorycznie... sama opinia o piecu... zresztą co tu komentować..........

 

Nie obrażać tylko przy okazji chciałem Ci przypomnieć, że też miałeś coś wytłumaczyć.

Co do pieca to moja opinia jest właśnie taka; muzeum, średniowiecze, urządzenie grzewcze z bardzo ograniczonymi możliwościami zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieca to moja opinia jest właśnie taka; muzeum, średniowiecze, urządzenie grzewcze z bardzo ograniczonymi możliwościami zastosowania.

Masz prawo mieć taką opinię jak i inni mają prawo mieć zupełnie inną i to jest normalne. Nienormalne jest natomiast to że przy takiej opini o kominkach i piecach piszesz w tym wątku bo to świadczy raczej o jakimś problemie i to nie związanym z urządzeniami grzewczymi. Piszesz tytaj w jakim celu, przecież nie po to by komuś pomóc bo jak możesz pomóc komuś kto ma o urządzeniach grzewczych inną opinię, może zastanów się po co piszesz i jak bliskie jest to hejtowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remiks: - piec i kominek to są urządzenia grzewcze, to tak dla przypomnienia.

A to "hejtowanie" i "trollowanie" to chyba od mentora KPB przejąłeś bo powtarzacie to jak zdartą płytę.

A jeżeli piszę to gdybyś przeczytał to byś wiedział dlaczego piszę. Trzeba czytać od początku!

Ale co chcesz przypominać, czego nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. Tupiesz nóżkami nie wiadomo po co i na co, co ma do mojego wpisu KPB. Niestety prawda jest taka że nic nie wnosisz na forum a nabijasz sobie postów, ani tytuł "forumowicz to brzmi dumnie" ani jak nabijesz "olimp forum" nic nie zmieni galej będziesz czepialskim stefkiem burczymuchą który postanowił potupać sobie. Może pooglądaj sobie du..y w necie to troszkę Ci przejdzie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz przypominać, czego nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. Tupiesz nóżkami nie wiadomo po co i na co, co ma do mojego wpisu KPB. Niestety prawda jest taka że nic nie wnosisz na forum a nabijasz sobie postów, ani tytuł "forumowicz to brzmi dumnie" ani jak nabijesz "olimp forum" nic nie zmieni galej będziesz czepialskim stefkiem burczymuchą który postanowił potupać sobie. Może pooglądaj sobie du..y w necie to troszkę Ci przejdzie:lol2:

 

Dyskusja z gościem który mówi "prawda jest tak" nie ma sensu bo on prawdę już ustalił.

Zapodaj parę linków na te du.y bo ja nie mam tam znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z gościem który mówi "prawda jest tak" nie ma sensu bo on prawdę już ustalił.

Zapodaj parę linków na te du.y bo ja nie mam tam znajomości.

Stefku dyskusja? Cytat za wiki "jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób." gdzie tutaj widzisz miejsce dla siebie?

Co do linków do stron na d, jeśli nie możesz sobie z tym poradzić to naprawdę jest źle, może zapytaj na jakimś forum dla gimnazjalistów;-)

Ps. Stefek dyskusja z Tobą to jak kopanie się z koniem.

Edytowane przez Remiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugie palenie. Pogoda lepsza od wczorajszej, ale zabrudzenie szyby większe.

Z przyzwyczajenia, rozpałka jest w 100% naturalna.

Po zwęgleniu wsadu, przymknięcie nawiewu z dołu, skutkuje wygaszaniem. Musi choć troszkę dmuchać.

 

..... A powinno skutkować wzrostem temperatury spalania ..... spalanie drewna to przecież zgazowanie i spalanie gazów drzewnych NAD opałem określane jako " górne spalanie"...

W moim kominku jak po rozpaleniu zamknę CAŁKOWICIE dolot dolnego powietrza płomień robi się jaśniutko żółty z wyskakującymi niebieskimi języczkami ... jest to oznaka idealnego spalania .

Powietrze "dolne" jest tylko do rozpalania ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... A powinno skutkować wzrostem temperatury spalania ..... spalanie drewna to przecież zgazowanie i spalanie gazów drzewnych NAD opałem określane jako " górne spalanie"...

W moim kominku jak po rozpaleniu zamknę CAŁKOWICIE dolot dolnego powietrza płomień robi się jaśniutko żółty z wyskakującymi niebieskimi języczkami ... jest to oznaka idealnego spalania .

Powietrze "dolne" jest tylko do rozpalania ......

 

Zdunie Darku B; - Ty zapewne masz stopy dziurawe bo znowu sobie strzeliłeś w stopę i to jeszcze jak mocno.

Otóż spieszę Cię uświadomić, że jaśniutko żółty kolor płomienia świadczy o bardzo kiepskim spalaniu paliwa więc żeby osiągnąć idealne spalanie to będziesz musiał jeszcze sporo paliwa spalić.

Twoje bardzo kiepskie spalanie wynika prawdopodobnie z tego, że zamykasz właśnie powietrze dolne i palisz jak w piecu chlebowym.

Darku nie podążaj tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdunie Darku B; - Ty zapewne masz stopy dziurawe bo znowu sobie strzeliłeś w stopę i to jeszcze jak mocno.

Otóż spieszę Cię uświadomić, że jaśniutko żółty kolor płomienia świadczy o bardzo kiepskim spalaniu paliwa więc żeby osiągnąć idealne spalanie to będziesz musiał jeszcze sporo paliwa spalić.

Twoje bardzo kiepskie spalanie wynika prawdopodobnie z tego, że zamykasz właśnie powietrze dolne i palisz jak w piecu chlebowym.

Darku nie podążaj tą drogą.

 

 

Wypada, zarzucając komukolwiek, cokolwiek, poprzeć zarzuty argumentami. Będzie to i miłe i czytelne dla każdego, kto będzie to czytał. Nie będzie to również wyglądało jak zaczepka do pyskówki a zachęta do dyskusji.

Uczmy dzielić się wiedzą.

Napisz więc, jaki kolor ma płomień, który świadczy do dobrym spalaniu ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada, zarzucając komukolwiek, cokolwiek, poprzeć zarzuty argumentami. Będzie to i miłe i czytelne dla każdego, kto będzie to czytał. Nie będzie to również wyglądało jak zaczepka do pyskówki a zachęta do dyskusji.

Uczmy dzielić się wiedzą.

Napisz więc, jaki kolor ma płomień, który świadczy do dobrym spalaniu ?

:)

 

Jeżeli chcesz wiedzieć jaki kolor powinien mieć płomień przy dobrym spalaniu to ładnie zapytaj a nie pultaj się tak mocno. W takim dniu język powinien być stonowany i pogodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...