Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt Arteo (pracownia Archetyp)


Netia09

Recommended Posts

Może w takim kierunku:

http://images75.fotosik.pl/475/9d2bf1bdd559b544.jpg

 

 

Dwie identyczne sypialnie dzieci po jednej stronie korytarza, a sypialnia rodziców oddzielona dodatkowo garderobą, by dzieci nie podsłuchiwały przez ścianę :)

Z pralni wyjście na ogród, by można było szybko wywiesić pranie na dworze albo opłukać buty po pracy w ogrodzie (klasyczne laundry + mudroom). W gościnnej łazience prysznic, by można było się wykapać, gdy nastolatek godzinami blokuje łazienkę.

Kuchnia z półwyspem osłoniętym częściowo od strony wejścia i salonu ścianką. Ook mała spiżarka (przy łazience gościnnej). Część sypialnianą można dodatkowo zamykać drzwiami. W korytarzyku przy sypialniach szafa na pościele i ręczniki.

 

o takim rozwiązaniu nie myślałam. Mi nie zmieściła się pralnia w takim rozstawieniu i planujemy robić ją w piwnicy ale na Twoim projekcie nawet fajnie to wygląda. Zastanawia mnie tylko czy przy takim rozwiązaniu ta kuchnia nie jest za daleko wejścia?

A w moim projekcie poieszczenie gospodarcze nad garazem jest przeznaczone dla mojego męza - jako pomieszczenie techniczne i kąt do pracy (nie zaznaczyłłąm tego w projekcie) i wszystkie projekty były analizowane pod kątem tego pomieszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A w moim projekcie poieszczenie gospodarcze nad garazem jest przeznaczone dla mojego męza - jako pomieszczenie techniczne i kąt do pracy (nie zaznaczyłłąm tego w projekcie) i wszystkie projekty były analizowane pod kątem tego pomieszczenia

 

zamiast robić poddasze nad garażem nie wygodniej powiększyć piwnice?

Tak będziecie musieli robić dwie klatki schodowe.

 

 

 

Kuchnia - jest dalej, ale przynajmniej jak wchodzisz do domu to nie masz widoku wprost na kuchnię. Mój rysunek to tylko przeróbki w paincie, pewnie nie trzymają wymiarów i proporcji. Chodzi o kierunek rozplanowania przestrzeni.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłabym większą drugą łazienkę, a tę łazienkę, która jest teraz zaplanowana, włączyłabym do głównej sypialni (na projekcie to pokój dziecka 13.8 )

 

na razie mamy jedno dziecko więc jedna łazienka nie wydaje mi się dramatem ale może faktycznie nie zaszkodziłby prysznic w drugiej łazience.

Co do właczania łazienki do sypialni to mnie osobiście nie przekonują takie rozwiązania więc nie zdecydowałam się na "prywatną łazienkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym pokombinowała z częścią dzienną,siedzenie tyłem do kominka na nie :no:

http://images78.fotosik.pl/475/01117439aa4125b6med.jpg

 

ahh, jak to dobrze móc podzielić się watpiwościami na forum, Projekt był trochę kopiowany z gotowca i nawet nie zauważyłam że kominek jest za plecami.

Co się tyczy kominka to będę musiała przekonać do niego swoją drugą połowę bo jak na razie to jest tyko moje marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...