Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zmiany w projekcie mieszkania - prośba o rady


grzes85

Recommended Posts

Witam,

 

Zdecydowaliśmy się z żoną na mieszkanie - ok 95m2 (dwupoziomowe) - 63m2 piętro + 32m2 poddasza (użytkowego). Ogólnie układ wydaje się całkiem ok, ale jednak coś mi w nim nie do końca odpowiada. Jest jeszcze możliwość zmiany ścianek działowych. Na poddaszu są dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Na piętrze chcielibyśmy poza salonem mieć jeszcze jeden pokój. Zastanawiam się, czy powiększyć salon kosztem pokoju 7m2, czy raczej powiększyć go a salon połączyć z tym większym. Nie do końca jestem też przekonany do propozycji ustawienia stołu. Czy mógłbym Was prosić o jakieś rady odnośnie bardziej funkcjonalnego układu mieszkania?

 

http://s29.postimg.org/6iu9awsk3/bez_tytu_u.jpg

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za dary

Grzesiek

Edytowane przez grzes85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest wejście? Na kuchnię? Kuchnia strasznie ciasna, a tuż obok nie wykorzystane prawie 11 mkw.

Pokój dzienny połącz z mniejszym - tam masz ściankę działową, a w drugą stronę jest nośna. Zastanówcie się, gdzie chcecie mieć jadalnię - obecna z wejściem do łazienki nie jest apetyczna ;) Może jadalnię w tej nowej części pokoju dziennego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo z grubsza, bez trzymania proporcji - chodzi mi o ideę ;) Pod schodami albo głęboka szafa gospodarcza, albo mały stolik śniadaniowy - nie wiem, ile tam jest miejsca.

 

[ATTACH=CONFIG]349518[/ATTACH]

 

Albo w miejscu obecnej jadalni garderoba - maksymalnie wtopiona kolorystycznie w otaczające ściany.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...