Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wracajac do groszku, bo mam na dzisiejsze sniadanie z przepiorczymi jajkami i owocami morza. Wszystko co potrzebuje organizm do rozpoczecia milego smacznego dnia.

 

sniadanie8.jpg

 

To moje dzieci syfu nie zra w postaci konserwowej , tylko jedza najlepszy jaki moge dostac w organicznej postaci. Nie ma jak smaczny goracy groszek. Co smak , co za kolor , co za zapach!!!! Palce lizac!

 

Przepraszam ,że pytam ,a te dzieci jak piszesz "że nie żrą w postaci konserwowej" , to czyje ? Sąsiada? :lol2:. Przecież ty tego nie umiesz i to największa twoja porażka .Po co kłamać.Wyluzuj.:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakość gotowania niezmienna w tym wątku, a już miałem nadzieję na jakieś nowe, odkrywcze, ale wysokiej klasy potrawy.

Myliłem się, potrzeba jeszcze niemało czasu i pracy.

 

A tobie biedaku w czym pomóc? Nio w czym. Złapałeś rybę? Zrobiłeś? Zjadłeś? Jakość swojego gotowania podkreśliłeś ? Chwała ci za to.

 

a na jutro tatar siekany nożem, z możliwie najświeższego, jeszcze dzisiaj o 16,00 pm pływał w morzu.

 

Dużo mówisz błyszczysz wśród najlepszych. Jak robiłeś tego tatara bo widzę tylko słowotok reakcyjny wysoce krytykujący. Coś od siebie , jakiś byle jaki opis.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie biedaku w czym pomóc? Nio w czym. Złapałeś rybę? Zrobiłeś? Zjadłeś? Jakość swojego gotowania podkreśliłeś ? Chwała ci za to.

 

 

 

Dużo mówisz błyszczysz wśród najlepszych. Jak robiłeś tego tatara bo widzę tylko słowotok reakcyjny wysoce krytykujący. Coś od siebie , jakiś byle jaki opis.

 

Tatar, to bardzo prosta potrawa, wystarczą składniki wysokiej jakości i umiar w przygotowywaniu. W moim wykonaniu wyglądało tak;

Połówkę fileta świeżego łososia średniej wielkości, ok. 1,5 kg wagi (znaczy tyle ważyła 1/2 fileta, cały łosoś ważył ok. 8 kg) oczyściłem z ości i posiekałem ostrym nożem. Lepsza jest część ogonowa, mniej ości do usuwania. Dwie małe cebule, pokroiłem na drobną kosteczkę i dość mocno posoliłem. Odłożyłem na ręcznik papierowy, na pół godziny-w ten sposób cebula traci goryczkę. Następnie połączyłem oba składniki, skropiłem niewielką ilością cytryny, dodałem czystą oliwę z oliwek (nie extra vergin), żółtko z jajka, nieco koperku, sól i pieprz do smaku. Tak przygotowany, najlepiej mi smakuje. Bez ogórków, kaparów i innych dodatków, czuję świeżość znakomitej ryby.

Sposobów znajdziesz dużo, ale np. sposób przygotowywania cebuli jest unikatowy, nie spotkałem się z tym w tatarze nigdzie indziej. Sposób z cebulą, zapożyczony z innego dania.

W tak prostym daniu, kluczowa jest jakość i świeżość ryby. Cebula także ma znaczenie, zdarza się fatalna, ale nawet wtedy można cebulę "poprawić" solą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatar, to bardzo prosta potrawa, wystarczą składniki wysokiej jakości i umiar w przygotowywaniu. W moim wykonaniu wyglądało tak;

Połówkę fileta świeżego łososia średniej wielkości, ok. 1,5 kg wagi (znaczy tyle ważyła 1/2 fileta, cały łosoś ważył ok. 8 kg) oczyściłem z ości i posiekałem ostrym nożem. Lepsza jest część ogonowa, mniej ości do usuwania. Dwie małe cebule, pokroiłem na drobną kosteczkę i dość mocno posoliłem. Odłożyłem na ręcznik papierowy, na pół godziny-w ten sposób cebula traci goryczkę. Następnie połączyłem oba składniki, skropiłem niewielką ilością cytryny, dodałem czystą oliwę z oliwek (nie extra vergin), żółtko z jajka, nieco koperku, sól i pieprz do smaku. Tak przygotowany, najlepiej mi smakuje. Bez ogórków, kaparów i innych dodatków, czuję świeżość znakomitej ryby.

Sposobów znajdziesz dużo, ale np. sposób przygotowywania cebuli jest unikatowy, nie spotkałem się z tym w tatarze nigdzie indziej. Sposób z cebulą, zapożyczony z innego dania.

W tak prostym daniu, kluczowa jest jakość i świeżość ryby. Cebula także ma znaczenie, zdarza się fatalna, ale nawet wtedy można cebulę "poprawić" solą.

 

To wiele wyjaśnia ale jak widzisz gdybym ja napisał i zrobił jak mówisz to byś napisał jak wyżej.Zapytam

 

Taka oliwę "

 

pol_pm_OLIWA-E-LA-WON-GOLD-EV-250ML-23723_7.jpg

 

oliwa3000.jpg

Piszesz ,że nie ekstra virgin .To jaką bo to bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatar, to bardzo prosta potrawa, wystarczą składniki wysokiej jakości i umiar w przygotowywaniu. W moim wykonaniu wyglądało tak;

Połówkę fileta świeżego łososia średniej wielkości, ok. 1,5 kg wagi (znaczy tyle ważyła 1/2 fileta, cały łosoś ważył ok. 8 kg) oczyściłem z ości i posiekałem ostrym nożem. Lepsza jest część ogonowa, mniej ości do usuwania. Dwie małe cebule, pokroiłem na drobną kosteczkę i dość mocno posoliłem. Odłożyłem na ręcznik papierowy, na pół godziny-w ten sposób cebula traci goryczkę. Następnie połączyłem oba składniki, skropiłem niewielką ilością cytryny, dodałem czystą oliwę z oliwek (nie extra vergin), żółtko z jajka, nieco koperku, sól i pieprz do smaku. Tak przygotowany, najlepiej mi smakuje. Bez ogórków, kaparów i innych dodatków, czuję świeżość znakomitej ryby.

Sposobów znajdziesz dużo, ale np. sposób przygotowywania cebuli jest unikatowy, nie spotkałem się z tym w tatarze nigdzie indziej. Sposób z cebulą, zapożyczony z innego dania.

W tak prostym daniu, kluczowa jest jakość i świeżość ryby. Cebula także ma znaczenie, zdarza się fatalna, ale nawet wtedy można cebulę "poprawić" solą.

 

Możesz wrzucić jakieś zdjęcia, najlepiej jeszcze z połowu. Te co złapałeś, a potem przygotowałeś. Chętnie popatrzę co przygotowałeś.

Ja to jeżdżę tylko na rybki na polskie rzeki. Czasami tam złapie jaką rybę, ale wiadomo jak to wygląda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić jakieś zdjęcia, najlepiej jeszcze z połowu. Te co złapałeś, a potem przygotowałeś. Chętnie popatrzę co przygotowałeś.

Ja to jeżdżę tylko na rybki na polskie rzeki. Czasami tam złapie jaką rybę, ale wiadomo jak to wygląda. ;)

 

Super pomysł tez chętnie zobaczę złowione rybki nie mówiąc o tatarze z w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł tez chętnie zobaczę złowione rybki nie mówiąc o tatarze z w/w.

 

No jak Panie. To były chyba łososie. Kurcze ja tam łososia to nigdy nie złapałem, chociaż łowię,, ale już mniej jak dawniej, bo się dziwnie robi w związku, ale czasami jeszcze jeździmy. Chętnie zobaczę "zdobycze" no i oczywiście sposób podania. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Panie. To były chyba łososie. Kurcze ja tam łososia to nigdy nie złapałem, chociaż łowię,, ale już mniej jak dawniej, bo się dziwnie robi w związku, ale czasami jeszcze jeździmy. Chętnie zobaczę "zdobycze" no i oczywiście sposób podania. Czekam z niecierpliwością.

 

Tak Panie masz racje czekamy na fotki z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jeszcze Roku Pańskiego 2019 , a NS przypadkowo i na siłę miesza różne rzeczy, które najczęściej do siebie nie pasują , do tego podane nieraz jak psu do miski, czyli byle jak.sylwester-ruchomy-obrazek-0048.gif

 

Zrobię dwa rodzaje tatara bo się chyba nie doczekamy. Jeden z mięsa wołowego ,a drugi z łososia atlantyckiego z Norwegii .Jestem zapalonym wędkarzem i bywało się tam i tu ale na połowie łososia jeszcze nigdy choć bardzo bym chciał.Dzika Wisła i jej nieodkryte dołki to mnie bardziej kręci. ....................Kawałek polędwicy i kawałek płata.Idę robić na śniadanko.

 

Wczorajszy miks warzyw w oleju sezamowym i pomidorach i kiełbasie z jenota ;).

 

a443c89583f00b53.jpg

 

0d80c82869ba5c3e.jpg

 

d857977d7f27b6fd.jpg

 

Gdzieś mi uciekł ten ciekawy szaszłyk olbrzymi.

 

20fba993c8224adc.jpg

 

70540bf63d61c959.jpg

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jeszcze Roku Pańskiego 2019 , a NS przypadkowo i na siłę miesza różne rzeczy, które najczęściej do siebie nie pasują , do tego podane nieraz jak psu do miski, czyli byle jak.sylwester-ruchomy-obrazek-0048.gif

 

 

Ze złowionym łososiem

Tatar, to bardzo prosta potrawa, wystarczą składniki wysokiej jakości i umiar w przygotowywaniu.

 

Połówkę fileta świeżego łososia średniej wielkości, ok. 1,5 kg wagi (znaczy tyle ważyła 1/2 fileta, cały łosoś ważył ok. 8 kg) oczyściłem z ości i posiekałem ostrym nożem.

 

Niestety w pobliskim sklepie łosoś był tylko taki trochę nie bordowy. Jak będę miał tego bordowego takiego jak złapał noc zrobię ponownie tatarka.. Gdyby był taki jak na niektórych tu fotkach pewnie smakowałby wyśmienicie. Chodzi mi tu o chęć pokazania i czas wykonania tego bardzo wykwintnego dania.

 

a3364ac5518b4494.jpg

 

d5ec69dd10c6b61c.jpg

 

6684255229b2c62b.jpg

 

27a2e2d6ab4866e1.jpg

 

7d5cd99e357df773.jpg

 

8b8ea207cfbdbd52.jpg

 

f0b9a9e46add9546.jpg

 

Na chrupkim żytnim pieczywie mięsny smakuje wybornie ale ten z łososia nie jest gorszy. Noc pisał wyżej o super jakości w dodatkach.Co przez to rozumie to już jego tajemnica., że nie gorzka cebula to trochę za mało. Tatar jeden i drugi ma identyczne dodatki. Tegoroczna szalotka, tegoroczne jaja , ;) tegoroczne marynowane opieńki, tegoroczne kiszone ogórki.Młody stwierdził ,że łosoś jest prze marynowany, za dużo soli himalajskiej, bo ogórek był słony i jeszcze maggi jak do zwykłego tatara.Za grubo posiekałem go do marynaty. To już może wędzonego płata zastosować do tatara.Jadłem ostatnio łososia jak szaszłyk z czosnkiem w marynacie w której przewagą była natka pietruszki ,chilli i nie koperek.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc nie złowił bordowego lecz bladoróżowego, bordowe to wyłącznie pacyficzne łososie. A łososie przeze mnie łowione, są wyraźnie bardziej blade niż hodowlane-norweskie.

Fotek nigdy nie zamieszczałem i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Tatar słony? Trudno się dziwić, zrobiłeś marynowane opieńki z kiszonym ogórkiem i dodatkiem łososia. Jeszcze przyprawą do zup dosoliłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc nie złowił bordowego lecz bladoróżowego, bordowe to wyłącznie pacyficzne łososie. A łososie przeze mnie łowione, są wyraźnie bardziej blade niż hodowlane-norweskie.

Fotek nigdy nie zamieszczałem i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Tatar słony? Trudno się dziwić, zrobiłeś marynowane opieńki z kiszonym ogórkiem i dodatkiem łososia. Jeszcze przyprawą do zup dosoliłeś

 

Posłuchaj wiec pewnej opowieści tak dla równowagi bys zrozumiał ,że jak wchodzisz w watek musisz mieć jakiś argument. Skłamałbym gdybym powiedział ,że Oni nie mają.

 

Zaczyna się tak.

Udało mi się złowić z kumplem 3 sztuki, skonfiskowałem jednego na tatara, palce lizać, nie da się porównać z chemizowanym norweskim.Moje złapane łososie są duże, można powiedzieć bladoróżowe, taka ich natura, ale w smaku równie świetne, jedzą przecież szproty itd.Myślę, że pójdzie w pierwszej kolejności na tatara siekanego nożem, z możliwie najświeższego, jeszcze wczoraj o 15,00 chyba pływał w morzu.............
Zapytaj kiedyś po co houścik wkleja na fotach swój tel. komórkowy z otworzonym tematem kulinarnym. Ja wiem. Ty jeszcze tego nie wiesz i dlatego nie rozumiesz by nie być gołosłownym musi być pewien etap wiarygodności przedstawiony. Wiele rzeczy ci się niepodobna więc pokaż jak robisz to lepiej. Polemika roszczeniowa chwały ci nie przyniesie. tak jak bajeczka która ci przedstawiłem.Wierzysz w to co napisałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj wiec pewnej opowieści tak dla równowagi bys zrozumiał ,że jak wchodzisz w watek musisz mieć jakiś argument. Skłamałbym gdybym powiedział ,że Oni nie mają.

 

Zaczyna się tak. Zapytaj kiedyś po co houścik wkleja na fotach swój tel. komórkowy z otworzonym tematem kulinarnym. Ja wiem. Ty jeszcze tego nie wiesz i dlatego nie rozumiesz by nie być gołosłownym musi być pewien etap wiarygodności przedstawiony. Wiele rzeczy ci się niepodobna więc pokaż jak robisz to lepiej. Polemika roszczeniowa chwały ci nie przyniesie. tak jak bajeczka która ci przedstawiłem.Wierzysz w to co napisałem?

 

Do tego nie trzeba wiary, wystarczy przeczytać twoją pisaninę.

Bezsensowna jest jakakolwiek próba rozmowy z tobą. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jeszcze Roku Pańskiego 2019 , a NS przypadkowo i na siłę miesza różne rzeczy, które najczęściej do siebie nie pasują , do tego podane nieraz jak psu do miski, czyli byle jak.sylwester-ruchomy-obrazek-0048.gif

 

Do tego nie trzeba wiary, wystarczy przeczytać twoją pisaninę.

Bezsensowna jest jakakolwiek próba rozmowy z tobą. To wszystko.

 

Tak tu już jest , grzecznie poproszony o to byś popuścił wodze fantazji i pokazał coś ,że mówisz jakąś tam prawdę sugerując się swoją niewidzialną jakością gotowania oznajmiłeś światu ,że

Jakość gotowania niezmienna w tym wątku, a już miałem nadzieję na jakieś nowe, odkrywcze, ale wysokiej klasy potrawy. Myliłem się, potrzeba jeszcze niemało czasu i pracy.
odpowiedziałeś niepotrzebnie agresją. Ale ty nie rozmawiasz ty stwierdzasz i oznajmiasz.

 

Prosty obiad byś kiedyś go wypróbował.Nie rybami świat żyje bo są inne cudowniejsze smaki działające na nasze kubki smakowe równie poprawnie jak owoce morza itp.

 

55a231861d75be11.jpg

 

5605d25c98cc49fd.jpg

 

6ec932fa9f2f2e98.jpg

 

Proste warzywa i owoce w w/w przyprawie z dodatkiem przypraw ze ścianki.Delikatnie skropione oliwą z oliwek ,gruszka konferencja,szalotka, marchew ,czosnek na chwilę na patelnie by je zeszklić łącząc ich smaki by nie za długo tkwiły w piekarniku.

 

37439e8b60e98177.jpg

 

55d0bc4f55f3002e.jpg

 

Marynowana podwójna pierś z kurczaka z niewątpliwa domieszką przypraw ze ścianki i octu z polskich jabłek.

dc1c84d48fe0b2a4.jpg

 

2135b773c21f07fc.jpg

 

Ziemniaki gotowane w mundurkach by je potem zapiec. Podane z koperkiem.

 

8d5d11e22fec5c59.jpg

 

243490ba185b9c16.jpg

 

Wiesz ile tu jest smacznej prawdy, której zakazano ci dostrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NS przypadkowo i na siłę miesza różne rzeczy, które najczęściej do siebie nie pasują , do tego podane nieraz jak psu do miski, czyli byle jak , łamanymi wynalazkami"(dodatek paul) doprowadzając ich do rozstroju żołądkowego i biegunki.

... . Jak Szarcio przyjeżdża jesteśmy pochłonięci jej jakże ciekawymi pomysłami kulinarnymi. ...

... Bawimy się w kulinaria i to odnosi wymierny skutek.Chcesz podyskutować jak prawdziwy dziadek z wnuczką robią wspaniałe potrawy wymyślone przez nią ? Jakie ma pomysły w połączeniu różnych produktów i wcale nie jest to takie śmieszne ? Jak wspaniale łączy produkty by finał był bardzo zaskakujący?

...Będą u nas dzieci i wnuki na Sylwestra. Znowu pobawimy się w gotowanie. Jak coś fajnego wyjdzie to się pochwalę.

Nareszcie ujawniłeś skąd bierzesz pomysły na swoje "lamane wynalazki kulinarne" :)

 

... Popatrz na składnik domowej Vegety to ci kolor się objawi.Masz przeciąg - wiatr to nie masz dzieci i wnucząt. Piszesz do mnie jak kastrat ...

 

Specjalnie dla cieniuchno śpiewających piszczących śpiewaków placek na wesoło.

...

02eb080fe943dd51.jpg

 

451585d820cc3f12.jpg

Twój "placek na wesoło" powoduje odruchy wymiotne ... to miałeś na celu przedstawiając powyższe danie ?

 

...Wiem ,że nie jesteś debilem jesteś kastracikiem bo nie masz się czym chwalić. Chwalisz się zawsze tym co masz.Nie okłamuj opinii publicznej ,że masz dzieci i wnuczęta i że ich nie pokazujesz bo coś tam coś tam. Wiaterek masz i tyle.. Twój dom jest pusty bez życia , taka układanka puzzle.To co kastracik jak tam z tą wodą ognista co daje kolor ?:lol2:

Nie odpowiadasz na pytania. Słusznie zauważasz syf cieknący tłuszczem to już wiemy jesteś najlepszy EKO - kastracik to także ale jak tak z tymi dziećmi i wnuczętami ? Wstydzisz się ?:lol2:

 

Przepraszam ,że pytam ,a te dzieci jak piszesz "że nie żrą w postaci konserwowej" , to czyje ? Sąsiada? :lol2:. Przecież ty tego nie umiesz i to największa twoja porażka .Po co kłamać.Wyluzuj.:lol2:.

Wyprowadzę Cię z błędu :) ... rozmawiałem wielokrotnie i z żoną i córką WP :)

... a tak na marginesie pytanie do Redakcji (lub moderatora który "zbanował" WP):

Czy osoby z bardzo widocznym niedoborem jodu, posiadają na tym forum jakieś specjalne przywileje ?

 

Tak Panie masz racje czekamy na fotki z niecierpliwością.

....

Ja wiem. Ty jeszcze tego nie wiesz i dlatego nie rozumiesz by nie być gołosłownym musi być pewien etap wiarygodności przedstawiony. Wiele rzeczy ci się niepodobna więc pokaż jak robisz to lepiej. Polemika roszczeniowa chwały ci nie przyniesie. tak jak bajeczka która ci przedstawiłem.Wierzysz w to co napisałem?

Brak fotorelacji ze strony Twych "czopków" Tobie nie przeszkadza ? :)

 

ps -

...

..Jestem zapalonym wędkarzem i bywało się tam i tu ale na połowie łososia jeszcze nigdy choć bardzo bym chciał.Dzika Wisła i jej nieodkryte dołki to mnie bardziej kręci. ...

...

... wiemy, prezentowałeś już swe sukcesy łącznie z ogniskiem rozpalanym przy pomocy plastikowych butelek ogniskiem :)

Spontanik w wariacjach kulinarnych.

...

8fd5e092487406cb.jpg

 

3099d9ee22759b69.jpg

 

9d68486fa899aca6.jpg

 

tyle z Wisły.

...

 

małe coś zrobione i przygotowanie małej przegryzki obiado -podobnej

...

Jaja przepiórcze z kurkami jedne z szalotką drugie bez. :lol2::wave::lol2:

 

Na przegryzajkę - obiado - podobną

...

Faszerowana żółta :p papryka mięsem mielonym pół na pół łopatka i cielęcina:wiggle:

ryż,natka pietruszki,pieczarki,szalotka.

... cały ten posiłek dla wędkarzy przygotowałeś na tym plastikowym ognisku ? :)

 

... i na koniec:

 

...

Tak tu już jest , grzecznie poproszony o to byś popuścił wodze fantazji i pokazał coś ,że mówisz jakąś tam prawdę sugerując się swoją niewidzialną jakością gotowania oznajmiłeś światu ,że odpowiedziałeś niepotrzebnie agresją. Ale ty nie rozmawiasz ty stwierdzasz i oznajmiasz.

...

Dopasuj na przyszłość swe teksty kulinarnych kłamstewek do fotografii które wklejasz :) ... i na miłość Bobra, ... naucz się w końcu gotować ... czego życzę Tobie w nadchodzącym roku :)

... choć może jednak nie ... byłoby mniej rozrywki i zabawy w kulinariach na tym forum :) ... życzę więc owocnych łamańców dających nam powód do śmiechu (szkoda tylko,że kosztem Twej rodziny i biesiadników)

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ujawniłeś skąd bierzesz pomysły na swoje "lamane wynalazki kulinarne" :)

 

 

Twój "placek na wesoło" powoduje odruchy wymiotne ... to miałeś na celu przedstawiając powyższe danie ?

 

 

 

 

 

Wyprowadzę Cię z błędu :) ... rozmawiałem wielokrotnie i z żoną i córką WP :)

... a tak na marginesie pytanie do Redakcji (lub moderatora który "zbanował" WP):

Czy osoby z bardzo widocznym niedoborem jodu, posiadają na tym forum jakieś specjalne przywileje ?

 

 

 

Brak fotorelacji ze strony Twych "czopków" Tobie nie przeszkadza ? :)

 

ps -

... wiemy, prezentowałeś już swe sukcesy łącznie z ogniskiem rozpalanym przy pomocy plastikowych butelek ogniskiem :)

 

... cały ten posiłek dla wędkarzy przygotowałeś na tym plastikowym ognisku ? :)

 

... i na koniec:

 

 

Dopasuj na przyszłość swe teksty kulinarnych kłamstewek do fotografii które wklejasz :) ... i na miłość Bobra, ... naucz się w końcu gotować ... czego życzę Tobie w nadchodzącym roku :)

... choć może jednak nie ... byłoby mniej rozrywki i zabawy w kulinariach na tym forum :) ... życzę więc owocnych łamańców dających nam powód do śmiechu (szkoda tylko,że kosztem Twej rodziny i biesiadników)

 

Krótko dopadła cie demencja. https://www.chillizet.pl/Zdrowie/Choroby/Demencja-starcza-objawy-leczenie-przyczyny-10591?gclid=EAIaIQobChMI7cDvlf7Y5gIVhOF3Ch1KYAIhEAAYASAAEgIwAfD_BwE Coś nie halo. Jakbym nie gotował źle ,bardzo źle nie odzywam się do was nie prowokuje , a tu nagle wyskakujecie by mi nawsadzać. Coś sugerujecie mając się za bożyszcza FM. Twoje nagłe reakcje idące w brutalne obrażanie wywlekanie jakiś niepotrzebnych byłych sytuacji podstępnie oczerniające moja osobę. Po co ci to człowieku żyj i daj innym żyć. Masz coś do mnie i cierpisz z tego powodu, Już to kiedyś pisałem .Skończyła się twoja era i to w taki haniebny sposób jakiego używasz na FM. Byleś kiedyś kimś na FM. Teraz już nie istniejesz bo wprowadziłeś na FM roszczeniową falę i jakaś nieokreśloną bliżej zazdrość. Z kulturalnego Chefa Paul pozostał tylko cień. Rozpacz bierze co ty człowieku wyczyniasz i piszesz. Wklejasz moje fotki które pokrętnie ubrałeś by mnie ośmieszać. Nie masz nic innego do roboty. Tylko czekasz jak coś napiszę ,wkleję i atak by mi przykrość sprawiać. Daj mi spokój człowieku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko dopadła cie demencja. https://www.chillizet.pl/Zdrowie/Choroby/Demencja-starcza-objawy-leczenie-przyczyny-10591?gclid=EAIaIQobChMI7cDvlf7Y5gIVhOF3Ch1KYAIhEAAYASAAEgIwAfD_BwE Coś nie halo. Jakbym nie gotował źle ,bardzo źle nie odzywam się do was nie prowokuje , a tu nagle wyskakujecie by mi nawsadzać. Coś sugerujecie mając się za bożyszcza FM. Twoje nagłe reakcje idące w brutalne obrażanie wywlekanie jakiś niepotrzebnych byłych sytuacji podstępnie oczerniające moja osobę. Po co ci to człowieku żyj i daj innym żyć. Masz coś do mnie i cierpisz z tego powodu, Już to kiedyś pisałem .Skończyła się twoja era i to w taki haniebny sposób jakiego używasz na FM. Byleś kiedyś kimś na FM. Teraz już nie istniejesz bo wprowadziłeś na FM roszczeniową falę i jakaś nieokreśloną bliżej zazdrość. Z kulturalnego Chefa Paul pozostał tylko cień. Rozpacz bierze co ty człowieku wyczyniasz i piszesz. Wklejasz moje fotki które pokrętnie ubrałeś by mnie ośmieszać. Nie masz nic innego do roboty. Tylko czekasz jak coś napiszę ,wkleję i atak by mi przykrość sprawiać. Daj mi spokój człowieku .

Na jakiej podstawie twierdzisz, że dopadła mnie demencja ? Czyżby na podobnych podstawach z Twych śmiesznych domniemań gdzie kolegę WP nazywasz "kastracikiem" ? Czy być może, iż Twe "czopki" domagające się fotorelacji i dowodów na stawiane tezy (np w temacie wykształcenia) zmyły się (łącznie z Tobą) z podwiniętym ogonkiem :) ... choć przepraszam, jeden z nich zamieścił kiedyś fotkę z "japońskiego baru" (co gloryfikowałeś) :) ... może dla odminy ktoś chętnie obejrzał by fotorelację jak to jeden z Twych wielbicieli "produkuje gnój z pokrzyw" (czym raczył się na tym forum osobiście pochwalić).

 

Nikogo nie oczerniam, pokazuję tylko forumowiczom Twoje kulinarne oszustwa i kłamstwa (chciałbyś się na takiej zasadzie dowartościować) ? ... to tylko tyle co mam do Ciebie :) Oczywiście, że ośmieszam i ośmieszał będę Twoje pokraczne, niestrawne a czasami wręcz szkodliwe dla zdrowia, kulinarne dyrdymały. Przykrość sprawiasz sam sobie proponując swe "łamane wynalazki", porównując się jednocześnie do takich szefów kuchni ja np Wojtek Amaro, będąc dnem kulinarnego dana (czego nie możesz przyjąć do wiadomości) mniemając, iż jesteś kulinarną awangardą :)

Mój czas jest niestety ograniczony ale dla Ciebie zawsze znajdę chwilę by udowodnić Twoje "kulinarne bajkopisarstwo" jak również ostrzec forumowiczów, by nie naśladowali Twych kulinarnych pomysłów, ... między innymi z powodu zatruć pokarmowych.

Moje reakcje nie są ani "nagłe" ani "brutalne" ... moje reakcje wynikają z powodów przytoczonych powyżej, jak również z powodów Twych personalnych ataków na osoby które nie zgadzają się z Twymi opiniami i krytykującymi Twoje "pomysły" ...

i przyjmij wreszcie do wiadomości, że Ciebie nie ośmieszam ... ośmieszam Twoje kłamliwe, durne i czasami wręcz szkodliwe dla zdrowia pomysły.

 

"Roszczeniową zazdrość" (np w stosunku do WP i innych forumowiczów) wykazujesz jednoznacznie swymi wpisami.

 

Oczywiście "dam Tobie spokój" (a nawet pochwalę) gdy nauczysz się wreszcie gotować zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej ... na co się raczej, nie zanosi :) ... i dalej będziesz nas tutaj bawił swym kulinarnym bajdurzeniem

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jeszcze Roku Pańskiego 2019 , a NS przypadkowo i na siłę miesza różne rzeczy, które najczęściej do siebie nie pasują , do tego podane nieraz jak psu do miski, czyli byle jak.sylwester-ruchomy-obrazek-0048.gif

 

f333fb8409cb07d1.jpg

 

Kupiłem.

 

6dc9df0db3bd8028.jpg

 

Posmarowałem oliwa.

 

d0ff1b6c51ec3d64.jpg

 

Posypałem pieprzem i sola czosnkową. Tak sola czosnkową.

 

a5da02565f25bb9f.jpg

 

w opiekacz - grill

 

c8b05f1fc765f3b5.jpg

 

Nastawa na midium. Zjadłem na pojdzie chleba miodowego.

 

Następnie z tatara wołowego który został zrobiłem burgera w opiekaczu - grillu i włożyłem do placka.polałem ketchupem Pudliszki i majonezem kieleckim i znowu do opiekacza.

 

b781f0d6b549ee72.jpg

 

56db48fd2848444e.jpg

 

663b48d87cff7d05.jpg

 

Tak pięknie minęła sobota jutro niedziela i będą pyzy bo mi ziemniaków zapiekanych zostało.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jeszcze Roku Pańskiego 2019 , a NS przypadkowo i na siłę miesza różne rzeczy, które najczęściej do siebie nie pasują , do tego podane nieraz jak psu do miski, czyli byle jak.sylwester-ruchomy-obrazek-0048.gif

 

f333fb8409cb07d1.jpg

 

Kupiłem.

 

6dc9df0db3bd8028.jpg

 

Posmarowałem oliwa.

 

d0ff1b6c51ec3d64.jpg

 

Posypałem pieprzem i sola czosnkową. Tak sola czosnkową.

 

a5da02565f25bb9f.jpg

 

w opiekacz - grill

 

c8b05f1fc765f3b5.jpg

 

Nastawa na midium. Zjadłem na pojdzie chleba miodowego.

 

Jak to sie mowi: "glupota nie boli".

 

:D Zasmarkana wnusia to wymyslila , czy ty sam? Brakuje tylko wegety :D Moze kiedys nauczysz sie robienia tego prostego dania.

 

U mnie klasyka dla milosnikow wedkowania, ktorzy nie spalaja plastikowych butelek w "ognisku kielbaskowym".

 

Rarytas prawdziwych wedkarzy z zasadami, wedle przepisu Pawła ...

 

super-cudenko1.jpg

Edytowane przez Władca Przysmaków
plus zdjecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...