Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wyśmiewasz wszystko i wszystkich .Tak chce ich bawić bez Twojego udziału .Nie możesz tego pojąć ?. Te wieczne personalne zaczepki i szydzenie ze wszystkiego.Ja nie przypominam Ci przeszłości bo nie nią żyje tu na FM.Wałkujemy to już tyle czasu. Skoro jak twierdzisz forum publiczne to jego regulamin musi być powiększony o stalking .Tak o to zjawisko już internetowe. Piszesz te wywody jaki to jesteś poprawny i nie zwracasz uwagi ile niosą za sobą ukrytego zła.Tak zła bo to co linkowałem, to nie ja wymyśliłem, a Ty to kwitujesz nieprawdą i najzupełniej to olewasz bo wiesz lepiej.Czarujesz przy mojej pomocy wszystkich czytających z ukrycia. Czarujesz jaki to nie jesteś wspaniały, poprawny ,bezbłędny stawiając swoją ofiarę - forumowicza pod murem wyśmiewając przy tym jej konika w znaczeniu ich hobby. Nie chce mi się tego już tłumaczyć. Zabierz stąd swoje zabawki bo masz swoja piaskownicą w której jesteś najlepszy. Nie traktuj tego jako nakaz ale wielką prośbę.

 

Do Redakcji. Jeśli Redakcja uważa ,ze swoim tu śmiesznymi przepisami źle wpływam na brać forumowa proszę wyciągnąć z tego wnioski i zamknąć watek jakby życzył sobie najlepszy forumowicz , forumowicz wielki sercem .

 

pzdr.

Jeżeli w dziale elektrycznym, zawodowy elektryk skrytykuje źle wykonaną, z uporczywie popełnianymi błędami instalację, elektryka amatora, to wg Twojej opinii również jest to "stalking" ? :)

Bez mojego udziału to bawić publikę możesz na prywatnym blogu.

Nigdzie nie "życzę sobie" zamykania jakichkolwiek tematów, (znowu się Tobie coś pomyliło). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w dziale elektrycznym, zawodowy elektryk skrytykuje źle wykonaną, z uporczywie popełnianymi błędami instalację, elektryka amatora, to wg Twojej opinii również jest to "stalking" ? :)

Bez mojego udziału to bawić publikę możesz na prywatnym blogu.

Nigdzie nie "życzę sobie" zamykania jakichkolwiek tematów, (znowu się Tobie coś pomyliło). :)

 

Co się pomyliło ? Znowu mam cytatów szukać ? Sam chciałeś z kumplem zamykać moje wątki. To kłamstwo to w tym wieku cię przerasta. Ty sobie nic nie możesz życzyć . Możesz szczęścia zdrowia swojej ukochanej. Jaki elektryk chłopie wyluzuj. To są wariacje kulinarne gdzie można wklejać przepisy bardziej nietuzinkowe ,niepowszechne, niestandardowe , niespotykane. Poczytaj o stalkingu w sieci to nie będziesz w kulinariach takich głupkowatych pytań zadawał. Nieznajomość tej opcji mobbingowej w Internecie widać jest Ci bardzo odległa - obca. Twój udział właśnie możesz pokazywać w tak ohydny sposób na swoim blogu. Upokarzać ,wyśmiewać ale nie tutaj. Tu są inne warunki ludzie budują się i potrzebują odskoczni ,a ty ją zrujnowałeś. Boja się krytyki gdyby chcieli cos napisać w kulinariach .Twojej krytyki. Kim ty jesteś ,że ustalasz warunki którym mam się podporządkować ? Przypomnę bo coś z oczami masz.

 

Kiedyś był wpis o P. Gessler.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się pomyliło ? Znowu mam cytatów szukać ? Sam chciałeś z kumplem zamykać moje wątki. To kłamstwo to w tym wieku cię przerasta. Ty sobie nic nie możesz życzyć . ...

...

Jeżeli komuś coś zarzucasz, poprzyj to choć marnym cytatem (gdzie i kiedy domagałem się zamykania "twoich wątków" ?).

"Życzenia", kłamstwa i mataczenia to Twoje zwyczaje (patrz choćby na przykłady "czarnuszka" lub "szalotka") :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś coś zarzucasz, poprzyj to choć marnym cytatem (gdzie i kiedy domagałem się zamykania "twoich wątków" ?).

"Życzenia", kłamstwa i mataczenia to Twoje zwyczaje (patrz choćby na przykłady "czarnuszka" lub "szalotka") :)

 

Znowu w moim wątku te durnowate niczego nie wnoszące frustracje .Jakieś głupoty mi przypominasz. Ja bym dawno zapomniał ,szukał konsensusu ,a ty jad ,jad ,i jad. Przestań z tym matactwem i skrajną przeszłością. Gotuje jak potrafię, a Ty jako adwersarz bardzo mi w tym przeszkadzasz. Nie potrafisz spasować ? Przyciągaj ludzi swoimi wynalazkami w swoim wątku przecież tylu tam ci zadaje pytania i chce przepisów , to tak wielkie grono ,że aż ci zazdroszczę. Przecież archiwizujesz to sobie znajdź i jak masz w zwyczaju udowadniaj w kulinariach swoje racje, ciebie nie ruszą boś wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu w moim wątku te durnowate niczego nie wnoszące frustracje .Jakieś głupoty mi przypominasz. Ja bym dawno zapomniał ,szukał konsensusu ,a ty jad ,jad ,i jad. Przestań z tym matactwem i skrajną przeszłością. Gotuje jak potrafię, a Ty jako adwersarz bardzo mi w tym przeszkadzasz. Nie potrafisz spasować ? Przyciągaj ludzi swoimi wynalazkami w swoim wątku przecież tylu tam ci zadaje pytania i chce przepisów , to tak wielkie grono ,że aż ci zazdroszczę. Przecież archiwizujesz to sobie znajdź i jak masz w zwyczaju udowadniaj w kulinariach swoje racje, ciebie nie ruszą boś wielki.

 

:eek: Masz zatrucie pokarmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do Redakcji. Jeśli Redakcja uważa ,że swoim tu śmiesznymi przepisami źle wpływam na brać formowa proszę wyciągnąć z tego wnioski i zamknąć wątek jakby życzył sobie najlepszy forumowicz , forumowicz wielki sercem . Dodam , jeśli Szanowna Redakcja uważa ,że moje wpisy to tworzenie bloga , a panowie Quścik i Paweł nie uprawiają blogowania proszę zamknąć Kulinaria.

 

pzdr.

 

...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Masz zatrucie pokarmowe?

Może to być przyczyną, iż zapomniał kto "archiwizuje" (o czym sam pisał) :)

Z tego samego powodu może znowu przypalić "szalotkę" :)

 

ps - u mnie nie ma "wynalazków" (wszystko przygotowane zgodnie z zasadami i sztuką kulinarną) ... wszelkie kulinarne "wynalazki" (w większości niejadalne), są Twojego autorstwa i znajdują się w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być przyczyną, iż zapomniał kto "archiwizuje" (o czym sam pisał) :)

Z tego samego powodu może znowu przypalić "szalotkę" :)

 

ps - u mnie nie ma "wynalazków" (wszystko przygotowane zgodnie z zasadami i sztuką kulinarną) ... wszelkie kulinarne "wynalazki" (w większości niejadalne), są Twojego autorstwa i znajdują się w tym temacie :)

 

Oszukujesz ludzi swoimi przepisami na FM. Nikt do ciebie nie pisze tu na FM. Tylko twój giermek.

 

To obrażanie przyjmę jak mężczyzna na klatę.

wszelkie kulinarne "wynalazki" (w większości niejadalne), są Twojego autorstwa i znajdują się w tym temacie
i zostaw to w spokoju.

 

Napisałem niech Redakcja to rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujesz ludzi swoimi przepisami na FM. Nikt do ciebie nie pisze tu na FM. Tylko twój giermek.

 

To obrażanie przyjmę jak mężczyzna na klatę. i zostaw to w spokoju.

 

Napisałem niech Redakcja to rozwiąże.

Co tutaj do "rozwiązywania" jest Redakcji ? :)

... i niby dlaczego "kulinarny bełkot" mam pozostawić "w spokoju" ? :) ;)

 

ps - kto ma ochotę ten w kulinariach pisze :) nikomu się tego nie zabrania :)

Edytowane przez Chef Paul
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujesz ludzi swoimi przepisami na FM. Nikt do ciebie nie pisze tu na FM. Tylko twój giermek.

 

To obrażanie przyjmę jak mężczyzna na klatę. i zostaw to w spokoju.

 

Napisałem niech Redakcja to rozwiąże.

 

 

To nie jest twoj prywatny blog, i kazdy ma prawo do napisania opinii. Nawet giermek Chefa, czyli jak to "ladnie" ujeles ja.

 

 

W chwili obecnej wyglada to kiepsko, bardzo kiebsko, w wiekszosci niejadalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest twoj prywatny blog, i kazdy ma prawo do napisania opinii. Nawet giermek Chefa, czyli jak to "ladnie" ujeles ja.

 

 

W chwili obecnej wyglada to kiepsko, bardzo kiebsko, w wiekszosci niejadalnie.

 

Olałem cię wcześniej to i oleje teraz. Proszę mi wybaczyć ten spontaniczny wulgaryzm .Nie przedstawiasz ,wielonickowcu dla mnie żadnej wartości. Żadnej. Gotuj razem z Pawłem te swoje dary morza. Mam to gdzieś. Jesteś niepoprawnym wielonickowcem i nim zostaniesz do końca świata. Masz jeszcze jedną przypadłość o której Redakcja niestety nie wie. Ja jej tego nie zdradzę. Ty jej powiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :) ... nie mylić z prostakiem :) ;)

 

Tak to pozostaw i popatrz.

 

e1c60884bb8598ce.jpg

 

Za twoje zdrowie i nadszarpnięte EGO !!!

 

70d7c3e2cde42427.jpg

 

c75313aad9a391e1.jpg

 

Kanapka do której ci daleko.

 

02c2bb4cc0d9c3ab.jpg

 

Tego nie przygotujesz bo jesteś prosty.

 

d701aa058d0dc589.jpg

 

Pieczony ziemniak .Młody ziemniak.

 

0cbfaf186e20fa70.jpg

 

1c46d619f38bf0fe.jpg

 

Omasta o której nie masz zielonego pojęcia.

 

005972ccdd84660d.jpg

 

Niestety na głębokim tłuszczy którego nie tolerujesz.

 

a4e573cc42c1365f.jpg

 

Królowa tego dania bez ogóra itp.

 

dcfd592a6e80d283.jpg

 

Krążki z czerwonej cebuli i cukinia młoda to majstersztyk.

 

c199c72a7a131d01.jpg

 

Takie proste dla prostego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "ego" (to kulinarne również) ma się wyśmienicie i nigdy go nie nadszarpnie taki abderyta jak Ty :)

Widzę, że dziś wspiąłeś się na wyżyny swego "kulinarnego kunsztu" i niczego nie przypaliłeś (chyba) ... być może skończył się Tobie "gęsi smalec" i dlatego się udało :) ale ...

choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, kulinarnego poziomu WP nigdy nie osiągniesz :)

 

ps - przetłumacz sobie :)

FB_IMG_1601853208441.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "ego" (to kulinarne również) ma się wyśmienicie i nigdy go nie nadszarpnie taki abderyta jak Ty :)

Widzę, że dziś wspiąłeś się na wyżyny swego "kulinarnego kunsztu" i niczego nie przypaliłeś (chyba) ... być może skończył się Tobie "gęsi smalec" i dlatego się udało :) ale ...

choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, kulinarnego poziomu WP nigdy nie osiągniesz :)

 

ps - przetłumacz sobie :)

[ATTACH=CONFIG]448857[/ATTACH]

 

Elektryk, memy z sieci jakbyś sam nie mógł wyartykułować problemu , poziom intelektualny ci się obniża, teraz poziom kulinarny, człowieku spadnij na ziemię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, kulinarnego poziomu WP nigdy nie osiągniesz :)............

 

Nie rywalizuje z nim, tylko tobie chce udowodnić jak prostą drogę wybrałeś. Jesteś już stary w rozumieniu w podeszłym mocno wieku i potrzeba ci spokoju i stabilizacji. Bierz to właśnie pod uwagę. To ,że się czujesz młody i masz w d....e moje prośby to pamiętaj ,że jednak źle mogą wpływać na nastawienie do innych forumowiczów.(np. twój blog , tam to jest dopiero kawalkada ) . Po twoim -swoim żarciu też możesz mieć sensacje żołądkowe. Mnie sobie odpuść bo w tym ironicznym wyśmiewaniu może być namiastka jakiegoś choróbska.:yes:

 

Propozycja na szybkie śniadanko dość proste dla prostego odbiorcy .:D

 

5c7d80ac4c083d48.jpg

 

499ecfab3edde147.jpg

 

f03dfe9b444b963d.jpg

 

Orzechów ci nie proponuje i nie polecam bo pamiętam ze zdjęcia że żona pomaga ci w kuchni moja jest stomatologiem.:D:yes:

 

styl-zebow-hydraulika-stylu-kreskowek-400-97433995.jpg

 

Jeśli możesz dbaj o uzębienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na basen i rower. Tobie też nie polecam bo w stabilnym - ostrożnym w życiu trzeba zachować umiar. Kuź....wa zaczynam się martwic w znaczeniu troszczyć o ciebie. Pamiętaj o owocach. One są tak potrzebne do metabolizmu który zachodzi w naszym organizmie.

 

583af643690e9cc5.jpg

 

31835c4b2f251a75.jpg

 

W przeciwieństwie do ciebie jabłka ,gruszki ,winogron mam ze swojej uprawy. Nie są to może wielkie ilości ale dla pokrzepienia kubeczków smakowych spokojnie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...