Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukając inspiracji znalazłem takie cudeńka.

 

greckie-pomidory439550.jpg

 

Pomidorki greckie

 

faszerowane-pomidory-z-ricotta.jpg

 

faszerowane bez mięsa Ryż ,ser ricotta ,cukinia itp.

 

pomidory-faszerowane.jpg

 

Faszerowane mięsem.....Przepis zawalisty .

 

faszerowane-pomidory-z-miesem-i-ryzem.jpg

 

Faszerowane z mozzarella i nie tylko

 

pomidory-faszerowane-kasza-kuskus.jpg

 

faszerowane-pomidory-zapiekane-z-beszamelem-2.jpg

 

pomidory-faszerowane-kasza-jaglana-z-kurczakiem-i-pietruszka.jpg

 

https://www.przepisy.pl/magazyn/sezonowe-owoce-i-warzywa/8-inspiracji-na-faszerowane-pomidory

 

Dostałem cała tekturową skrzynkę

 

d30eb28ff08d9259.jpg

 

cf04ef266366a13d.jpg

Twoje zgniły ? :) ... "inspiracje" jak zwykle polizałeś z monitora :)

Smacznego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patafianowa kanapka i przygotowanie do świderków itp . Na kanię jeszcze wysyp to kultywujemy :lol2:.

 

2cf4a68565544467.jpg

 

b0017e1ad4f7485b.jpg

 

fb95f4a68f08a23c.jpg

 

c1b374cf8562061a.jpg

 

467a3d3235be2cd1.jpg

 

1e5b96eeeb762bff.jpg

 

Matko Boska, jak mozna tak zniszczyc grzyby?!:eek: Druga sprawa, to po nasaczeniu ich taka iloscia tluszczu, to maja kilka tysiecy kalorii.

 

 

Na kanapke z pieczonych grzybow i dziczyzny zapraszam do watku obok. Prosto, super skromnie, super zdrowo i super super smacznie...

 

kanapka-z-grzybow1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kania z lasu", "macaroni and cheese" z pudełka :) ;)

 

Prosiłem ale nie dociera. No cóż widać drobnoustrój przyjął u niektórych inny charakter . Mutuje bardzo konkretnie. Oszukujesz nadal przy pomocy giermka i kłamliwej patafianiady ,wyśmiewania ,drwienia i szydzenia . Wszystko co pokazujesz jest sztuczne. Folie torebki ,pudła ,papier . Nie trzeba Ci nic udowadniać (wklejasz fotki) bo Twój cynizm jest niezastąpiony . Teraz to ja mam z tego ubaw jak to "miszcz złotawej patalachy " kreuje się na foliowego - plastykowego dyktatora kulinarnego. Ser jest bez folii ze szmatki babci Jadzi. Makaron wykręcił Bartek ,a boczek Gienek z Polichny :lol2: .Kania z lasu nie z hodowli jak wasze grzyby z wolno biegu:lol2: . Używam bo nie jestem miszczem jak Ty. Zrobiłem świeżonkę na zapas bo takie czasy nastały.

 

e160970604594a4c.jpg

 

3b0f4bcf1c2abec5.jpg

 

749b75800cef4c42.jpg

 

8a68c35fdc535b45.jpg

 

247f7de99b2fd7e5.jpg

 

Schab , szynka i część ciała zwierzęcia znajdująca się po spodniej stronie szyi :D ,cebula ,czosnek ,pieprz i sól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U "babci Jadzi" w szmatkach dojrzewa cheddar ? :)

 

Resztę Twego żałosnego bełkociku pominę :)

 

Więc swoim kłamliwym po prostu się wyizoluj. W pandemii w starszym wieku czytanie ze zrozumieniem widać przynosi trudność. Cheddar jest dodatkiem do szpinaku , a kluski są z serem twarogowym wytworzonym przez bacie Jadzie z mleka od jej jedynej krowy. Krowy, nie bawołu ,aligatora czy bizona foliowany miszczuńku.:D:D:D. Świeżonkę zrób to Ci się witaminy wchłoną ,a potrzeba Ci ich coraz więcej.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc swoim kłamliwym po prostu się wyizoluj. W pandemii w starszym wieku czytanie ze zrozumieniem widać przynosi trudność. Cheddar jest dodatkiem do szpinaku , a kluski są z serem twarogowym wytworzonym przez bacie Jadzie z mleka od jej jedynej krowy. Krowy, nie bawołu ,aligatora czy bizona foliowany miszczuńku.:D:D:D. Świeżonkę zrób to Ci się witaminy wchłoną ,a potrzeba Ci ich coraz więcej.:lol2:

Upssss ... przepraszam, moja wina (użyłem mikroskopu i cheddar znalazłem :)

9420859e4bdafec8.jpg

...

 

Bartek nadal kręci ?

 

ps - mógłbyś to przetłumaczyć "Więc swoim kłamliwym po prostu się wyizoluj ..." ?

 

 

Uzupełnienie:

Przy okazji użycia mikroskopu znalazłem coś jeszcze:

...

Wisła ta część jej nie zepsuta przez wiadomo kogo. Naturalna i czysta i jej dobra na patelni ..zaje.biste...............SZOK!!!! Proste i smaczne.

 

e319b521ea649e46.jpg

Usmażyłeś rybki ze swego akwarium ?

Edytowane przez Chef Paul
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upssss ... przepraszam, moja wina (użyłem mikroskopu i cheddar znalazłem :)

 

 

Bartek nadal kręci ?

 

ps - mógłbyś to przetłumaczyć "Więc swoim kłamliwym po prostu się wyizoluj ..." ?

 

 

Uzupełnienie:

Przy okazji użycia mikroskopu znalazłem coś jeszcze:

 

Usmażyłeś rybki ze swego akwarium ?

 

Foliowy nauczycielu po co kłamiesz. Kiedyś miałem szacunek do twojego kulinarnego wszechobecnego zapędu. Teraz mam go gdzieś za twój stosunek do ludzi. Gdzie się pojawiasz jadem dajesz na ostro. Masz problemy Paweł ze swoją starością. Powtarzam ona jest głupia.

 

p.s. znasz cheddar to wiesz ,że się fajnie rozpuszczalny i do szpinaku pasuje i że go wiele nie trzeba. Kitujesz zamożnością jak giermek. Tu jest Polska i polskie zwyczaje. Nie jesteś w stanie krewetkami ,małżami , aligatorami, bawołami ,bizonami tego zmienić. To są tradycje które gdzieś ci umknęły. Trujesz du...psko ideologiami .Po co ci to ? Pisałem ,że ukleje sa fantastyczne na głębokim tłuszczu. Wędzone to odlot i ich mały wymiar jest ci dlatego obcy bo masz cos innego .Z foli która tu nas katujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stomatologii przeniosłeś się na psychoanalizę ? :D

 

ps - czyżby w Polsce zabrakło opakowań do produktów spożywczych i musisz nosić na plecach wieprze do swych świerzonek ? :)

 

Panie bezzębny i bez smaku kulinarnego. Zaczepiasz stomatologie to odpowiem. Nie czujesz kwintesencji w swoim sztucznym uzębieniu masz w nim braki. Moja świeżonka przez "ż" jest z wieprza twoja przez "rz" nie istnieje więc gu.....k wiesz .Na wsi można kupić świeżyznę zapomniałeś . Ciebie w tym wieku należy omijać. Jesteś niepożyteczny dla mnie. Kiedyś byłeś autorytetem. Armia za tobą stała , a teraz masz giermka i jesteś pusty w kulinarnych powtórkach. Nie lubię cię i nie trawie twojej oszukańczej retoryki.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁoŁ :eek:Patafieni coś giermek .Histeryzuje z tymi paluchami na ekranie . Dezynfekcja nie przeprowadzona i te brązowe przypalone paluchy w moim wątku. Przypalić to sobie można coś innego. Jakie to wstrętne i nieczyste, jak kubeł z plastykami nad morzem.:yes::lol2:

 

 

Do stomatologii i psychoanalizy dodajesz gabinet kosmetyczny?

 

Gdzie podstawowe zasady wedkarskie? Jak mozna zabierac narybek do domu? Jak? Narybek wielkosci koncowki widelca! Jak?

 

Matko Boska!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie bezzębny i bez smaku kulinarnego. Zaczepiasz stomatologie to odpowiem. Nie czujesz kwintesencji w swoim sztucznym uzębieniu masz w nim braki. Moja świeżonka przez "ż" jest z wieprza twoja przez "rz" nie istnieje więc gu.....k wiesz .Na wsi można kupić świeżyznę zapomniałeś . Ciebie w tym wieku należy omijać. Jesteś niepożyteczny dla mnie. Kiedyś byłeś autorytetem. Armia za tobą stała , a teraz masz giermka i jesteś pusty w kulinarnych powtórkach. Nie lubię cię i nie trawie twojej oszukańczej retoryki.

 

Wróciłem właśnie z wędkowania, lubię to swoje atlantyckie bajorko ... wiele w nim dobra :) (muszę Cię ucieszyć, żadnego "leszcza" nie złowiłem, nawet mikroskopijnej "uklei" - które ponoć są tak smaczne) :)

... i co widzę ... faktycznie "orta" popełniłem (choć rzadko ale i mnie się zdarza - dzięki za zwrócenie uwagi)

... poprawisz swoje ? :)

...

Cos tam na smarkałeś na talerzu . ...

Czy mnie "lubisz" lub cokolwiek "trawisz" (w Twoim przypadku to niełatwe tego co tam "kuchcisz"), jest mi absolutnie obojętne, tym bardziej jako opinia "kulinarnego dyletanta" :)

Polecam omijać, będzie to dla Ciebie być może bardziej "pożyteczne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...