Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przyłącze energetyczne PGE


merain

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 234
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj otrzymałem zapewnienie dostaw energii i ręce mi opadły. miesiąc na to czekałem. We wniosku napisałem dom, garaż wolno stojący i stajnia. Na mapie narysowalem trzy budynki. W zapewnieniach przesyłają mi, że do sieci można przyłączyć dom i stajnie. O garażu zapomnieli? Dzwoniłem dziś pół dnia ale niełaska nikomu odebrać.

Muszę to poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem zapewnienie dostaw energii i ręce mi opadły. miesiąc na to czekałem. We wniosku napisałem dom, garaż wolno stojący i stajnia. Na mapie narysowalem trzy budynki. W zapewnieniach przesyłają mi, że do sieci można przyłączyć dom i stajnie. O garażu zapomnieli? Dzwoniłem dziś pół dnia ale niełaska nikomu odebrać.

Muszę to poprawić?

 

No ale potrzebne Ci 3 liczniki ? można rozprowadzić prąd od jednego licznika w domu i do stajni i do garażu lub gdzie będzie potrzeba. No chyba że chcesz mieć inne taryfy na każdy budynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to super. A miał ktoś kontrole zakładu energetycznego sprawdzająca czy budynek ma ssz?

Bo ja taką właśnie miałam i zastanawiam się czy zmienia na g11

ja miałem, ale nie wiem co sprawdzali bo mnie nie było, a wcześniej udzieliłem zgodę na brak mojej obecności.

Kontrola odbyła się podczas wizyty przy liczniku. Budynek stał, miał okna, dach, drzwi, wiec chyba tylko ślepy by nie zobaczył, ze nie ma budynku i SSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem kontrolę, ale wyraziłem zgodę że może mnie nie być podczas kontroli. Tylko ja od razu podpisałem umowę na taryfę G, hm a na działce był tylko blaszak. Przyjechali, popatrzyli - panie a gdzie ten dom bo teraz nie ma nic, to ja im mówię że dziś nie ma nic ale zanim przyjdzie rachunek za prąd to będzie stał dom. I tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem, ale nie wiem co sprawdzali bo mnie nie było, a wcześniej udzieliłem zgodę na brak mojej obecności.

Kontrola odbyła się podczas wizyty przy liczniku. Budynek stał, miał okna, dach, drzwi, wiec chyba tylko ślepy by nie zobaczył, ze nie ma budynku i SSZ

 

I co zmienili na G11?

 

U mnie Pan z pge sam robił kontrole, przez tel powiedzial mi ze spisal licznik i zaglądał przez okno do budowanego domu, nie pytał o zgodę. Czy pan z PGE mógł tak postąpić? Można to jakoś wykorzystać jeśli rozpatrzenie wniosku (który już po terminie) będzie negatywne.

Oczywiście ssz z rozprowadzona instalacją.

Edytowane przez Agnes1310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zmienili na G11?

 

U mnie Pan z pge sam robił kontrole, przez tel powiedzial mi ze spisal licznik i zaglądał przez okno do budowanego domu, nie pytał o zgodę.

 

Znaczy się licznik masz na ścianie domu ? Licznik mogą kontrolować bez zgody właściciela jeśli jest w granicy działki, ale włazić komuś na działkę bez zgody i zaglądać przez okno to już chyba coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...