Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranżacja mieszkania 67 m2 - POMOCY !


sebek89

Recommended Posts

Witamy Wszystkich forumowiczów,

Zdecydowaliśmy się na zakup własnego mieszkania i zdaliśmy sobie właśnie sprawę, że nie jest to takie proste jak się nam wydawało. Z dwóch łazienek chcemy zrobić jedną i umieścić w niej zarówno wannę jak i prysznic, kuchnia jest zaprojektowana jako osobna, chcemy żeby była otwarta na salon i oddzielona barkiem. Ważny jest dla nas również przestronny salon.

Załączam rzut mieszkania oraz wizualizację otrzymane od dewelopera oraz naszą propozycję zmian.

 

Bardzo proszę o wyrażenie własnej opinii oraz ewentualne zaproponowanie zmian.

mieszkanie.jpg

wizualizacja.jpg

nasza aranżacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za podsunięcie pomysłów, nie sądziłem, że można w tak różny sposób to mieszkanie urządzić. W pierwszej propozycji brakuje mi barku w kuchni, w drugiej natomiast wanny i prysznica w łazience. Nie da się tego gdzieś wcisnąć?

A co możecie powiedzieć o naszej propozycji? Jakie są błędy, co Wam sie nie podoba, co użytkowo będzie niewygodne? Ze względu na niewielką ilośc okien i brak możliwości wciśnięcia trzeciego osobnego pokoju zdecydowaliśmy się na garderobę, komunikacja wewnątrz nie są to zmarnowane metry kwadratowe? Może ktoś ma i mógłby się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję. Raczej chcemy uniknąć skomplikowanego korytarza tzn takiego tunelu. Również propozycja stolika barowego wydaje mi się niepotrzebna ze względu na to, że chcemy mieć pełnowymiarowy stół.

Jak skomentujesz naszą propozycję?

 

Twoje ustawienie jest bardzo dobre,choć ja bym wolała mieć chociaż osobne wc.

Moje propozycje są luźne,tak by ktoś mógł zobaczyć,że możliwe są jeszcze inne opcje.

Nie widać dokładnie wymiarów,myślę że garderoba ma 175cm szerokości a to wystarczająco.Powiększona łazienka ok 250x250cm powinna pomieścić i wannę i prysznic.

http://images78.fotosik.pl/579/79eff96155f0eafcmed.jpg

http://images77.fotosik.pl/580/0d1b0f8f4f86b73fmed.jpg

Edytowane przez kinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Wasza propozycja wygląda w porządku, tym bardziej, że zawiera to, co dla Was ważne. Ja bym tylko zmieniła proporcje pokojów – zmniejszając pokój bliżej drzwi wejściowych przez przesunięcie ściany, powiększycie sypialnię, tym samym dodając przestrzeń na powiększenie garderoby, która jest dość wąska w proponowanym układzie. Kinka to ładnie pokazała w swojej kolejnej propozycji.

Tutaj podpowiedź, jak urządzić kuchnię z barkiem, otwartą na salon i jadalnię. Powodzenia!

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...