Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aleś sięskrywała z takim ładnym projektem.

 

Nie chciała dziEwucha dziennika założyć, alem ją przymusił i niechwaląc się to uczyniła. :lol: No i proszę ile wpisów pierwszego dnia. 8)

 

Niech wam łopaty kielnie i inne narzędzia lekkie będą, a dostawcy i wykonawcy ceny ograniczają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt byłby ładny, gdyby na górze więcej miejsca było dla powierzchni użytkowej, a nie dachu, chyba, że nie umiem odczytać projektu... to moje zdanie!!! Mój dom teś niewielu się podoba, też są zmiany!

 

Zyczę powodzenia i jest to kolejny dziennik, który czytam i tak pozostanie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly jak doczytasz mój dziennik :lol: to dowiesz się,że nasze dzieci wyruszają w świat( studia ) więc dla nich będzie poddasze na czas wizyt w domu rodzinnym ( Synek w ubiegłym roku był 35 dni w domu-jest sportowcem ) i tak naprawde domek ma byc domkiem tylko dla 2 osób :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to kto w nim będzie mieszkał, tylko (to już zboczenie budowlane) patrzę realnie na koszta niewykorzystanego dachu - a to drogo kosztuje, mi po prostu szkoda dachówki, skoro będzie pod nią tylko powietrze!!! Ale ja jestem oszczędna pod tym względem....

Najważniejsze, że Wam się podoba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka przepis na czary i inne dobrowróżenia z sikaniem po fundamentach i topieniem pieniędzy w betonie wzięłaś (oczywiście :roll: ). Oczywiście :roll: . I kawał papirusu w szkle drobnym maczkim traktowanego też. No i jakiś kamień np. nerkowy jako węgielny zabrałaś. Jak nie to na najbliższą hałdę wegla :wink: .

 

PS. Miłego kamerowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka, kurka, gnacie do przodu niesamowicie!! A nam KB i mistrz powiedzieli, że fundamenty muszą związać, dopiero zacznie się zasypywnie. Stoją tak już 2 tygodnie i dziś miała nadejść godzina zero, ale najdzie jutro (obsuwa z transportem). No w każdym razie gratulacje serdeczne i kurcze zdjęcia nam tu wklejaj! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...