Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nasi znajomi mają coreczkę Malwinkę - ta to jest karabin maszynowy i Hanka Bielicka w jednym :lol:

Kiedyś Heniek jej zaproponował,że kupi jej najpiękniejszą lalkę ,jak nie będzie mowić przez....3 minuty ( miała wtedy 5 lat) . Malwinka poszła do kącika ,wzięła ze sobą poduszkę , wtuliła w nia buźkę ale po 2 minutach -odwróciła sie i krzykneła : Nie chcę lalki wolę mówić !!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

 

Ja uwielbiałam wyjazdy z Olką do Rabki, gdzie nasza córka miała inhalacje (chorowała na górne drogi oddechowe) a po tych inhalacjach dziecko nie może mówić przez 10 minut - więc ja wyrodna matka :wink: przedłużałam ten czas do 20 minut, żeby mieć chwilkę spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja młodsza ma na imię Kornelia i też jej się buzia nie zamyka chociaż robi postępy :wink: :)

moja młodsza siostra jest Karolina i też ma gadane zawsze się zastanawiamy z mamą jak ona w szkole wytrzymuje :wink: :)

A mi też niczego nie brakuje chociaż z wiekiem trochę się wyciszyłam :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super zdjęcia Ewa!

A powiedz, Mężuś widział zdjęcia?

Czy Dora to labrador? Śpi Ci w domu? My chcemy mieć labradora i chcemy żeby miał swoje legowisko pod schodami. To super łagodne psy. Czy z Dorą nie masz jakiś problemów?

 

Nie miałam pojęcia o czym Babcia mówiła do czasu, kiedy moja Kasia skończyła 3 lata . Od tej pory buzia jej sie nie zamyka ....przegada każdego

No to teraz wszystko rozumiem!!! Bo moja glizdeczka na drugie też ma Kasia. :D A gadać lubiże, że..jejku.. :D

 

Maluszku, cóż z Ciebie za matka!!!! :wink: :D (hm.. moja mała też ma problemy z drogami oddechowymi, może te inhalacje to jakiś pomysł?.. :wink: :oops: :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewuniu :p

Powiedz mi proszę , jaki masz długi ten daszek nad tarasem? Ja mam podobny i mam dylemat - bo murarze i cieśle mówią , że powinnam zrobić trzy słupy i tak jest u Ciebie właśnie .....ale ja wolę dwa , tak było w projekcie tyle -że były one drewniane podparte z obu stron mieczami a ja chcę mieć murowane z klinkieru i nie wiem co począć :roll: dwa ? czy trzy ?

Dzięki za info i bużka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na budowie???? cieśla dłubie i dłubie , coś na mój gust za długo , widzę ,że Heńka i Dziadka -nosi .....a może cieślę opieprzyć ?

 

Oj, Ewa, :D ja dokładnie to samo miałam wczoraj :D To chyba takie... zmęczenie długością trwania etapu. I że postępy takie... niespektakularne. :D Do tej pory byłyśmy przyzwyczajone, że co wizyta na budowie to ściany rosły w oczach (a Ciebie, to Twoja ekipa rozpuściła w tej materii wręcz nieprzyzwoicie :wink: ).

Posłuchaj.. powiedz sobie tak: teraz zaczyna się... sztuka ( :wink: ), a sztuki poganiać nie można. :wink:

Wyluzowana dzisiaj i zadowolona pozdrawiam serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - labradory , jak Wiesz -rasa pozbawiona agresji- ale zaszczeka jak ktoś obcy naszej klamki dotknie :lol: Jest to najcudowniejszy pies pod słońcem , Heniek kupił mi Dorę na rocznicę ślubu w zupełnej tajemnicy- to była miłośc od pierwszego wejrzenia. Dorotka jest niesamowicie karna i posłuszna , szybko nawet b.szybko sie uczy. Nosi moje parasolki , małe zakupy i gazetę w pysku .Wszyscy w naszym mieście ją znają ( nawet była w gazecie) Ogólnie są to psy spokojne , dla dzieci ( Glizdeczka byłaby szczęślwa) nie gryzą i nie atakują. W przyszłym roku poszukamy dla niej narzeczonego i będą malutkie Dorotki. Chciałabym zostawić sobie jeszcze jedną sukę.Mamy sukę ,bo psy w ogrodzie szaleją ( siusiają) a suki traktują ogród jak dom i się w nim nie załatwiają( przynajmniej tak sie zachowuje Dora).

Dora na razie mieszka w bloku, codziennie chodzi ze mna do pracy ( czasem wskoczy do łóżka -Dawidowi) uwielbia pływać i biegać przy rowerze - w tamtym roku przebiegła ok 1000 km !!!!

Jest to bardzo czysty pies-polecam , ale tylko z papierami , bo w mieszańcu może być wszystko - geny, geny są najwazniejsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałaś mam trzy słupy . Heniek mówi ,że możesz da ć dwa ,ale musisz dać podciąg 16/20 czyli solidny , bo strzałka ugięcia itp.... i nie ma znaczenia ,że slup drewniany czy z klinkieru. Nasz daszek ma 2.80 + okap , czyli 3 m.

buziole

 

 

Ewuniu , nie wiem czy dobrze się zrozumiałyśmy .... :wink: chodzi mi o długość belki łącznie między słupami czyli równolegle do domu - to tylko 3 m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? razem koło 9 metrów długości?

Zerknij na moja galerię - właśnie wstawiłam tył domu z tarasem i jak uważasz? Dwa czy trzy?

wiesz nie wiem ,jaki będzie dlugi Twój taras , ale na moje ślepe oko - to dwa -wystarczą bi na bokach jest ścięty

A nasze słupy są 0 +3.05+ 3.05 = 6.10 m dlugośc tarasu zakrytego

na , ale teraz już lecę bo koleżanki mnie gonią ...... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...