Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brunner Stil-Kamin 53/88 drzwi unoszone (easy lift)


animuss

Recommended Posts

Termopara typu K do 1300 stopni z osłoną ceramiczną na znanym portalu aukcyjnym za 60zł ja takiej nie potrzebuje bo w miejscu pomiaru takie temperatury nie występują max 250 stopni. Nie steruje powietrzem trochę mniej trochę więcej. Za to układ elektroniczny który to ogarnie to 15zł pewnie moc obliczeniowa porównywalna z tymi sterami albo lepsza. Serwomechanizm powiedzmy 2x 15 zł.
Samochód pewnie sobie nowy za dychę poskładałeś. Jaka marka?.....Jaki jest sens rozpowszechniania takich newsów? Potrzebujesz poklasku, czy w domu Cie nie doceniają? ;)

 

To co ma Animus, ma zakres 1300....Czyli przyjmując Twoje informacje z podobną rezerwą jak ta na temat termopary, wyjdzie za materiały pewnie ze 300 stówy. To cena hurtowa, do tego robocizna, badania, atesty, szkolenia, katalogi, udział w targach, marże dla handlowców, , logistyka wysyłek ...i wyjdzie realna cena u Tatarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 410
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To co ma Animus, ma zakres 1300....Czyli przyjmując Twoje informacje z podobną rezerwą jak ta na temat termopary, wyjdzie za materiały pewnie ze 300 stówy. To cena hurtowa, do tego robocizna, badania, atesty, szkolenia, katalogi, udział w targach, marże dla handlowców, , logistyka wysyłek ...i wyjdzie realna cena u Tatarka...

 

Moje zdanie to za te pieniądze nie warty jest, wyceniam go na 400-600zł.

Mam za sobą już kilka sterowników do kotłów na paliwa stałe, za 1000 zł są wypasione stery z czujnikami z kolorowym wyświetlaczem, intuicyjne, a ten sratarek to nędza i rozpacz, 15 lat temu może by przymknął na to oko niestety ta firma się nie rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pindolisz.:rolleyes:

 

iQDncUZ.png

9ZKNDsq.png

 

I się zamyka przepustnica taki oszczędny ster.:bash:

Niepotrzebnie się rozwijasz w pretensjach do mnie o to że kupiłeś chyba nie to co powinieneś. Moim zdaniem masz zły sterownik. Nie odpowiedziałeś na pytanie o pomiar temperatury. https://forum.muratordom.pl/showthread.php?311267-Brunner-Stil-Kamin-53-88-drzwi-unoszone-(easy-lift)&p=8021937&viewfull=1#post8021937
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód pewnie sobie nowy za dychę poskładałeś. Jaka marka?.....Jaki jest sens rozpowszechniania takich newsów? Potrzebujesz poklasku, czy w domu Cie nie doceniają? ;)

 

To co ma Animus, ma zakres 1300....Czyli przyjmując Twoje informacje z podobną rezerwą jak ta na temat termopary, wyjdzie za materiały pewnie ze 300 stówy. To cena hurtowa, do tego robocizna, badania, atesty, szkolenia, katalogi, udział w targach, marże dla handlowców, , logistyka wysyłek ...i wyjdzie realna cena u Tatarka...

 

Za bardzo szanuje to co wkładasz w temat kominkowy by komentować twoje wycieczki osobiste. Dla mnie po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się rozwijasz w pretensjach do mnie o to że kupiłeś chyba nie to co powinieneś. Moim zdaniem masz zły sterownik. Nie odpowiedziałeś na pytanie o pomiar temperatury. https://forum.muratordom.pl/showthread.php?311267-Brunner-Stil-Kamin-53-88-drzwi-unoszone-(easy-lift)&p=8021937&viewfull=1#post8021937

Dałem link stera myślałem że to wszystko.

To teraz odpowiem.

Edytowane przez animuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz sterownik? Bo nie pamiętam....Działa na podstawie pomiaru temperatury dymu?

 

Działa na podstawie temperatury spalin.

CZUJ6

Czujnik do pomiaru temperatury spalin (0…+1200°C) w kominkach i paleniskach zduńskich, do regulatorów: RT-08OM/OMG, RT-08OS/OSG, RT-08SAC. Przy zastosowaniu w paleniskach gdzie tuleja czujnika będzie narażona na bezpośredni kontakt z płomieniami wymagane jest zastosowanie dodatkowej osłony ceramicznej!!!

TERMOPARA (CZUJNIK) TYPU K

Cena:147,60 zł

Edytowane przez animuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w dyskusję o sterownikach zupełnie niepotrzebnie. Uważam że maja rację bytu tylko przy akumulacji.

 

A już miałem nadzieję, że powstał jakiś inny dobry ster i nie zagraniczny.

Tatarek trochę działa, nie chciałbym kominka z ręczną obsługą bez niego, jednak gdyby była taka możliwość zamieniłbym na coś inteligentniejszego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...