Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Green - nic się nie martw - z wiekiem to normalny objaw :)

 

Na stare lata moja wyobraźnia kończy się na czymś takim.

Praktyczne, chociaż trochę może "ciągnąć" od okna.

 

 

http://s3.amazonaws.com/op24-forum-images/726/d3bcb15ae91d3bf77ff3dfa7118cf44c.jpg

 

PS. Też nasz w domu 28 st. C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Jastrząb że się martwisz, ale stan mojego zdrowia jak i również innych domowników jest wyśmienity.

Pisząc że temperatura wzrasta do okoła 28 stopni, miałem namyśli salon a nie cały dom, za tą nieścisłość przepraszam.

To bez znaczenia czy to sypialnia czy to salon. Funkcjonowanie w 28C....olaboga. Jak mi sie latem w upały zrobi 24 to umieram, spie pod otwartm oknem. Ale dzień w dzień z własnej nieprzymuszonej woli.

 

Ja sie raz w życiu z czyms takim spotkałem. W biurze na projekcie w grecji 2 kobiety sobie w jednym ponieszczeniu ustawialy klima 28C wlasnie. A możę 26, nie pamietam.

Wyszła z tego awantura wszyscy odmówili pracowania w tym pokoju.

 

Dla mnie siedziec w 28C i się delektować widokiem ognia, to jak delektować się zapachem smoły w kotle piekielnym :-/

 

Ale co kto lubi i uważa za słuszne, Mnie Twoja temperatura szokuje ale mi nie szkodzi, wiec wypada tylko tego wysmienitego zdrowia na jak najdluzej życzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech wyrazy współczucia, Dom bez duszy i przy czym Ty się relaksujesz nie mogąc patrzeć na ogien.... ;-)

pozdrowiania z zimowej pogody

Dzięki za wyrazy ;) czasami (a nawet częściej niż czasami - praktycznie przez cały rok) wgapiam się w ogień przy grillu :) ;)

TV 75" z widokiem kominka ;)

... tylko kiedy leje deszcz :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozsądnym goście, który probował uświadomić co niektórym, że paląc dzień w dzień w kominku, gdy się nie musi a jednie ma taki kaprys wpływa na otoczenie. Negatywnie. Kazdego mozliwego przykładu probowałem, raczej bezskutecznie. Przykład z szambem jakbyś się wczytał w wątek dotyczył hipokryzji - nie ma problemu dopóki to przeszkadza innym a nie mi. A szambo chyba każdemu śmierdzi, nawet tym którym spaliny ze spalenia drewna pachnął.

 

Zdania nie zmieniłem. Stawiajcie sobie kominki, jeśli o mnie chodzi nawet z kutego na zimo złota. Wasza kasa.

Jak mi sąsiad raz na jakiś czas poddymi to nie mam nic przeciwko temu. Jak to bedzie robił codzinnie bo lubi lub "bo tak", to się już zdenerwuje.

 

Szukam szukam , a tu cudna witaminka adwersarza.Przypomnij mi ,czym ty się ogrzewasz w chałupie bo wiesz gdzieś mi uleciało z dymem z kominka.:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...