Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja paląc w kominku 3-4 wieczory/tyg zaoszczędzilem na gazie ok 500zl. Kociol caly rok w trybie auto... 2-3m3 pewnie puściłem z dymem więc ten argument z oszczędnościa słaby trochę... szczególnie w nowych domach.

 

 

Zapraszam do Rybnika, zrobisz pogadankę uświadamiającą.

Fakt, że audytoriom mieszka w domach z przełomu 20. i 21. wieku, ale może ich przekonasz, żeby kotłów jednak ni wyłączali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Rybnika, zrobisz pogadankę uświadamiającą.

Fakt, że audytoriom mieszka w domach z przełomu 20. i 21. wieku, ale może ich przekonasz, żeby kotłów jednak ni wyłączali

Bo dom to se może być z XXI wieku. Ale nic to nie mówi o mieszkańcach. Idę o zakład, żę większość owych mieszkańców ma na scianach plazmy droższe niż paroletnie oszczędności na gazie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się co do jednej sprawy...

JEST NAS ZBYT DUŻO!

SZKODZIMY SOBIE!

Więc?

Może by tak z dziewięciu na dziesięciu jaką cykutę zażyło?

Proponuję zacząć od atykominkowców...

Wtedy Natura swobodnie sobie poradzi z tym, co z tych (nielicznych) kominów wyleci...

 

Już ten problem zauważono i starają się go rozwiązać.

Kto?

ONI...

I robią to tak, aby nie było widać, słychać i czuć...

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się co do jednej sprawy...

JEST NAS ZBYT DUŻO!

SZKODZIMY SOBIE!

Więc?

Może by tak z dziewięciu na dziesięciu jaką cykutę zażyło?

Proponuję zacząć od atykominkowców...

Wtedy Natura swobodnie sobie poradzi z tym, co z tych (nielicznych) kominów wyleci...

 

Już ten problem zauważono i starają się go rozwiązać.

Kto?

ONI...

I robią to tak, aby nie było widać, słychać i czuć...

:lol:

 

Adam M.

 

Może Adamie dasz dobry przykład i zaczniesz Sam od tej cykuty - wtedy rozważę czy warto podążyć Twym śladem .

Inaczej to takie bajanie kreującego się na nieco zblazowanego proroka i wyrocznię :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich śmieciach? Trawa to śmieci , ścinka kantówki, Wycięta stara gruszka czy orzech przeszkadzający w budowie domu to śmieci? to pieniądze które wolę wykorzystać niż oddać innemu?

Ba! Ja znam takich co twierdzą że gufno to nie śmieci. Trza wylać na pole tylko lepiej wszystko będzie rosnąć!! Żeby oddać to trza jeszcze dopłacic!! Skandal.

 

Mam parę innych pomysłów dla Ciebie. Załóz separator tłuszczu do szamba/kanalizy/oczyszczalni. Będziesz mógł mydło sobie robić. Po co to oddawać. Przepalony olej to wiadomo co zrobić. Puszki po piwie - jak z 10lat pozbierasz, potem przetopisz i odlejesz, to se ogrodenie kute zrobisz. Nieograniczone możliwości wręcz!

A jak już coś ostatecznie musisz wyrzuć to wiadomo pierdut przez płot do somsiada co się jeszcze nie pobudował. OStatecznie do lasu, ale to kupa zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim otoczeniu sie alkohol pija nie chleje... widocznie u Ciebie inaczej...

Faktycznie u mnie inaczej. Ani się nie chleje ani sie nie pije. Okazjonalnie spożywa się bardzo małe ilości niskoprocentowych alkoholi.

A już z całą pewnością się tego nie planuje, nie nastawia. Że za pół roku napale se ognia i będę chlać, o pardon, pić. Bo jak się pali to trza pić. A żeby był klimat i dusza, to musi się palić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Adamie dasz dobry przykład i zaczniesz Sam od tej cykuty - wtedy rozważę czy warto podążyć Twym śladem .

Inaczej to takie bajanie kreującego się na nieco zblazowanego proroka i wyrocznię :bye:

 

:lol:

Ale mnie nie przeszkadza dymek z komina sąsiada!

Mogę z tym żyć.

Rada jest dla tych co znieść nie mogą. Skuteczna jest.

Pieprzą tu trzy po trzy jakby mogło to coś zmienić...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Ale mnie nie przeszkadza dymek z komina sąsiada!

Mogę z tym żyć.

Rada jest dla tych co znieść nie mogą. Skuteczna jest.

Pieprzą tu trzy po trzy jakby mogło to coś zmienić...

 

Adam M.

Z ostatnim zdaniem się zgadzam, że niektórzy pieprzą trzy po trzy. Dodam jeszcze, że zazwyczaj z takim szykiem zdania, że nie idzie zrozumieć o co im chodzi. Zagadką jest tylko to czy już se chlapneli coś klimatycznie pod kominkiem, czy z wrodzonego zblazowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie u mnie inaczej. Ani się nie chleje ani sie nie pije. Okazjonalnie spożywa się bardzo małe ilości niskoprocentowych alkoholi...

 

Szanuje! Prawie jak nasz prezydent... tylko redsa :D

 

...Bo jak się pali to trza pić. A żeby był klimat i dusza, to musi się palić!!

 

No brawo, jest jeszcze nadzieja dla Ciebie - bedzie z Ciebie jeszcze chłop! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz napisze - jak nie spalisz drzewa, to bedzie moglo spokojnie pochlaniac zanieczyszczenia z innych źrodeł, po czym rozlozyc sie i nie dokładać tych ze spalenia siebie po scieciu.

 

Nie bardzo. Jak nie bedzie zbytu na drewno, to ziemia zostanie zaorana. Poza parkami narodowymi lasy to biznes, nie sentymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...