Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrzewanie podłogowe a unoszenie sierści kota.


rafstr

Recommended Posts

Wiem doskonale o tym, ponieważ mam w tej chwili elektrownie słoneczną 9kW oraz inwerter Fronius symo. Nowa instalacja będzie miała moc 5 kW plus inwerter Fronius Galvo , baterie oraz dodatkowe urządzenia marki Victron Energy do pobierania energii z sieci w przypadkach niskiej produkcji energii lub zwiększonego zapotrzebowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 100% podłogówki ale brak jest drabinki. Planuję ale elektryczną

 

ja również. Tylko do okazjonalnego podgrzania ręczników np. włączana przed kąpielą.

 

Podłoga w domu jest chłodna, mimo, że maksymalna temperatura podłogówki ustawiona jest 28 stopni. "Problem" w tym, że te 28 stopni jest podawane tylko w czasie naprawdę dużych mrozów. W dni, kiedy jest powyżej zera, w podłogówce jest 22 stopnie.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator nie usuwa tutaj offtopic?

 

Myślałem, że na forum poświęconym budownictwu, znajdę osoby dorosłe, które dzielą się spostrzeżeniami oraz doświadczaniami zdobytymi przy realizacji swoich inwestycji, ale jak widać można tutaj znaleźć i takie, które nie odbiegają poziomem od dzieci z podstawówki. Przy okazji zaśmiecając forum żenującymi postami...

Edytowane przez rafstr
usunięcie literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powietrze nad ciepła podłogą uniesie się razem z sierścią to co pozostanie nad podłogą ? Próżnia.?

 

Wentylacja jest odpowiedzią na to pytanie.

 

jest moderacja, ale nie jest wszytskowidząca. Posty się zgłasza i są usuwane, jeśli naruszają regulamin.

 

Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. Po prostu byłem adminem na innym forum gdzie, że w czasie rzeczywistym były filtrowane wątki. :)

Edytowane przez rafstr
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator nie usuwa tutaj offtopic?

 

Myślałem, że na forum poświęconym budownictwu, znajdę osoby dorosłe, które dzielą się spostrzeżeniami oraz doświadczaniami zdobytymi przy realizacji swoich inwestycji, ale jak widać można tutaj znaleźć i takie, które nie odbiegają poziomem od dzieci z podstawówki. Przy okazji zaśmiecając forum żenującymi postami...

 

 

Przepraszam ale twoje pytanie jest rodem dzieciaka z podstawówki , wiec się nie dziw jakie padają odpowiedzi .

Równie dobrze mogłeś zapytać czy OP nie spowoduje uniesienia domu , na takim poziomie jest właśnie twoje pytanie ,jak mało wyobraźni trzeba mieć żeby zastanawiać się czy OP podnosi kocią sierść ,normalnie jest to tak żenujące że aż się dziwie że Moderator tego wątku do kosza nie wyrzuci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale twoje pytanie jest rodem dzieciaka z podstawówki , wiec się nie dziw jakie padają odpowiedzi .

Równie dobrze mogłeś zapytać czy OP nie spowoduje uniesienia domu , na takim poziomie jest właśnie twoje pytanie ,jak mało wyobraźni trzeba mieć żeby zastanawiać się czy OP podnosi kocią sierść ,normalnie jest to tak żenujące że aż się dziwie że Moderator tego wątku do kosza nie wyrzuci .

 

Pytanie niezupełnie jest rodem z podstawówki ponieważ:

 

1. Zaświeciłeś kiedyś w zaciemnionym pomieszczeniu latarką? Jeśli tak to co zobaczyłeś w snopie światła?

2. W pierwszym poście napisałem wyraźnie, że chodzi o najdrobniejsze frakcje sierści, (zbliżone wyglądem do kurzu -żebyś wiedział jak to wygląda) . Naucz się człowieku czytać ze zrozumieniem. To co, może jeszcze miałem napisać ile mikronów musi mieć podszerstek?

 

Takie głupie teksty bez zrozumienia tematu, to jest dopiero żenada.

 

Pytanie rodem z podstawówki - niekoniecznie. Jak widać znalazło się kilku forumowiczów, którzy są temacie i jakoś potrafili normalnie napisać posta. A nie jakieś żenujące wrzuty robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...