Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róbcie kominki w domu !


butynski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość mtdeusz

Nie spalam tektury.

Stary butów też nie.

A nawet jak bym miał ich spalać to na pewno bym nie wrzucał ich na żar.Za dużo chloru w starych butach.

A propo starych butów kolega butyński chyba daje stare buty na żar bo o tym wspomniał i nazywa się Butynski

Byłem kiedyś koło Lubilina w nowym domu u rodziny i pchały do kominak tekture z budowy i pchały.

Edytowane przez mtdeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spalam tektury.

Stary putów też nie.

A nawet jak bym miał ich spalać to na pewno by nie wrzucał ich na żar.Za dużo chloru w starych butach.

A propo starych butów kolega butyński chyba daje stare buty na żar bo o tym wspomniał i nazywa się Butynski

Byłem kiedyś koło Lubilina w nowym domu u rodziny i pchały do kominak tekture z budowy i pchały.

Muszę Cię zmartwić butyński to nie nazwisko :lol2:Pozdrów rodzinę z Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię,że to nazwisko?

Nikspecjalny oglądłeś zdjęcie?

 

Tak nisko mnie oceniasz???. Musi być otoczka , wyraźna otoczka.Jak skomponowałeś kotłownię ,gdzie i jak gromadzisz paliwo , wiesz ta EKO - czystość w kotłowni i dopiero płomienie z komory paleniskowej , a nie toj toj :) .

Edytowane przez Tomaszs131
Wyzwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zdjęcie komory spalania to ci wysłałem to co zrobiłem w poniedziałek,ppnieważ obecnie nie ma mnie w domu.

A gdzie ja cię oceniam?

 

To nie kłam i nie wymiguj się.Nawsadzałeś wszystkim jaki to ty EKO , a tu totalna porażka i jakaś fotka z wiadra rodem.Oceniając,krytykując ,kogoś w danym temacie musisz być lepszy albo co najmniej równy.To takie nieeleganckie.Dla mnie troll-ujesz.Taki z ciebie kotłowy uzurpator.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Powietrze Wtórne to moim zdaniem za wysoko,tylko rozrzedza spaliny.

I co z tego,że jest ten szamot jak on jest zimny?

Niska temperatura płomienia na tych zdjęciach.

Do czego to doszło,że czarnymi ołówakmi palą,a już wiem,czarne to z węgla drzewnego i nie kopcą........................Doczekasz się może najprawdopodobniej w środe.

Ja sobie przychodzę do kotłowni,walę na żar kawałek karpy świerkowej,szpadel węgla (węgiel nie szpadel)dwa brzozowe klocki i zrembke ile się zmieści,klapke powietrza otwarta na 1cm lub trochę mniej i idę na dwór i się nie dymi.

 

 

A kto powiedział,że muszę być lepszy?

Nie muszę.

Nie jestem wszchwiedzący.

Nie wiem wszystkiego.

 

Popatrz może ty tego nie dostrzegasz ale mierzysz się z lepszymi od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...