Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róbcie kominki w domu !


butynski

Recommended Posts

Tak, masz racje. Kominki nie syfią bo gaz syfi :-/ Czapki z głów na argumentacje.

 

Przypominam się z prośba, łatwą przecież do spełnienia. Cytat w którym miejscu napisałem że rak płuc to tylko od kominków.

 

Jastrząbku proszę ogarnij się. Pisałem Ci już nie raz, że wszyscy syfią. "Dyskutowaliśmy" już na temat prawdziwego czystego ogrzewania. Wróć i jak nie pamiętasz. Niech przyjdzie taki czysty co nie syfi, bo np. ma ciepełko i prund z gazu Browna to się słowem nie odezwę.

 

Tutaj pisałeś

KLIK

Ty też masz gdzieś tych z Bełchatowa i to że np. koło Łodzią już brakuje wody itp itd. Ważne, że Tobie nie leci. Gaziarze też mają w pompie jak się im pokazuje wiele rzeczy i psioczą, że to mantra. Także tak to wszystko wygląda Panie.

Tekst przetłumaczyłeś i zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

vvvv W temacie róbcie / nie róbcie kominków pisz więc na temat kominków a nie na temat gazu.

tak jest. :D

Po za tym co mam pisać frustratom, jak mi piszą, że syfię bo se kominek zapalę kilkanaście raz w roku, a sumarycznie to syfią dużo więcej niż i używają kopalnych. O tyle w temacie.

Aha w następny domu też będzie kominek. Obowiązkowo.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zatruwasz środowisko na własne życzenie i dla własnej przyjemności.

Zaświeć przykładam i później krytykuj innych.

To co uprawiasz to czysta hipokryzja.

Inni zatrówają bo nie mają innych źródeł ciepła.

Określania typu "syfić" i "syfią" zostaw dla niższego poziomu dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zatruwasz środowisko na własne życzenie i dla własnej przyjemności.

Zaświeć przykładam i później krytykuj innych.

To co uprawiasz to czysta hipokryzja.

Inni zatrówają bo nie mają innych źródeł ciepła.

Określania typu "syfić" i "syfią" zostaw dla niższego poziomu dyskusji.

 

No dobre. Sie ubawiłem. Nie jedz na wakacje bo trujesz. O locie samolotem to zapomnij. Itp itd.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha ... a można poznać źródło tych 100% danych ? Zmartwię cię ale do środowiska emituje się nie tylko kominem czy rurą wydechową ...

 

To są trudne pytania nie wymagaj proszę od lekkoducha tak skomplikowanego myślenia. Zaręczam Ci ,że odpowiedź nie pojawi się.To taka taktyka.:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobre. Sie ubawiłem. Nie jedz na wakacje bo trujesz. O locie samolotem to zapomnij. Itp itd.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Widzę ,że walczysz z wiatrakami ale czy na pewno z wiatrakami? Z tego to się polałem. Ta wiedza i bycie merytorycznym jest powalająca.

 

vvvv W temacie róbcie / nie róbcie kominków pisz więc na temat kominków a nie na temat gazu.

 

Czas mu to nagminnie przypominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie popadajcie w paranoje!

Też jestem za ochroną środowiska, ale bez przesady. Ile to razy w roku pali się w kominku? 5-10?

I do tego nie 24h na dobę.

Raczej zajmijcie się walką z piecami na paliwa stałe, bo to jest syf a nie kominkami.

Waszym tokiem myślenia, to trzeba by zrezygnować z wielu a nawet wszystkich używek, bo powodują więcej zgonów ludzi np. samochody, alkohol, tytoń i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie popadajcie w paranoje!

Też jestem za ochroną środowiska, ale bez przesady. Ile to razy w roku pali się w kominku? 5-10?

I do tego nie 24h na dobę.

Raczej zajmijcie się walką z piecami na paliwa stałe, bo to jest syf a nie kominkami.

Waszym tokiem myślenia, to trzeba by zrezygnować z wielu a nawet wszystkich używek, bo powodują więcej zgonów ludzi np. samochody, alkohol, tytoń i inne.

Alkohol, tytoń szkodzą głównie tym używającym.

Tytoń i samochody także otoczeniu.

Jako tzw. używki są obłożone akcyzą.

Popadać w paranoje nie wolno ale zachęta do montowania urządzenia do produkcji szkodliwych spalin to też paranoja.

Wszystko z umiarem ale też z głową.

Nie można kłamać pisząc że dym z kominka jest czysty i jest ekologiczny bo takim nie jest.

 

Masz rację - należy walczyć z piecami na węgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty samolotem są be, wycieczkowce też są be.

Nie wiedziałeś? To się doucz.

Policz ile zanieczyszczeń daje jeden przelot samolotu.

 

Czyli tylko gadasz dla pustego gadania.

Innym zarzucasz a sam robisz to samo lub jeszcze gorzej.

 

Ups. Ty czekaj, ale te gazowce co dostarczają LNG, który spalasz i będziesz go spalał jeszcze więcej to jak te wycieczkowce są be, a pewnie jeszcze gorzej. :lol2:

Wiesz, samolotem nigdy nie latałem i nie będę latał. Taki prostak jestem.

Oj tam. To przecież kominki są złe. Sam tak piszesz i napierd... , a używasz syfskiego gazu. Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że walczysz z wiatrakami ale czy na pewno z wiatrakami? Z tego to się polałem. Ta wiedza i bycie merytorycznym jest powalająca.

 

 

 

Czas mu to nagminnie przypominać.

 

Walczę? Nie chyba nie. Widzisz przylazły takie pseudo omnibusy, patki i inni i się mądrzą, bo mi syfi kominek. Do tego wylewają swoje frustracje mając za plecami zielonego gazika. No i pisze mi jeden, żebym se pizze czy chleb w piecu elektrycznym upiekł, bo z tego opalanego drewnem to syf leci. Najlepiej to pewnie w markecie mam se ten chleb i pizze mrożoną kupić i odgrzać w mikrofali, bo tak jest nowocześnie. No łapki opadają. . Sami syfią i niech se kupują w markecie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups. Ty czekaj, ale te gazowce co dostarczają LNG, który spalasz i będziesz go spalał jeszcze więcej to jak te wycieczkowce są be, a pewnie jeszcze gorzej. :lol2:

Wiesz, samolotem nigdy nie latałem i nie będę latał. Taki prostak jestem.

Oj tam. To przecież kominki są złe. Sam tak piszesz i napierd... , a używasz syfskiego gazu. Ogarnij się.

Temat to kominki w których spala się drewno.

Spalanie drewna daje podobne zanieczyszczenia jak spalanie węgla.

Spalanie gazu daje znaczące mniej zanieczyszczeń.

Spalanie gazu dobywa się w nowoczesnych piecach w których proces spalania jest kontrolowany.

Spalanie drewna w kominkach to proces bez żadnej kontroli.

Niektórzy mają sterowniki typu Tatarek ale to są wyjątki.

W kominkach można też spalać gazety, opakowania, śmieci i brykiet kominkowy łącznie z foliowym opakowaniem.

W nowoczesnych kotłach 5 klasy już nie.

 

Możesz dalej pisać swoje motto "gazierze syfią" ale to niczego nie zmieni.

Nie masz racji.

Spalanie gazy ziemnego jest bardziej ekologiczne niż spalanie drewna i węgla.

 

Przykład z gazowcami dostarczającymi LNG i porównanie do wycieczkowców świadczą o totalnym braku logicznego rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat to kominki w których spala się drewno.

Spalanie drewna daje podobne zanieczyszczenia jak spalanie węgla.

Spalanie gazu daje znaczące mniej zanieczyszczeń.

Spalanie gazu dobywa się w nowoczesnych piecach w których proces spalania jest kontrolowany.

Spalanie drewna w kominkach to proces bez żadnej kontroli.

Niektórzy mają sterowniki typu Tatarek ale to są wyjątki.

W kominkach można też spalać gazety, opakowania, śmieci i brykiet kominkowy łącznie z foliowym opakowaniem.

W nowoczesnych kotłach 5 klasy już nie.

 

Możesz dalej pisać swoje motto "gazierze syfią" ale to niczego nie zmieni.

Nie masz racji.

Spalanie gazy ziemnego jest bardziej ekologiczne niż spalanie drewna i węgla.

 

Przykład z gazowcami dostarczającymi LNG i porównanie do wycieczkowców świadczą o totalnym braku logicznego rozumowania.

 

Tak oczywiście. Ty nie masz kominka. Poszukaj jak wyglądało wczoraj powietrze na dolnym śląsku. Chodzi o O3 oczywiście. Tak samo jak według Ciebie syfią kominki to samo syfią gaziarze. Do tego gaz to kopalne.

Tak brak myślenia. Zapomniałem, że to mantra. Oglądałeś czy wolisz być nieświadomy?

No ale to maleństwo to prądy do nas niosą i to z hameryki lub kataru.

Lng_tanker.jpg

Do tego samo się pompuje i wypompowuje, a wcześniej skrapla i nic się do atmosfery nie wydostaje. Ta eskorta tych gazowców to też żaglowce. Brawo Ty.

Rzesz ja głupek jestem. Kurcze. Muszę się nauczyć myśleć logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...