Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bocianki 2017 - witamy i zapraszamy :)


Recommended Posts

Gratulacje. Ja też zbliżam się chyba do końca, ale nieuwieńczonego sukcesem. Mój projekt wymaga położenia na zewnątrz tynków cementowo-wapiennych. Bez tego nie jestem w stanie ukończyć ocieplenia. Niestety, taka usługa nie jest obecnie dostępna na rynku. Poważnie myślę, by zamknąć budowę i zaczekać na nadejście kryzysu lub by sprzedać dom w budowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od kilku dni nie mogę zalogować się na swoje konto jak_to_mozliwe i założyłem dla testu drugie. Czy musieliście cokolwiek zrobić związanego z RODO w tamtym tygodniu? Napisałem do pomocy technicznej, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Nie widzi mi się tracić wszystkich postów z powodu takiego głupstwa. :(

Dodam, że po zalogowaniu niczego nie mogę otworzyć, czy to linku do śledzonego wątku, czy ustawień konta... Za każdym razem wyświetla mi się poniższa informacja:

"You have empty profile fields that are required to be filled in. Please click here to edit your profile and update these fields."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

A korzystając z okazji, pisałam w dzienniku ale powtórzę i tu.

Rozglądamy się za dachówką i nasz wykonawca zaproponował nam Braas Smaragd.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, ktokolwiek ma? :rolleyes:

 

Nie widziałam ale Kjuta ma szmaragda na dachu.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?232041-Iron-Lady-z-nutk%C4%85-klasyki-w-tle-))&highlight=lady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ja też zbliżam się chyba do końca, ale nieuwieńczonego sukcesem. Mój projekt wymaga położenia na zewnątrz tynków cementowo-wapiennych. Bez tego nie jestem w stanie ukończyć ocieplenia. Niestety, taka usługa nie jest obecnie dostępna na rynku. Poważnie myślę, by zamknąć budowę i zaczekać na nadejście kryzysu lub by sprzedać dom w budowie.

 

A dlaczego musisz mieć od zewnątrz tynk cementowo-wapieny ?

nie możesz zrobić "normalnego" ocieplenia i tynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego musisz mieć od zewnątrz tynk cementowo-wapieny ?

nie możesz zrobić "normalnego" ocieplenia i tynku ?

 

Ściana trójwarstwowa. Warstwa zewnętrzna to zwykła silka. Musi być otynkowana. W świetle sytuacji rynkowej nawet bym może olał to tynkowanie, ale druga część elewacji to drewno. Nie da się zamontować drewna bez zatynkowania tej silki. Czyli jest dupa zbita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freethinker, nie tylko u Ciebie takie cyrki z fachowcami. Ja miałam już mieszkać. Tymczasem czekam i czekam na zabudowę g-k i doczekać się nie mogę :cry::cry::cry:

Że nie wspomnę, o gładziach... umawiałam w zeszłym roku, a tu dowiaduje się, że do wakacji nie ma szans :wtf:

Już nawet się nie przejmuję za bardzo. Aktualnie mam na budowę wywalone :p

Ileż można się spinać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnych zagajeń próbowałem, ale to wszystko bez sensu. Mają wyrąbane, nie chce im się, nie znają się.

Mi to niby wszystko i tak powiewa i to już od dawna, ale z psyche nie chce zejść. Wciąż zadaję sobie pytanie: co mnie podkusiło?

Właśnie wyczaiłem jakiegoś tynkarza, który chce ze mną rozmawiać i umówić się na budowie. To duża rzadkość, więc wpisałem go sobie do komórki pod hasłem "Tynkarz Nowa Nadzieja". Nie wiem, dziewczyny, jak tam u Was ze znajomością "Gwiezdnych Wojen", ale strasznie mnie to hasło w komórce bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... "Tynkarz Nowa Nadzieja". Nie wiem, dziewczyny, jak tam u Was ze znajomością "Gwiezdnych Wojen", ale strasznie mnie to hasło w komórce bawi.

 

 

Ekhm... Jako, że mam w domu fanów Gwiezdnych Wojen (mąż i synowie), przeszłam przez wszystkie filmy z pokorą (zaraz czeka nas kolejny ;)). No i muszę przyznać, że były ok ;)

Jednak do dziś zdarza mi się pomylić Hana Solo ze Skywalkerem :oops: Szturmowcy otaczają mnie w codziennej krzątaninie (skarpetki, piżamy, klocki Lego itp., itd.) ;)

A "Tynkarz Nowa Nadzieja" rzeczywiście brzmi fajnie :D No i jakaś nutka optymizmu pojawiła się u Ciebie ;) W końcu :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...