Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Skończyłam 2 tygodniową dietę :p Podsumowanie: 5 kg mniej :p

A dzisiaj grill z sąsiadami - grilowane piersi z kurczaka, szaszłyki, zapiekane ziemniaczki i kilka sałatek.

Będzie się trzeba troszkę pilnować.

 

Miłego weekendu!!!

 

GRATULACJE!!!!

 

Też bym tak chciała zgubić te 5 kg :lol: i miałabym juz wagę taką jak dla mnie ok. TZN z przed ciąży :lol:

 

Może na urlopie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba bardzo potrzebuję wapnia, bo wpompowałam w siebie od rana mleko (truskawkowe :oops: ) i jogurt (kawowy z guaraną), popijając jedno i drugie kawą Guaranessą uwaga - uzależnia :wink: ). Czuję jak we mnie chlupie, jak by powiedział Olle z Bullerbyn :wink:

 

Kofi - tyle kawy i guarany :o Uwazaj, zebys nie zaczela fruwac :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kochane, że mnie nie zabiłyście za tego gofra :) :) :) Upiekło mi się :) :)

Powiem Wam, ze uwielbiam gofry! Wczoraj miałam ochotę na goferka, ale skończyło się na pizzy :roll:

 

mati wybrałam się do Da Grasso, tak jak kiedyś polecałaś. Ledwo nie padłam jak zobaczyłam wielkość pizzy :o :roll: Aż musiałam zmienić stolik, bo talerze się nie mieściły :lol: :D :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kofi - tyle kawy i guarany :o Uwazaj, zebys nie zaczela fruwac :lol: :lol: :lol:

Ja już jestem uzależniona od guarany: potrzebuję coraz większych dawek.

Kropeczka, czy nie robiłaś wczoraj po południu zakupów w piekarni koło Dukata? Jeżeli tak, to ta niezdecydowana, gruba baba w białym, prze Tobą? to byłam ja :wink:

Do Da Grasso mój syn (starszy) namiętnie uczęszcza i przynosi do domu resztki pizzy :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kochane, że mnie nie zabiłyście za tego gofra :) :) :) Upiekło mi się :) :)

Powiem Wam, ze uwielbiam gofry! Wczoraj miałam ochotę na goferka, ale skończyło się na pizzy :roll:

 

mati wybrałam się do Da Grasso, tak jak kiedyś polecałaś. Ledwo nie padłam jak zobaczyłam wielkość pizzy :o :roll: Aż musiałam zmienić stolik, bo talerze się nie mieściły :lol: :D :lol: :D

 

teraz takie duze sa tez w raviolii - tylko na lepszym ciescie - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...zrobie to..jak juz napiszę to głupio będzie się wycofać a tylko na dobre mi to wyjdzie... :roll:

 

ekhe! ekhe! ... Od poniedziałku zaczynam znowu dietę SB :lol:

Mam nadzieję, ze mnie wesprzecie bo to ostatni dzwonek, zeby wziaśc się za siebie przed weselem ! Sukienka się szyje a ja nie wygladam :roll: :wink:

 

No ! To teraz już nie ma odwrotu :roll: :wink:

Dobrze, że jezcze kilka dni "normalnosci" mi zostało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...zrobie to..jak juz napiszę to głupio będzie się wycofać a tylko na dobre mi to wyjdzie... :roll:

 

ekhe! ekhe! ... Od poniedziałku zaczynam znowu dietę SB :lol:

Mam nadzieję, ze mnie wesprzecie bo to ostatni dzwonek, zeby wziaśc się za siebie przed weselem ! Sukienka się szyje a ja nie wygladam :roll: :wink:

 

No ! To teraz już nie ma odwrotu :roll: :wink:

Dobrze, że jezcze kilka dni "normalnosci" mi zostało :lol:

Arco, ja cię wesprę, ale nie bezinteresownie 8)

Proszę wesprzyj też Ty mnie :oops:

Jeśli chodzi o wygląd, to ja owszem......wyglądam, ale tylko z okna kuchennego, patrząc aby mnie kto nie przyłapał na podjadaniu z lodówki :lol:

Waga na dzić 58. Cel-zrzucić 2-3 kg.

Poczekam tylko aż dostanę @, co się powino stać jutro i biorę się za się.

Wrócę do tego SB choć na tydzień, bo po ostatnim dietowaniu, waga ładnie stała w miejscu (przynajmniej przez jakiś czas :oops: )

W tej chwili zjadam już drugi "ryż mleczny z jabłkami"

rrmi, zabiję Cię, że mi o tym przypomniałaś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...