Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

 

Jak taki prawdziwy harcerski to tylko w Sobiborze nad jeziorem "Płotycze".Zdala od cywilizacji.....prawie szkola ,życia.Polecam. :wink:

 

 

obglądnę i przekażę dalej,

 

tutaj też mają szkołę życia, teraz dla dzieci to dziwna sprawa, bez prądu w lesie, w namiotach :roll:

 

a ja bardzo sobie chwalę tamte czasy 8)

 

dzięki NS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak sobie siedzę i myślę, przychodzą mi do głowy

różne dziwne myśli... :wink:

dlaczego ja się cały czas odchudzam?

dlaczego nie mogę raz na zawsze schudnąć

i mieć już święty spokój? :roll:

 

eluciu może wcale nie musisz się cały czas odchudzać? może to tylko w głowce gdzieś siedzi...

a poza tym kochana, zobacz... gdybyś się nie odchudzała to byś NAS nie poznała ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - wina jest tylko i wylacznie mojego łakomstwa - i chyba wypijanego alkoholu - ostatnio mnie b. mocno wzielo na słodkie martini- a i okazji bylo sporo.

Niestety - 100% potwierdzam ze alkohol strasznie i potwornie tuczy :(

Wiec od 3 dni mam "wlasnowolnie" nalozone sobie "dni trzezwosci":):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - wina jest tylko i wylacznie mojego łakomstwa - i chyba wypijanego alkoholu (..)

Mam to samo :( Tyle, że dla odmiany wypijam schłodzone piwko - leżaczek na trawniku, piweczko w łapce, towarzystwo znajomych lub rodziny ... i tak mijają wieczory. Chyba też przejdę "własnowolnie" :lol: :o na czasową abstynencję (na początku może do końca tygodnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek !

tu sie odchudzasz a tu znęcasz nad społeczeństwem :wink: :lol:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=107104

8)

 

eee tam, zaraz znęcasz :wink:

jedno drugiego nie wyklucza /chyba... :roll: /

a może to takie ćwiczenie silnej woli? :wink: :lol:

 

mikopiko, schudłam 8 kg i na tym stanęło :(

 

to dobrze, że stanęło....bo mi to .... :oops: urosło :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - wina jest tylko i wylacznie mojego łakomstwa - i chyba wypijanego alkoholu (..)

Mam to samo :( Tyle, że dla odmiany wypijam schłodzone piwko - leżaczek na trawniku, piweczko w łapce, towarzystwo znajomych lub rodziny ... i tak mijają wieczory. Chyba też przejdę "własnowolnie" :lol: :o na czasową abstynencję (na początku może do końca tygodnia).

 

Niop - kicha z tym alkoholem :(

Bo ja i piwo bardzo lubie - choc staram sie jednak nie pic bo to juz poworna bomba kaloryczna

:(

Problemem jest to ze po prostu smakuja mi dosyc slodkie (a wiec tuczace alkohole), dwa - nie wazne jaki JEST tuczacy (nawet wytrawne wino), z tego co wiem - nawet niewielka ilosc utrudnia schudniecie (w wielu dietach alkohol jest stanowczo zabroniony pod jakakolwiek postacia!!!)

I dwa - jest teraz sezon sezon tarasowo/ wakacyjno/grillowo/imprezowy - oczywiscie ze MOZNA bez piwka czy tam drinka - ale tak troszke smutno jak wszyscy sie racza :( i w ogole ....

 

ps. zaczynam rozumiec jak ciezko jest alkoholikom w towarzystwie ktore pije :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie elutek... :lol: :wink: Widziałam wątek na którym kusisz :) :)

 

Ja dzisiaj jestem 3 dzień bez obiadu. Wczoraj była butelka wody mineralnej, a dzisiaj McDonald :oops: Eh... w pośpiechu wrzucam takie śmieci w siebie :evil: :oops:

Po powrocie do domu stanęłam na wagę i stwierdzam, że chyba muszę kupić nową... Jakoś za mało pokazuje :-? Tylko jak tu być pewną, że nowa będzie pokazywać dobrze... :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dwa - jest teraz sezon sezon tarasowo/ wakacyjno/grillowo/imprezowy - oczywiscie ze MOZNA bez piwka czy tam drinka - ale tak troszke smutno jak wszyscy sie racza i w ogole ....

I dlatego właśnie zawsze latem mam problemy z utrzymaniem wagi - o chudnięciu już nawet nie wspomnę :roll: :wink:

 

Od jesieni mocne postanowienie poprawy z regularnym aerobikiem na czele :D

 

elutek - miłego wypoczynku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...