Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wolicie jajecznicę z kurkami czy z dużą ilością duszonej cebuli?

 

i z tym i z tym

 

ale lubie takze z groszkiem , kukurydza i pomidorami - pycha

... preferuję z kurkami :p ... jajecznicę można przyrządzać na dziesiątki sposobów :) :wink: ... zależy od Waszego smaku ... poprostu co kto tam lubi :) ... ostatnio robiłem z pomidorkiem koktajlowym, czarną oliwka i jalapeno :p

 

http://www.chefpaul.net/inne/jajeczPJO.jpg

 

pozdrawiam niezmiernie smacznie i dietetycznie

 

ps - nie odchudzam się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek, jak miło, że już jesteś :) picie przez rurkę daje ciekawe efekty 8) :lol:

 

moje bóle brzucha zaczynają się nasilać... a co to będzie w środę :) ostatni dzień minał w pracy całkiem ok, ale bez żadnej zupki :) nawet kanapki nie tknęłam. W środę zapewne też nie tknę, a o zupkach już zapominam... zdam Wam relację jak było, ale niestety już tylko wieczorami będę się tu pojawiąć :( eh... ale mi będzie smutno w pracy bez Was odchudzaczki :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się kolejna odchudzaczka po wywczasach :D

Dziś rano z drżeniem serca weszłam na wagę i .............................................................................nie jest źle, znaczy nic się nie zmieniło 8)

Nie wiem jak to możliwe po smażonych rybkach, fryteczkach, gofrach, lodach amerykańskich kręconych, że o piwie nie wspomnę.......... :roll:

Tłumaczę to sporą iloscią ruchu, graliśmy codzień w siatkówkę na plaży, wieczorami rowerki (zwane gokartami), spacery brzegiem morza.....

Fajnie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka - nie stresuj się za bardzo bo nam całkiem znikniesz :wink: Nowa praca to powód do radości a nie stresu, no chyba , że lekkiego o pozytywnym zabarwieniu :wink:

 

Kulka - ja Ci powiem, że też jestem trochę zdziwiona, ze od czasu temtego schudnięcie po SB waga stoi w miejscu, mimo, ze pofolgowałam sobie ostro i cały czas się "weekenduję" :roll: :wink:

Ale postanowiłam z siostrą zapisać się na fitness w najbliższym czasie, coby trochę spręzyć ciałko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...