Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

Gość elutek
za mój stan fizyczny zabrała się firma, w której pracuję - wykupili nam karnety na basen, aerobiki, jogę i inne takie do wyboru :lol: .

 

ooo, jak ja bym chciała, żeby ktoś zabrał się za mój stan fizyczny

 

/o psychicznym to nawet nie wspomnę...widząc, że wątek zamiera

to chciałam tu różne głupoty powklejać :oops: ale się powstrzymałam -

nie wiem na jak długo... 8) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość elutek
elutek, Ty się nie powstrzymuj, bo takie wstrzymywanie to niezdrowe jest 8)

 

dzięki, Lucia :D już myślałam, że zwariuję :wink:

czy w ogóle ktoś wie, jak niezdrowe jest "powstrzymywanie się"? :roll:

 

to tak na początek /za pozwoleniem Luci/ mam propozycję -

ponieważ my kobiety jesteśmy raczej konkretne i nasza ocena

jest w miarę obiektywna, to pomyślałam sobie, że zainteresowane

osoby /zainteresowane odchudzaniem się/ wklejałyby swoje zdjęcia,

a my - cała reszta, wydawałybyśmy opinię - czy to odchudzanie jest

naprawdę wskazane, czy po prostu przesadzone...

od razu moę powiedzieć, że kuleczka i mati nie muszą

się odchudzać /ich zdjęcia widziałam i wiem co mówię/ no, i co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek - jako pomysłodawczyni mozesz pierwsza wkleic swoje :D

Ale wiesz jak to jest - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - jedni wolą chudziaki, inni bardziej apetyczne kształty 8) :wink: - nie ma jednoznacznej odpowiedzi 8)

 

Ja się mogę przyznac, ze mi nie idzie...i to bardzo - ostatnio przytyłam znowu ze 2-3 kg :roll: Nie mogę sie za Chiny zmobilizowac do niczego.....eehhh

 

Chodźcie moze razem jakąś porządną akcję odchudzania zacznijmy...czy nie warto na zimę się zamęczać? :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek, wiesz jak to jest ze zdjęciami :D

każdy wkleja takie, gdzie fałdek nie widać :lol:

 

Ja mam dietę przymusową od kilku dni, nie mam apetytu z powodu przeziębienia (katar, gardło i te sprawy)

Dodatkowo polazłam w piątek na babski wieczór w pubie.......miało być grzecznie i w ogóle, a wylądowałyśmy w dance-lokalu :lol:

Tańce i drinki do czwartej nad ranem spowodowały, że 2 dni leczyłam nie tylko przeziębienie, ale dodadkowo kaca :oops:

Dziś rano na wadze 2 kg mniej :wink:

tak jak teraz może zostać, ale ja ostatnio codzień piekę ciasto :roll:

muszę potrenować silną wolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rady musimy przeprowadzić zmasowaną akcję odchudzającą, choćby po to, żeby poprawić morale w grupie.

elutek, specjalnie dla Ciebie wklejam fotkę, ale z zeszłego roku (w dodatku Polterabend :lol: ), bo tegoroczne są na laptopie męża, a mąż w delegacji :wink:

http://images13.fotosik.pl/121/da9e5d33f3d1c737m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja widzę, że większość pań na tym wątku ma nadwagę zakodowaną w głowie, a nie rzeczywistą - w pasie. 8) Może rzeczywiście przy tak niedużej nadwadze człowiekowi chce się o tym myśleć, przy większej wiadomo - to wielki wysiłek.

Elutek Ty wyglądasz na szczęśliwą, o oponce tylko Ty wiesz, bo wcale jej nie widac na tym zdjęciu, rozumiem, że chcesz schudnąć, bo będziesz czuła się lepiej psychicznie. Też bym chciała. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dietetykiem! I proszę was o to żeby więcej z was odchudzało się dietami cud!!! :wink: Dzięki temu tak sobie zniszczycie organizm, że ja więcej na was zarobię !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Wszyscy już to na pewno słyszeli, że takie niekontrolowane odchudzanie się przynosi więcej szkody niż korzyści!!! Diety cud to tylko mydlenie oczu dla ludzi którzy nie chcą się poważnie zająć swoim zdrowiem i utrzymaniem właściwej wagi :roll: :roll: :roll: :roll:

 

 

Jeśli macie problemy z nadwagą (a nie chcecie zasięgnąć porady specjalisty 8) ) i nie możecie jeść mniej :) to więcej się ruszajcie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...