Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy te? musicie sie odchudza? ? Dieta Dukana, Dieta kopenhaska


Anam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W Montignacu? NIE można jeść normalnego pieczywa (białego), na pieczywo ciemne tez trzeb uważąć i czytać etykiety, bo często w takim chlebie niby razowym jest miód, słód, karmel lub inne takie syfy, których nie wolno. A jeśli już uda Ci się kupić zdrowy, normalny chleb bez dodatków słodzących, to i tak można go jeść z czymś, co nie zawiera tłuszczu (chudy jogurt naturalny bez cukru, twarożek 0%, dżem bez cukru, albo ryby (ryby mogą być tłuste). Ziemniaczki w JAKIEJKOLWIEK formie z czymkolwiek są zakazane. Podobnie kluski, kukurydza, buraki, dynia, gotowana marchew (surową można jeść).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym właśnie polega błąd współczesnej diety, któa opiera się na zapychaczach - chlebie, ziemniakach, ryżu, kluskach - a to, co naprawdę zdrowe, jest traktowane jako dodatek smakowo-aromatyczny. Niedługo wszyscy będziemy wyglądać jak Amerykanie utuczeni na hamburgerach, frytkach i coli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie prosty eksperyment.

Zjedzcie bułę czy kluchy, już nie mówię coś słodkiego, i innym razem

samo treściwe - np. mięcho.

Zobaczycie co Wam da sytość na dłużej.

Woda jest najlepszym odchudzaczem - rozcieńcza kwachy żoładkowe i ma 0 kalorii.

Dodatkowo - na ogrzanie zimnej wody w brzuszku znowu lecą kalorie..

 

A schabowy bez panierki jest też niezły. Już nie mówię, że na teflonie :wink:

Tylko czy to jeszcze schabowy ??

 

___________________________________________

Jesteś głodny ? To znaczy, że chudniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak, chodziłam do herbaciarni, ale jak Kroyena zaczął deserki podrzucać to musiałam uciekać W PODSKOKACH!!!!!!.

 

U mnie tak"

 

1997 r. - całkiem niezła studentka 47-49 kg i wszyscy na roku patrzyli na nogi :oops: :oops:

wiecie - jak z reklamy rajstop

 

http://www.elledue.pl/rajstopy/ekskluzywne/haiti.gif

 

No i minęło kilka latek, po studiach to tylko zakurzony dyplom został.

Mamy rok 2004 i co?

 

66 kilogramów

 

 

Jak sądzicie że to nie dużo (mam 164 cm wzrostu) to pomyślcie, ze waze 18 kg więcej :cry: :cry: :cry: a to już jest mała tragedia.

 

 

NIe ma ruchu, praca za buirkiem, ostatnie 5 tygodni (z przerwami) w domu bo stukałam do ważnego egzaminu, bez ruchu, więc zaczynam się toczyć!!

 

No więc silne postanowienie schudnać

Odgrzebałam kostium kąpielowy, we wtorek ide na latino - aerobic - musi się udać.

 

 

Ps. Atkins działa - 3 kg w pięć dni - ale szybciuko wraca z meeeeegaaaa nawiązką wszystko co zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak osobiście. :evil: :lol:

A kto próbował wkleić do herbaciarni jakieś danio z plewami?

 

Są 3 pozycje w których można zakuwać:

1) horyzontalna - do mózgu dopływa mało krwi, zwylke kończy się włożeniem bibuły pod poduchę i transferem danych w trakcie snu,

2) siedząca - ciśnienie wypiera oleum do mózgownicy, nieco lepsze przyswajanie, ale nie da się ukryć d... boli,

3) krocząca - najlepsza, zdobywa się wiedze krok po kroku, ciśnienie jakwiększe dlatego i oleum pod czachą najwięcej, można dodatkowo wspomagać odpowiednimi ruchami żuchwy np. po siemieniu lnianym no w ostateczności słonecznikowym, koniecznie podnieść poziom oleum sokiem z winogron najlepiej barwy czerwonej. Tylko co zrobić jeżeli wybieg za mały i się krązy jak tygrys w klatce.

 

Mimo wszystko Funia zalecam przejście z 2 na 3. Ale to kwestia przyzwyczajenia.

 

PS. Najlepsi wykładowcy zwykle krążą po katedrze. (Nauczyciele tudzież.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...